منو
سبد خرید شما

کپسول ژری لاکت توپلاس زیست تخمیر | بهبود عملکرد دستگاه گوارش

ژری لاکت توپلاس
کپسول ژری لاکت توپلاس زیست تخمیر | بهبود عملکرد دستگاه گوارش
 • موجودی: موجود
 • مدل: Zist Takhmir Gerilact 2Plus - 30 Caps
 • SKU: 2579
 • بارکد: 626258950031
71,100 تومان
اشتراک گذاری در :

کپسول ژری لاکت توپلاس زیست تخمیر Zist Takhmir Gerilact 2Plus مکملی سین بیوتیک برای برطرف کردن مشکلات گوارشی به خصوص در سالمندان است. کپسول ژری لاکت تو پلاس زیست تخمیر، فرآورده ای سین بیوتیک است که حاوی پروبیوتیک به همراه پری بیوتیک است.

 

ژری لاکت توپلاس با فرمولاسیون جدید و بهره گیری از مقادیر بالایی از ۶ سویه باکتری مفید به همراه پری بیوتیک فروکتواولیگوساکارید، بهترین گزینه برای تامین پروبیوتیک روزانه برای سالمندان است. کپسول ژری لاکت توپلاس با بازسازی فلور نرمال گوارشی، باعث بهبود عملکرد دستگاه گوارش و تعدیل سیستم ایمنی می گردد. ژری لاکت توپلاس در رفع یبوست های مزمن، نفخ و دردهای شکمی در سالمندان موثر است.

همچنین کپسول ژری لاکت توپلاس زیست تخمیر در بهبود فشار خون و چربی خون و کاهش قند خون ناشتا و مقاومت به انسولین نقش دارد. بسته بندی خاص مکمل ژری لاکت توپلاس، سد مقاومی در برابر نفوذ رطوبت بوده و باعث تضمین کیفیت، پایداری و حفظ تعداد باکتری ها در شرایط نگهداری می شود.

 

سایر مکمل های مرتبط با دستگاه گوارش را مشاهده کنید.

 

سین بیوتیک اصطلاحی است که برای مخلوطی از پروبیوتیک ها و پری بیوتیک ها استفاده می شود که با بهبود بقا و کاشت مکمل های غذایی میکروبی زنده در دستگاه گوارش، با تحریک انتخابی رشد و/یا با فعال کردن متابولیسم یک یا محدود، بر میزبان تأثیر مفیدی می گذارد. تعداد باکتری های ارتقاء دهنده سلامتی، در نتیجه رفاه میزبان را بهبود می بخشد.

پروبیوتیک‌ها میکروارگانیسم‌های زنده‌ای هستند که وقتی به مقدار کافی مصرف شوند، برای میزبان مفید هستند. گفته می‌شود که پروبیوتیک‌ها تعادل باکتری‌ها را در روده که در اثر مصرف طولانی‌مدت آنتی‌بیوتیک یا بیماری‌های گوارشی مختل شده‌اند، باز می‌گردانند.

پری بیوتیک ها ترکیبات غیرقابل هضمی هستند که از طریق متابولیسم آن توسط میکروارگانیسم های روده، ترکیب و/یا فعالیت میکروبیوتای روده را تعدیل می کنند و در نتیجه اثر فیزیولوژیکی مفیدی بر میزبان می گذارند.

 

ژری لاکت توپلاس زیست تخمیر

 


 

سین بیوتیک ها و فواید آنها؟

سین‌بیوتیک‌ها ترکیبی از پری‌بیوتیک‌ها و پروبیوتیک‌ها هستند که اعتقاد بر این است که با مهار رشد باکتری‌های بیماری‌زا و افزایش رشد ارگانیسم‌های مفید، اثر هم‌افزایی دارند. یک مطالعه نشان داد که درمان سین‌بیوتیکی (Bifidobacterium longum به علاوه پسیلیوم) نسبت به هر دو درمان به تنهایی برتری دارد. در بهبود نمرات پرسشنامه IBD و سطوح پروتئین واکنشی C (CRP). 242 سینرژی 1 (ترکیب FOS/اینولین) و بیفیدوباکتریوم لانگوم UC فعال را بر اساس نمرات سیگموئیدوسکوپی و نشانگرهای التهابی بهبود دادند.

نشان داده شد که سویه breve Yakult و 5.5 گرم گالاکتولیگوساکارید (GOS) یافته‌های کولونوسکوپی و غلظت مدفوع باکتری‌های باکتریایی را بهبود می‌بخشد. یا لاکتوباسیلوس و 9.9 گرم پسیلیوم و مجاز به تنظیم شدند مصرف پری بیوتیک و پروبیوتیک در صورت نیاز شش بیمار قادر به کاهش یا توقف درمان های دیگر برای CD، از جمله پردنیزون بودند.

 

فواید سین بیوتیک در کپسول ژری لاکت توپلاس

 

سین‌بیوتیک‌ها و سایر غذاهای کاربردی در حال حاضر ابزارهای مهمی برای کمک به حفظ سلامت انسان‌ها و حیوانات، پیشگیری از بیماری‌ها و/یا به‌عنوان جایگزین‌هایی برای کاهش خطر مرتبط با بیماری‌ها در نظر گرفته می‌شوند. مطالعات انجام شده در مورد رابطه میکروبیوتای روده انسان و روده حیوان و ایمونولوژی نقش سین بیوتیک ها را در سلامت پستانداران برجسته کرده است.

شواهدی وجود دارد که نشان می دهد سین بیوتیک ها بر اکولوژی میکروبی روده انسان و حیوانات تأثیر می گذارند و در کاهش بیماری های مختلف نقش دارند. اکثر مطالعات مربوط به سین بیوتیک ها در انسان انجام شده است، اما تحقیقات فزاینده بر روی حیوانات متمرکز شده است. بهبود در تعداد باکتری های مفید و کاهش بار پاتوژن بالقوه به دنبال تجویز سین بیوتیک ها در حیوانات مزرعه نشان داده شده است. علیرغم این واقعیت که درک اثرات سین بیوتیک ها افزایش یافته است، اطلاعات مهم مربوط به تأثیر آنها بر میزبان تاکنون ناقص است. ترکیبات بالقوه مناسب ترین پروبیوتیک ها و پری بیوتیک ها ممکن است خطر مرتبط با بیماری های روده را کاهش داده و اختلالات میکروبی خاص را از بین ببرد.

 

سین‌بیوتیک‌ها باعث افزایش سویه‌های باکتریایی خوب (مانند گونه‌های بیفیدوباکتریوم و لاکتوباسیلوس) و تولید ترکیبات فعال زیستی (مانند SCFAs) می‌شوند. آنها برای افزایش بقا و عملکرد پروبیوتیک ایجاد شدند، زیرا دستگاه گوارش می تواند یک محیط کاملاً خصمانه باشد. استفاده از سین بیوتیک ها با کاهش تعداد عفونت ها در بیماران بعد از عمل، بهبود نتیجه IBD و ارائه اثرات ضد سرطانی امیدوار کننده بوده است. استفاده پیشگیرانه از یک فرمول دارویی حاوی اینولین غنی شده با اولیگو فروکتوز، لاکتوباسیلوس رامنوسوس و بیفیدوباکتریوم لاکتیس Bb12، بیماری زایی سرطان را در سرطان روده بزرگ و بیماران پلی پکتومی شده کاهش داد.

 

سین بیوتیک ها می توانند ایمن ترین و موثرترین راه حل برای مبارزه با کلونیزاسیون و عفونت با پاتوژن های روده ای به ویژه پاتوژن های باکتریایی باشند. اثرات امیدوارکننده سین بیوتیک ها به طور کلی به سود پری بیوتیک ها، عملکرد پروبیوتیک ها و اثر ترکیبی هر دو نسبت داده می شود. مکانیسم‌های متعددی از سین‌بیوتیک‌ها در کنترل رشد و عفونت پاتوژن‌های باکتریایی روده‌ای پیشنهاد شده‌اند،

در حمایت از این فرضیه، مکانیسم‌های مختلفی پیشنهاد شده است، از جمله پری بیوتیک‌ها در حمایت از پروبیوتیک‌ها با دادن مواد مغذی، پروبیوتیک‌ها با ترشح محصولات جانبی ضد میکروبی، رقابت برای منابع مغذی، یا تحریک ایمنی روده میزبان، و اشغال رقابتی گیرنده‌های روده توسط پروبیوتیک‌ها یا پروبیوتیک‌ها. با این حال، رویکردهای سین‌بیوتیک در حال ظهور هستند، اما قطعی نیستند، که در آن، زنده ماندن و اثربخشی آن‌ها معمولاً به دلیل انواع استعدادهای میزبان متمایز مانند میکروبیوتای نامتعادل روده و جذب نادرست مواد مغذی یا متابولیسم کاهش می‌یابد. بنابراین، غذاهای کاربردی مانند پری بیوتیک یا مکمل های ضد میکروبی طبیعی به عنوان جایگزین و بیان بیش از حد متابولیت های زیست فعال در پروبیوتیک ها برای بهبود کارایی سین بیوتیک ها ضروری است.

 

کپسول ژری لاکت توپلاس زیست تخمیر

 


 

مشخصات کپسول ژری لاکت توپلاس زیست تخمیر:

 • درمان یبوست مزمن، نفخ و دردهای شکمی
 • مناسب برای بزرگسالان و سالمندان
 • بهبود متابولیسم گلوکز و کاهش قند خون ناشتا
 • کمک به کاهش آنزیم های آمینوترانسفراز کبدی
 • حاوی سین بیوتیک ترکیبی از پروبیوتیک و پری بیوتیک
 • کاهش کلسترول تام، تری گلیسرید و فشار خون
 • کمک به هضم لاکتوز در افراد مبتلا به عدم تحمل لاکتوز
 • کمک به افزایش سنتز اسید فولیک و ویتامین های گروه ب
 • بهبود هضم و جذب پروتئین و چربی
 • کمک به کاهش علائم سندرم روده تحریک پذیر IBS
 • کاهش علائم بیماری های التهابی روده IBD
 • فاقد گلوتن

 

 


 

نحوه مصرف کپسول ژری لاکت توپلاس:

روزانه 1 تا 2 کپسول و یا طبق دستور پزشک مصرف شود.

بهترین زمان مصرف کپسول ژری لاکت توپلاس، پس از غذا می باشد.

 

 


 

ترکیبات مکمل ژری لاکت توپلاس زیست تخمیر (در هر کپسول):

 • بیفیدوباکتریوم بروه
 • بیفیدوباکتریوم لاکتیس
 • بیفیدوباکتریوم لانگوم
 • لاکتوباسیلوس کازئی
 • لاکتوباسیلوس رامنوسوس
 • لاکتوباسیلوس اسیدوفیلوس  10⁹CFU
 • فروکتوالیگوساکارید (به عنوان پری بیوتیک)

 

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف ژری لاکت توپلاس:

 • پروبیوتیک های این فرآورده همگی ایمن هستند. اغلب به عنوان عوامل  Generally Recognized as Safe) GRAS) یعنی ایمن، توسط سازمان غذا و داروی آمریکا  (FDA) ثبت شده اند و ایمنی مابقی نیز مورد تایید اروپا و ژاپن قرار گرفته است.
 • پروبیوتیک ها در بدن به خوبی تحمل می شوند و فقط در بعضی از بیماران می توانند ایجاد نفخ کنند که معمولا با ادامه مصرف بهبود می یابد. در صورت تشدید این عارضه و یا طولانی شدن آن، لازم است که پزشک یا داروساز را مطلع نمایید
 • مصرف همزمان آنتی بیوتیک ها با فرآورده های حاوی پروبیوتیک می تواند باعث کاهش اثرات پروبیوتیک ها شود. بنابراین توصیه می گردد حداقل با فاصله زمانی 2 ساعت از یکدیگر مصرف شوند.

در صورت وجود هر یک از موارد زیر، قبل از مصرف فرآورده پزشک را آگاه نمایید:

 • داشتن شرایط خاصی مثل نقص سیستم ایمنی و ایدز، مصرف داروهای سرکوب کننده سیستم ایمنی و داروهای شیمی درمانی، استفاده از کاتتر وریدی، ابتلا به بیماری های دریچه ای قلب، کولیت اولسراتیو فعال، سندروم روده کوتاه، وجود علائم عفونت (مانند تب، استفراغ، اسهال خونی و درد شکمی شدید) و هرگونه سابقه حساسیت دارویی یا غذایی.
 • در صورت مشاهده علائم عفونت (مثل تب بالا ، لرز و سرفه پایدار) و یا واکنش های حساسیتی مانند راش پوستی، خارش، کهیر، تورم صورت، سرگیجه شدید، سرفه، تنگی قفسه سینه و اشکال در تنفس، بلافاصله پزشک یا داروساز را مطلع نمائید.
 • در صورت ابتلا به پانکراتیت حاد و یا وجود سابقه حساسیت به هر یک ازاجزای این فرآورده از مصرف آن خودداری نمایید.
 • بر اساس مطالعات متعدد علمی، استفاده از پروبیوتیک ها در دوران بارداری و شیردهی ایمن می باشد، اما بهتر است مصرف آن با مشورت پزشک صورت بگیرد.
 • در دمای زیر 25 درجه سانتیگراد و دور از رطوبت و نور خورشید نگهداری شود.
 • دور از دید و دسترس کودکان نگهداری شود.

 

مشخصات کلی
مقدار کپسول: 30 عدد
سن مصرف بزرگسالان
کد بهداشتی 129800120250155
جنسیت مصرف آقایان و بانوان
کشور سازنده ایران
بارکد 6262589500317

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات