منو
سبد خرید شما

قرص اولترا ویتامین سی ویتابیوتیکس 60 عددی | تقویت سیستم ایمنی بدن

قرص اولترا ویتامین ث ویتابیوتیکس
قرص اولترا ویتامین ث ویتابیوتیکس
قرص اولترا ویتامین ث ویتابیوتیکس
قرص اولترا ویتامین ث ویتابیوتیکس
قرص اولترا ویتامین ث ویتابیوتیکس
قرص اولترا ویتامین ث ویتابیوتیکس
قرص اولترا ویتامین سی ویتابیوتیکس 60 عددی | تقویت سیستم ایمنی بدن
 • موجودی: موجود
 • مدل: Vitabiotics Ultra Vitamin C - 60 Tabs
 • بارکد: 626183230067
145,900 تومان
اشتراک گذاری در :

قرص اولترا ویتامین سی ویتابیوتیکس Vitabiotics Ultra Vitamin C مکملی برای تقویت سیستم ایمنی بدن از محصولات برند ویتابیوتیکس است. قرص اولترا ویتامین سی حاوی دو ترکیب فعال در بهبود عملکرد سیستم ایمنی بدن است. اولین ترکیب در این محصول،‌ ویتامین سی است.

از فواید مهم اولترا ویتامین ث نوع جذب این مکمل است. قرص اولترا ویتامین ث ویتابیوتیکس دارای جذب پیوسته رهش است. سیستم تحویل رهاسازی پایدار به این معنی است که ویتامین C در بدن ذخیره نمی شود، اما به طور مداوم مورد نیاز است، اولترا ویتامین c به طور ویژه با اثر رهایش پایدار این ویتامین برای اطمینان از حداکثر استفاده تدریجی و فراهمی زیستی بهتر فرموله شده است.

همچنین برای به حداکثر رساندن فواید اولترا ویتامین ث، در این محصول از گلوتن، نمک، مخمر، لاکتوز، رنگ مصنوعی و هر گونه مواد نگهدارنده استفاده نشده است. به دلیل خواص ضد میکروبی، ضد قارچی و آنتی اکسیدانی،  بیوفلاونوئیدهای مرکبات را می توان به عنوان نگهدارنده طبیعی در صنایع غذایی استفاده کرد. به دلیل اثر گذاری پیوسته و پایدار اولترا ویتامین سی ویتابیوتیکس، مصرف این محصول به خصوص برای ورزشکاران، افراد سیگاری (که به ویتامین سی بیشتری نیاز دارند)، افراد بیشتر از ۵۰ سال و همچنین افراد با مشغله زیاد توصیه می شود.

 

سایر محصولات تقویت کننده سیستم ایمنی را مشاهده کنید.

 

قرص اولترا ویتامین سی ویتابیوتیکس

 

اولترا ویتامین ث چگونه به من کمک می کند؟

ویتامین سی:

ویتامین ث یک ویتامین مهم در بدن ماست. ویتامین سی توسط بدن ما تولید نمی شود و بدن ما نمی تواند آن را ذخیره کند. بنابراین دریافت روزانه ویتامین سی امری مهم و ضروری برای بدن است. اولترا ویتامین ث ویتابیوتیکس حاوی 500 میلی گرم ویتامین ث در هر قرص است. این مقدار می تواند بیش از نیاز روزانه بدن یک فرد بزرگسال را تامین کند. البته نیازی به نگرانی نیست چرا که تا ۲۰۰۰ میلی گرم در روز مشکلی برای بدن ایجاد نمی کند و مقدار اضافه از بدن دفع می شود. همچنین برای آن دسته از افرادی که دچار کمبود این ویتامین مهم هستند، این مقدار می تواند کمبود ویتامین ث را در بدن جبران کند.

ویتامین سی همچنین یکی از ویتامین مهم با اثرات آنتی اکسیدانی قوی است. رادیکال های آزاد عوامل مخربی هستند که بر روی تمام سلول های بدن تاثیر منفی گذاشته و باعث مرگ سلولی می شوند. این مسئله باعث پیری زودرس و مشکلات و بیماری های مختلف می شود. آنتی اکسیدان هایی مانند ویتامین سی در برابر این رادیکال ها از بدن محافظت می کنند و اثر آنها را خنثی می کنند.

ویتامین سی همچنین برای پوست و مو مفید است. کلاژن که مهمترین پروتئین تشکیل دهنده پوست است به واسطه ویتامین ث به صورت بهینه در بدن جذب می شود. همچنین ویتامین ث به افزایش جذب آهن در بدن کمک کرده و برای افرادی که دچار کم خونی ناشی از فقر آهن هستند مفید است. عملکردهای ویتامین سی در بدن بسیار است که تمام این موارد اهمیت دریافت این ویتامین مهم را به ما نشان می دهند. قرص اولترا ویتامین ث می تواند این ویتامین مهم را به صورت روزانه برای بدن ما تامین کند و علاوه بر فواید ذکر شده، با تقویت سیستم ایمنی بدن از ما در برابر عوامل و بیماری های ویروسی محافظت کند. ویتامین ث همچنین می تواند روند بهبود بیماری هایی نظیر سرماخوردگی و آنفولانزا را تسریع بخشد.

 

سایر مکمل های ویتامین را مشاهده کنید.

 

قرص اولترا ویتامین ث ویتابیوتکس

 

سیتروس بیوفلاونوئید:

ترکیب بعدی موجود در اولترا ویتامین سی وجود سیتروس بیوفلاونوئید است. سیتروس بیوفلاونوئید یا فلاونوئیدهای مرکبات با داشتن خاصیت آنتی اکسیدانی و ضدالتهابی بسیار قوی خواص ویتامین C را نیز افزایش می دهد. بیوفلاونوئیدهای مرکبات مجموعه ای منحصر به فرد از مواد شیمیایی گیاهی هستند - به این معنی که آنها ترکیباتی هستند که توسط گیاهان تولید می شوند. سیتروس فلاونوئیدها رادیکال های آزاد را از بین می برند، یعنی دارای اثرات آنتی اکسیدانی قوی هستند. تحمل گلوکز و حساسیت به انسولین را بهبود می بخشند، متابولیسم لیپید و تمایز سلول های چربی را تعدیل می کنند، التهاب و آپوپتوز را سرکوب می کنند و اختلال عملکرد اندوتلیال را بهبود می بخشند. دریافت فلاونوئیدها با بهبود پیامدهای قلبی عروقی همراه بوده است.

مرکبات به دلیل تامین مقادیر زیادی ویتامین C شناخته شده اند، اما منبع عالی بیوفلاونوئیدهای طبیعی نیز هستند. بیوفلاونوئیدها اصطلاحی است که برای توصیف مولکول‌های فعال بیولوژیکی به نام فلاونوئیدها استفاده می‌شود که در ترکیبات مختلف مشتق‌شده از گیاهان تشکیل شده‌اند که سلامت را بهبود می‌بخشد.

 

بیوفلاونوئیدهای مرکبات در اولترا ویتامین سی ویتابیوتیکس

هر مرکبات حاوی انواع مختلفی از فلاونوئیدها است که در مقادیر و غلظت های مختلف یافت می شوند. مرکبات ذکر شده در بالا حاوی غلظت بالایی از بیوفلاونوئیدهای زیر هستند:

 •      دیوسمین
 •      هسپریدین، از نارنجی شیرین
 •      روتین
 •      نارینگین، از گریپ فروت
 •      دیوسمتین
 •      ناریروتین
 •     نئوهسپریدین، از پرتقال تلخ سویل
 •      نوبیلتین
 •      کوئرستین

 

اگرچه همه فلاونوئیدها از نظر ساختاری با سایرین مرتبط هستند، اما عملکردهای متفاوتی دارند. بیوفلاونوئیدهای مرکبات دارای اثرات دارویی و بیوشیمیایی هستند و به طور بالقوه برای اهداف درمانی مفید هستند. بسیاری از مزایای سلامت انسان و حیوانات منتسب به بیوفلاونوئیدهای مرکبات به طور کلی به فعالیت های آنتی اکسیدانی و ضد التهابی آنها مربوط می شود که برای سال ها شناخته شده و در مطالعات متعدد نشان داده شده است.

 

قرص اولترا ویتامین ث ویتابیوتیکس

 

فواید سیتروس بیوفلاونوئید:

بیوفلاونوئیدهای مرکبات به طور گسترده برای پیشگیری و درمان بیماری های عروق خونی و سیستم لنفاوی استفاده می شود. مزایای خواص آنتی اکسیدانی و ضد التهابی بیوفلاونوئیدهای مرکبات منجر به فعالیت های زیر می شود:

آنتی اکسیدان:

به لطف این خاصیت آنتی اکسیدانی، بیوفلاونوئیدهای مرکبات به مبارزه با رادیکال های آزاد، کاهش و جلوگیری از استرس اکسیداتیو کمک می کند.

قدرت هم افزایی:

بیوفلاونوئیدهای مرکبات و ویتامین C معمولاً از همان مرکبات استخراج می شوند. هر دو به طور جداگانه دارای قدرت آنتی اکسیدانی هستند. این قدرت زمانی که با هم عمل می کنند به میزان قابل توجهی افزایش می یابد.

ضد حساسیت های بالقوه:

بیماری های آلرژیک اغلب با استرس اکسیداتیو بیش از حد در بدن همراه هستند. بیوفلاونوئیدهای مرکبات به از بین بردن این رادیکال های آزاد و تثبیت گونه های فعال اکسیژن کمک می کنند.

مقاومت مویرگی:

مطالعات نشان داده است که برخی بیوفلاونوئیدهای مرکبات می توانند مقاومت مویرگ ها را افزایش داده و دیواره های مویرگ های خون را تقویت کنند. این فعالیت ممکن است به توانایی آن در محافظت از کلاژن مرتبط باشد.

گردش خون سالم:

بیوفلاونوئیدهای مرکبات همچنین می توانند فواید کلی برای سلامت سیستم گردش خون، پیشگیری و حتی درمان بیماری های مختلف عروقی و بنابراین بهبود گردش خون داشته باشند.

تقویت سیستم ایمنی:

چندین مطالعه نشان داده اند که بیوفلاونوئیدهای مرکبات همچنین به حفظ و بهبود وضعیت و عملکرد سیستم ایمنی کمک می کنند و توانایی ارائه یک پاسخ ایمنی صحیح و سریع را افزایش می دهند.

کلسترول و چاقی:

سیتروس بیوفلاونوئیدهای توانایی تنظیم سطح کلسترول خون را دارند و اثرات مفیدی بر چاقی دارند.

اثرات ضد میکروبی و ضد قارچی:

مطالعات زیادی وجود دارد که اثر ضد میکروبی و ضد قارچی بیوفلاونوئیدهای مرکبات را نشان داده است.

 

اولترا ویتامین ث ویتابیوتیکس

 


 

مشخصات قرص اولترا ویتامین C ویتابیوتکس:

 • کمک به تقویت سیستم ایمنی بدن
 • جلوگیری از ابتلا به بیماری های ویروسی
 • کمک به تامین ویتامین سی مورد نیاز بدن
 • با فرمول پیوسته رهش برای تاثیر گذاری بیشتر
 • حاوی ۵۰۰ میلی گرم ویتامین ث در هر قرص
 • حاوی سیتروس بیوفلاونوئید با اثرات آنتی اکسیدانی قوی
 • تاثیر هم افزایی ویتامین سی و بیوفلاونوئید های مرکبات
 • بدون گلوتن، نمک، مخمر، لاکتوز
 • فاقد رنگ مصنوعی و هر گونه نگهدارنده

 

 


 

نحوه مصرف قرص اولترا ویتامین ث ویتابیوتیکس:

روزانه ۱ الی ۲ عدد قرص اولترا ویتامین سی همراه با یک لیوان آب مصرف شود.

 

 


 

ترکیبات قرص اولترا ویتامین ث ویتابیوتیکس (در هر قرص):

نام ترکیب

مقدار

Vitamin C

500 mg

Citrus Bioflavonoids

25 mg

 

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف اولترا ویتامین سی:

 • در صورت استفاده از سایر داروها، آلرژی به مواد غذایی و یا اجزای تشکیل دهنده فرآورده و در دوران بارداری و شیردهی، قبل از مصرف با پزشک یا داروساز مشورت نمایید.
 • از جویدن قرص خودداری نمایید. بیشتر از مقدار توصیه شده مصرف نشود.
 • این فرآورده مکمل است و جهت پیشگیری، تشخیص و درمان بیماری نمی باشد.
 • در دمای زیر 25 درجه سانتیگراد، در جای خشک و دور از دید و دسترس اطفال نگهداری شود.

 

مشخصات کلی
مقدارقرص: 60 عدد
کد بهداشتی15344021408836
جنسیت مصرفآقایان و بانوان
کشور سازندهایران (تحت لیسانس ویتابیوتیکس انگستان)
بارکد6261832300674

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات