منو
سبد خرید شما

یومامی | Umomy

برند یومامی UMOMY تولیدکننده و صادرکننده محصولات آموزشی و مراقبتی کودک و مادر است. یومامی یکی از برند های هلدینگ طب پلاستیک (یکی از بزرگترین و مجهز ترین سایت های تولیدات محصولات پلیمری در خاور میانه) است که در زمینه تولید محصولات مراقبتی مادر و کودک از قبیل پستانک ها ، بطری های شیر خوری ، دندانگیر،سرشیشه و به طور کلی محصولات سیلیکونی و پلیمری فعالیت می کند.

طب پلاستیک شامل چند شرکت تابعه در حوزه های مختلف تولید ، واردات ، صادرات و خدماتی در خاور میانه است. بخش تحقیقات بازار حرفه ای شرکت طب پلاستیک برای مطالعه ترجیحات مصرف کننده و عادات خرید و بیشتر محصولات در بخش تحقیق و توسعه که به آخرین فن آوری تغییر یافته است، ایجاد شده است.

اهداف یومامی:

هدف یومامی این این است که مردم را قادر به دستیابی به انتظارات و استانداردهای بالا کند. این شرکت مأموریت خود را برای ارائه کیفیت ، لذت ، اثر بخشی و ایمنی به مصرف کنندگان قرار داده است. یومامی می کوشد تا به بهترین شکل ممکن از عزیزترین فرد خانواده شما مراقبت کند. ارائه کیفیت ، لذت ، اثر بخشی و ایمنی به مصرف کنندگان. هدف یومامی ارائه بهترین محصولات ممکن به مشتریان و بهبود زندگی در حال حاضر و برای نسل های بعدی است.

UMOMY با حفظ استاندارد های بین المللی و تولید محصولات کارآمد باعث آسودگی خاطر خانواده ها برای حفظ و مراقبت از عزیزترین فرد خانواده می باشد.

اکنون محصولات یومامی در داروخانه اینترنتی داروکالا موجود است.

سرشیشه سیلیکونی بچه دهانه عریض یومامی 0 ماه Umomy Wide Neck Silicone Teat یک سرشیشه کاملا بهداشتی و تهیه شده از از سیلیکون ۱۰۰٪ بهداشتی با درجه بندی غذایی است. سرشیشه کودک سیلیکونی یومامی برای کودکان از بدو تولد مناسب است. این سر شیشه با ۱ سوراخ خروجی شیر، شیر خارج شده از سرشیشه را کنترل کرده تا شیر..
77,400 تومان 86,000 تومان
سرشیشه سیلیکونی دهانه عریض یومامی Umomy Wide Neck Silicone Teat سرشیشه کودک سیلیکونی از محصولات برند یومامی است. سرشیشه دهانه عریض یومامی دارای خاصیت آنتی کولیک یا ضد نفخ است. سرشیشه سیلیکونی یومامی از سیلیکون خالص ۱۰۰ درصد ساخته شده است و برای استفاده برای کودکان کاملا بهداشتی است.   هم..
77,400 تومان 86,000 تومان
شیشه شیر کودک یومامی دهانه عریض 125 میلی Umomy Wide Neck Baby Bottle شیشه شیر با جنس پلی پروپیلن کاملا بهداشتی است و مناسب برای شیرخواران از بدو تولد تا 6 ماه است. شیشه شیر پلی پروپیلن یومامی دهانه عریض شیشه شیر کاملا بهداشتی است و در روند تولید آن از مواد مضر BPA استفاده نشده است.   طرا..
106,200 تومان 118,000 تومان
شیشه شیر کودک پلی پروپیلن دهانه عریض یو مامی Umomy Wide Neck Baby Bottle یک بطری شیر کودک تهیه شده از پلی پروپیلن کاملا بهداشتی و فاقد مواد مضر بیسفنول آ یا BPA می باشد. طراحی مناسب شیشه شیر دهانه عریض یومامی به گونه ای است که در دست گرفتن این شیشه شیر برای کودکان به راحتی صورت می پذیرد. سرش..
109,350 تومان 121,500 تومان
شیشه شیر پلی پروپیلن دهانه عریض یومامی 330 میلی Umomy Wide Neck Baby Bottle شیشه شیر کودک یومامی با خاصیت آنتی کولیک است که سرشیشه آن به گونه ای طراحی شده است تا از نفخ در کودکان جلوگیری کند. شیشه شیر دهانه عریض یومامی از پلی پروپیلن کاملا بهداشتی ساخته شده است و در تولید آن از مواد مضر BPA یا بیسفن..
126,900 تومان 141,000 تومان
پوار بینی سیلیکونی کودک یومامی Umomy Silicone Nasal Adpirator یک محصول برای حفظ نظافت نوزادان و کودکانی است که قادر به تخلیه ترشحات بینی خود نیستند. پوار بینی سیلیکونی یومامی یک محصول کاملا بهداشتی و تهیه شده از سیلیکون ۱۰۰٪ بهداشتی با گرید غذایی است. پوار بینی یومامی یک وسیله کاربردی جهت تخلیه ترشح..
66,200 تومان 73,500 تومان
سرشیشه دهانه عریض سیلیکونی یومامی +12 ماه 2 عددی | آنتی کولیک
-10 % ناموجود
سر شیشه کودک دهانه عریض سیلیکونی یومامی Umomy Wide Neck Silicone Teat سرشیشه بچه یومامی ساخته شده از سیلیکون ۱۰۰ درصد بهداشتی با درجه بندی غذایی است. سرشیشه دهانه عریض سیلیکونی یومامی مناسب برای کودکان بیشتر از ۱۲ ماه است. میزان خروجی شیر از سرشیشه دهانه عریض یومامی به گونه ای طراحی شده است که مناسب..
88,200 تومان 98,000 تومان
نمايش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات