منو
سبد خرید شما

کپسول ویتامین سی و زینک اس تی پی فارما 30 عددی | تقویت سیستم ایمنی

کپسول ویتامین سی و زینک اس تی پی فارما
کپسول ویتامین سی و زینک اس تی پی فارما
کپسول ویتامین سی و زینک اس تی پی فارما
کپسول ویتامین سی و زینک اس تی پی فارما
کپسول ویتامین سی و زینک اس تی پی فارما
کپسول ویتامین سی و زینک اس تی پی فارما
کپسول ویتامین سی و زینک اس تی پی فارما 30 عددی | تقویت سیستم ایمنی
 • موجودی: موجود
 • مدل: STP Pharma Vitamin C Plus Zinc - 30 Caps
 • بارکد: 626279460134
32,700 تومان
اشتراک گذاری در :

کپسول ویتامین ث پلاس زینک اس تی پی فارما STP Pharma Vitamin C Plus Zinc مکملی برای تقویت سیستم ایمنی بدن است. کپسول ویتامین سی و زینک اس تی پی فارما همچنین برای حفظ سلامت پوست و مو و افزایش استحکام ناخن نیز کاربرد دارد.

ویتامین سی موجود در کپسول ویتامین سی و زینک اس تی پی فارما دارای خواص آنتی اکسیدانی بالا است که از بدن در برابر رادیکال های آزاد محافظت می کند. کپسول ویتامین سی و زینک اس تی پی فارما، به دلیل وجود این دو ترکیب باعث بهبود عملکرد سیستم ایمنی بدن و همچنین مقابله با سرماخوردگی می شود. همچنین ترکیب زینک و ویتامین سی باعث کمک به تسریع بهبودی در بیماری هایی نظیر سرماخوردگی می شوند.

 

خاصیت های دیگری نیز در ویتامین سی و زینک موجود در کپسول ویتامین سی و زینک اس تی پی فارما وجوددارد که این محصول را برای حفظ سلامت پوست، مو و ناخن مناسب می کند. ویتامین سی به افزایش و سنتز بهتر کلاژن در بدن کمک کرده و روی نیز باعث جلوگیری از ریزش مو و افزایش استحکام ناخن ها می شود.

کپسول ویتامین سی و زینک اس تی پی فارما در هر کپسول حاوی 300 میلی گرم ویتامین ث می باشد که می تواند بیش از نیاز روزانه بدن هر فردی را تامین کند. همچنین میزان زینک موجود در این محصول نیز ۱۰ میلی گرم به ازای هر کپسول است که این میزان نیز می تواند نیاز بدن به این ماده معدنی مهم را تامین کند.

 

سایر محصولات مرتبط با تقویت سیستم ایمنی بدن، مکمل های پوست و مکمل های مو و ناخن را مشاهده کنید

 

کپسول ویتامین سی پلاس زینک اس تی پی فارما

 


 

تاثیر زینک و ویتامین سی در تقویت سیستم ایمنی بدن:

ویتامین C و روی نقش مهمی در تغذیه، دفاع ایمنی و حفظ سلامت دارند. مصرف هر دوی آنها حتی در جمعیت های مختلف جهان اغلب ناکافی است. سرماخوردگی همچنان بار بزرگی را از نظر رنج و زیان اقتصادی بر دوش جامعه می گذارد. پس از مروری بر ادبیات مربوط به اثرات تجویز جداگانه ویتامین C یا روی در برابر سرماخوردگی، این مقاله داده‌های حاصل از دو کارآزمایی اولیه، دوسوکور، تصادفی‌سازی شده و کنترل‌شده با دارونما را ارائه می‌کند که با ترکیبی از 1000 میلی‌گرم انجام شده است.

ویتامین C به اضافه 10 میلی گرم روی در بیماران مبتلا به سرماخوردگی. در هر دو مطالعه، کاهش قابل توجهی در طول مدت رینوره (محدوده 9-27٪) مشاهده شد. در تجزیه و تحلیل های تلفیقی از هر دو مطالعه (94=n)، ویتامین C به علاوه روی به طور قابل توجهی در کاهش رینوره طی 5 روز درمان موثرتر از دارونما بود. علاوه بر این، تسکین علائم سریعتر بود و محصول به خوبی تحمل شد. با توجه به بار مرتبط با سرماخوردگی، مصرف مکمل ویتامین C به علاوه روی ممکن است یک اقدام موثر، با مشخصات ایمنی خوب، در برابر این بیماری ویروسی عفونی باشد.

 

مکمل زینک پلاس ویتامین سی اس تی پی فارما

 

کارآزمایی‌های کنترل‌شده با دارونما نشان داده‌اند که مکمل‌های ویتامین C طول مدت و شدت عفونت‌های سرماخوردگی را کاهش می‌دهد. با این حال، میزان مزایا به طور قابل توجهی متفاوت بوده و نتیجه گیری در مورد اهمیت بالینی ویتامین را مختل می کند. در این مقاله، 23 مطالعه با مکمل ویتامین C منظم (> یا = 1 گرم در روز) برای یافتن عواملی که ممکن است بخشی از تغییرات در نتایج را توضیح دهند، تجزیه و تحلیل شدند. مشخص شد که ویتامین C به طور متوسط ​​برای کودکان فواید بیشتری نسبت به بزرگسالان دارد.

این دوز همچنین ممکن است بر میزان سود تأثیر بگذارد، به طور متوسط ​​مزایای بیشتری از > یا = 2 گرم در روز در مقایسه با 1 گرم در روز ویتامین وجود دارد. در پنج مطالعه با بزرگسالان که 1 گرم در روز ویتامین C تجویز کردند، میانگین کاهش مدت سرماخوردگی تنها 6٪ بود، در حالی که در دو مطالعه با کودکان که 2 گرم در روز ویتامین C دریافت کردند، میانگین کاهش چهار برابر بیشتر، یعنی 26٪ بود. کارآزمایی‌هایی که در این کار مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفتند، از مکمل‌های ویتامین C معمولی استفاده کردند، اما می‌توان تصور کرد که مکمل‌های درمانی که در اوایل شروع دوره سرماخوردگی شروع می‌شود، می‌تواند مزایای قابل مقایسه ای بیشتری داشته باشد.

 

تأثیر ویتامین C بر پیشگیری از سرماخوردگی در بزرگسالان سالم به طور گسترده مورد بررسی قرار گرفته است، اما تأثیر سایر ریز مغذی ها نظیر زینک بررسی نشده بود. بنابراین، هدف ما ارزیابی اثرات ارائه ریزمغذی‌ها به تنهایی از طریق خوراکی، بر بروز سرماخوردگی، و یا مدیریت (از نظر مدت سرماخوردگی و شدت علائم) در بزرگسالان سالم از کارآزمایی‌های تصادفی‌سازی و کنترل‌شده به طور سیستماتیک جستجو شده است.

از چهار پایگاه داده الکترونیکی، 660 مطالعه شناسایی شده غربال شد و داده ها از 20 مطالعه استخراج شد (روی، 10؛ ویتامین D، ، و ویتامین های A و E، ). این بررسی نشان داد که مکمل‌های ریزمغذی‌ها، به جز ویتامین C، ممکن است از بروز سرماخوردگی جلوگیری نکند اما می تواند شدت علائم را در بزرگسالان سالم کاهش دهد. با این حال، مشاهده شد که مکمل روی به طور بالقوه مدت سرماخوردگی را تا 2.25 روز کاهش می دهد (زمانی که روی به تنهایی ارائه می شود، 95٪ CI: -3.39، -1.12). این نشان می دهد که مکمل روی ممکن است بار کلی ناشی از سرماخوردگی را در میان بزرگسالان سالم کاهش دهد.

 

تقویت سیستم ایمنی بدن ویتامین ث و زینک اس تی پی فارما

 


 

مشخصات کپسول ویتامین سی پلاس ۱۰ میلی گرم زینک اس تی پی فارما:

 • کمک به تقویت سیستم ایمنی بدن
 • حاوی زینک و ویتامین ث
 • کمک به جلوگیری از ریزش مو
 • حفظ سلامت پوست و افزایش جذب کلاژن
 • کمک به افزایش استحکام ناخن ها
 • دارای خواص آنتی اکسیدانی
 • پیشگیری از سرماخوردگی و تسریع روند بهبود آن
 • تامین نیاز روزانه بدن به زینک و ویتامین سی
 • کمک به بهبود و ترمیم زخم به واسطه وجود زینک

 

 


 

نحوه مصرف کپسول ویتامین سی پلاس زینک اس تی پی فارما:

روزانه 1 عدد همراه غذا، و یا طبق دستور پزشک مصرف گردد.

 

 


 

ترکیبات مکمل ویتامین سی و زینک اس تی پی فارما (در هر کپسول):

نام ترکیب

مقدار

Ascorbic Acid (Vitamin C)

300 mg

Zinc

10 mg

 

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف زینک و ویتامین سی:

 • این فرآورده یک مکمل تغذیه ای بوده و جهت پیشگیری، تشخیص و درمان بیماری نمی باشد.
 • در بارداری و شیر دهی طبق نظر پزشک مصرف شود.
 • در افرادی با نارسایی کلیه با کلیرانس کمتر از 30 و کراتین سرمی بیش از 2 با احتیاط مصرف شود.
 • در افرادی که آهن مصرف می کنند و افراد مبتلا به تالاسمی- آنمی سیدروبلاستیک- آنمی داسی شکل و کمبود GPD 6 و هماکرومانوز در صورت مصرف دوزهای بالای ویتامین ث دچار مشکل می شوند.
 • در صورت حساسیت به زینک و ویتامین ث و سایر ترکیبات و اجزای کپسول از مصرف آن خودداری کنید.
 • ویتامین ث با آهن های غیر هم، تداخل دارد و اثر محافظتی سلنیوم را کاهش می دهد. زینک باعث کاهش جذب مس و آهن در بدن می شود.
 • عوارض گوارشی نظیر تهوع- کرامپ- اسهال و نفخ، طعم فلزی و خواب آلودگی- در موارد بسیار نادر هایپر اگزالوری و افزایش گلوکز سرم به علت وجود ویتامین ث
 • در دمای زیر 25 درجه سانتی گراد، در جای خشک و خنک نگهداری شود و از یخ زدگی جلوگیری شود.
 • دور از دسترس کودکان نگهدای شود.

 

مشخصات کلی
مقدارکپسول: 30 عدد
سن مصرفبالای 12 سال
کد بهداشتی8031183883481163
جنسیت مصرفعمومی
کشور سازندهایران
بارکد6262794601342

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات