منو
سبد خرید شما

نوشیدنی نوترینی درینک نوتریشیا 200 میلی لیتر | مناسب کودکان یک تا دوازده سال

شیر نوترینی درینک مایع نوتریشیا
شیر نوترینی درینک مایع نوتریشیا
ارسال غیر رایگان
شیر نوترینی درینک مایع نوتریشیا
شیر نوترینی درینک مایع نوتریشیا
نوشیدنی نوترینی درینک نوتریشیا 200 میلی لیتر | مناسب کودکان یک تا دوازده سال
 • موجودی: موجود
 • مدل: Nutricia Nutrini Drink - 200 ml
 • وضعیت ارسال کالا: ارسال با هزینه اجباری
 • وزن: 200.00g
 • بارکد: 871240015582
 • تاریخ انقضای محصول: 2023-04-30
0 تومان

گزینه های موجود

اشتراک گذاری در :

شیر نوترینی درینک مایع نوتریشیا یا محلول نوترینی درینک نوتریشیا Nutrini Drink Milk یک مکمل غذایی مناسب برای کودکان بالای یکسال تا ۱۲ سال است. شیر نوشیدنی نوترینی درینک نوتریشیا یک مکمل مناسب و حاوی انواع ویتامین و مواد معدنی مورد نیاز بدن کودکان است.

به نسبت شیر اینفاترینی نوتریشیا که برای نوزادان طراحی شده است، شیر نوترینی درینک با ارزش غذایی بیشتر و دوزهای بالاتری نسبت به اینفاترینی تهیه شده تا با توجه به سن بیشتر کودک، بتواند نیاز تغذیه ای را بهتر پشتیبانی کند. محلول نوترینی درینک نوتریشیا همچنین با لاکتوز بسیار بسیار کم تولید شده تا برای کودکان حساس به لاکتوز، مشکلی ایجاد نشود. میزان لاکتوز در نوترینی درینک نوتریشیا تنها 0.025 گرم در هر ۱۰۰ میلی لیتر بوده که مقدار بسیار ناچیزی است.

 

همچنین برای جذب بهتر و سریع تر نوشیدنی نوترینی درینک نوتریشیا، از فیبر نیز در این محصول استفاده نشده است. در عوض برای افزایش انرژی و رشد کودکان از کربوهیدرات ها و پروتئین در این محصول استفاده شده است. در ترکیبات محلول شیر نوترینی درینک نوتریشیا حتی می تواند آمینو اسیدها را نیز مشاهده کرد. آمینو اسیدهای کارنیتین و تائورین نیز برای بهبود عملکرد بدن کودکان در نوترینی درینک استفاده شده است.

 

سایر مکمل های کودک را مشاهده کنید.

 

شیر نوترینی درینک مایع نوتریشیا 200 میلی لیتر

 


 

اهمیت تغذیه کودک با شیر نوترینی درینک مایع نوتریشیا:

هزار روز اول زندگی کودک، از زمانی که جنین در رحم تشکیل می شود تا 2 سالگی کودک، فرصت بسیار خوبی برای ایجاد پایه و اساس سلامت طولانی مدت کودک است. تامین تغذیه مناسب و شکل گیری عادات زندگی سالم در این دوران حساس بسیار مهم است. اطمینان از در دسترس بودن تغذیه مناسب در هزار روز اول تأثیر زیادی بر آینده کودک دارد. تغذیه خوب با کاهش شرایط بهداشتی مانند سوءتغذیه، کوتاه‌قدی، چاقی و دیابت، سالانه جان میلیون‌ها نفر را در سراسر جهان نجات می‌دهد.

شیر نوترینی درینک نوتریشیا غذایی برای کنترل رژیم غذایی در کودکان در معرض خطر سوء تغذیه، از سن 1 تا 12 سالگی است. این غذای رژیمی خاص از شیر مغذی گاو تهیه می شود. محتوای موجود در یک بسته نوترینی درینک 1.5 کیلوکالری در میلی لیتر انرژی برای کمک به تامین انرژی است که به دلیل شرایط خاص، نمی توان از غذای جامد تامین کرد. سپس پروتئین 12 ویتامین و 10 ماده معدنی برای کمک به رشد کودکان است. در نهایت اسید لینولئیک 0.57 گرم / 100 کیلو کالری است. و اسید آلپالینولئیک، 0.1 گرم / 100 کیلو کالری. به عنوان اسیدهای چرب ضروری در نوشیدنی نوترینی درینک مورد استفاده قرار گرفته اند.

 

نوشیدنی نوترینی درینک مایع

همانطور که می دانیم چربی یکی از مواد مغذی است که بدن به عنوان منبع انرژی و حلال ویتامین های محلول در چربی (ویتامین های A، D، E و K) به آن نیاز دارد. چربی ها از اسیدهای چرب اشباع (SAFA)، چربی های ترانس (اسیدهای چرب ترانس/TFA) و همچنین اسیدهای چرب غیراشباع متشکل از اسیدهای چرب غیر اشباع چندگانه (PUFA) و اسیدهای چرب غیر اشباع، اسیدهای چرب تک غیراشباع (MUFA) تشکیل شده اند.

چربی های ضروری را می توان از غذاهای مختلفی که از ماهی های اعماق دریا به دست می آید، مانند ماهی قزل آلا، ماهی خال مخالی و اسناپر به دست آورد. علاوه بر این، چربی‌های ضروری را می‌توان از روغن‌های گیاهی، بادام، آووکادو، دانه‌های آفتابگردان و تخم‌مرغ و همچنین روغن‌های مختلفی مانند کانولا، VCO، گل گاوزبان، روغن گل گاوزبان و روغن توت سیاه به دست آورد.

 

به نقل از مقاله ای با عنوان "اسانس چربی ضروری" که اسیدهای چرب ضروری در خم شدن غشای سلولی نقش دارند، به طوری که سلول ها قادر به جذب مواد مغذی و تسهیل دفع مواد زائد متابولیک از سلول ها هستند. به گفته این مقاله، اسیدهای چرب ضروری نیز باعث می شوند که غشاهای سلولی کیفیت بهتری داشته باشند و به راحتی آسیب نبینند. مصرف متعادل چربی های ضروری باید از سنین پایین با یک رژیم غذایی سالم همراه باشد تا از بیماری های قلبی عروقی جلوگیری شود. در مورد نوزادان و کودکان نوپا، اسیدهای چرب ضروری برای تشکیل سلول ها، ساخت بافت سلولی بدن و کمک به انعطاف پذیری غشای سلولی برای جذب مواد مغذی مورد نیاز است. شیر نوترینی درینک نوتریشیا نیز حاوی این اسیدهای چرب ضروری برای بدن است.

برای جذب حداکثری مواد مغذی، مطمئن شوید که Nutrinidrink را طبق دستورالعمل مصرف مصرف کنید. لازم است بدانید که با وجود اینکه این شیر به صورت آزاد در بازار به فروش می رسد، باز هم نیاز به توصیه پزشک یا متخصص تغذیه دارد. به عبارت دیگر فقط در صورت توصیه پزشک مصرف شود. اگر انرژی دریافتی کودک شما بیش از حد کافی است، مصرف این شیر توصیه نمی شود.

Nutricia به عنوان سازنده نوترینی درینک نوتریشیا متعهد به توسعه مداوم محصولات جدید، ارائه خدمات بدون وقفه و استفاده از فناوری است تا والدین بتوانند بهترین ها را در 1000 روز اول زندگی برای فرزندان خود فراهم کنند تا فرزندانشان زندگی سالم تری داشته باشند.

 

محلول شیر نوترینی درینک نوتریشیا


مشخصات نوشیدنی نوترینی درینک نوتریشیا:

 • 1.5 کیلو کالری در میلی لیتر
 • حاوی انواع ویتامین و مواد معدنی برای کودکان
 • مناسب کودکان ۱ تا ۱۲ سال
 • کمک به رشد کودکان
 • کمک به تقویت سیستم ایمنی بدن
 • 6.6 گرم پروتئین / 200 میلی لیتر نوشیدنی
 • بدون فیبر
 • حاوی کاروتنوئید
 • با لاکتوز بسیار کم (کمتر از 0.025 گرم)
 • موجود در طعم وانیل و توت فرنگی
 • حاوی درصد چربی بالاتر، درصد پروتئین و آهن کمتر در مقایسه با یک مکمل بزرگسالان به طور خاص برای نیازها از کودکان
 • درپوش متصل و قابل بسته شدن مجدد
 • دارای گواهی حلال
 • مکمل خوراکی با انرژی بالا و بدون فیبر

 

 ترکیبات شیر نوترینی درینک نوتریشیا 200 میلی لیتر:

نام ترکیبمقدارنیاز روزانه
Energy150 kj*
Protein3.4 g*
Carbohydrate18.8 g*
Sugars7.4 g*
De las cuales lactosa<0.025 g*
Fat6.8 g*
De las saturadas0.7 g*
Fibre0.0 g*
Na67 mg*
K140 mg*
Cl100 mg*
Ca84 mg*
P75 mg*
Mg17 mg*
Fe1.5 mg*
Zn1.5 mg*
Cu135 ug*
Mn0.23 mg*
F0.11 mg*
Mo6.0 ug*
Se4.5 ug*
Cr5.3 ug*
I15 ug*
Vit A61 ug RE*
Vit D31.5 ug*
Vit E1.9 mg a-TE*
Vit K6.0 ug*
Vit B10.23 mg*
Vit B20.24 mg*
Vit B31.7 mg NE*
Vit B50.50 mg*
Vit B60.18 mg*
Folic acid23 ug*
Vit B120.26 ug*
Biotin6.0 ug*
Vit C15 mg*
carotenoids0.15 mg*
L-carnitina3 mg*
Choline30 mg*
Taurine11 mg*
Osmolarity48 mosmol/l*

 

 


 

هشدار مصرف نوشیدنی نوترینی درینک نوتریشیا 200 میلی لیتر :

 • درجای خشک و خنک و دور از دسترس کودکان نگهداری شود
 • در صورت مصرف هرگونه دارو، قبل از مصرف با پزشک مشورت نمایید.
 • مقدار توصیه شده را بدون مشورت با پزشک و یا داروساز خود افزایش ندهید.
 • این محصول برای نوزادان و بیماران گالاکتوزمیا مناسب نیست.

 

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات