منو
سبد خرید شما

کپسول چیتوسان کمپلکس هلث اید 90 عددی | کمک به کاهش جذب چربی و کاهش وزن

مکمل چیتوسان هلث اید
مکمل چیتوسان هلث اید
ناموجود
مکمل چیتوسان هلث اید
مکمل چیتوسان هلث اید
کپسول چیتوسان کمپلکس هلث اید 90 عددی | کمک به کاهش جذب چربی و کاهش وزن
 • موجودی: ناموجود
 • مدل: Health Aid Chitosan Complex - 90 Caps
 • SKU: 2147
 • بارکد: 626755430132
145,000 تومان
اشتراک گذاری در :

کپسول چیتوسان کمپلکس هلث اید Health Aid Chitosan Complex مکمل لاغری برای کاهش وزن و حاوی ماده موثره چیتوسان است. کپسول چیتوسان کمپکس هلث اید حاوی ترکیبی از چیتوسان، عصاره گیمنما، ویتامین ث و کروم است. این ترکیبات مجموعا در کپسول چیتوسان کمپلکس هلث اید باعث کمک به کاهش وزن و جذب و دفع بیشتر چربی از غذا می شود. در واقع چیتوسان به افزایش جذب چربی غذا در بدن و کمک به دفع آن کمک می کند که این مسئله باعث کمک به لاغری و کاهش وزن می شود.

 

همچنین چیتوسان کمپلکس هلث اید دارای خواص مفیدی بر روی سطح قند خون است. چیتوسان کمپلکس به واسطه وجود ماده معدنی کرومیوم به حفظ سطح طبیعی قند خون نیز کمک می کند. کرومیوم همچنین می تواند هوس و میل خوردن خوراکی های شیرین را در بدن کاهش داده و از این طریق باعث کمک به کنترل وزن شود.

 

ویتامین سی موجود در چیتوسان کمپلکس هلث اید نیز دارای خواص آنتی اکسیدانی قوی است که از سلول های بدن در برابر رادیکال های آزاد محافظت میکند. همچنین ویتامین سی باعث کمک به تقویت سیستم ایمنی بدن شده و از بروز بیماری های ویروسی جلوگیری می کند.

عصاره گیمنما نیز یک درمان سنتی برای بیماری های مختلف از جمله دیابت، مالاریا و مار گزیدگی بوده است. تصور می شود که این گیاه از جذب قند جلوگیری می کند و بنابراین می تواند باعث کمک به لاغزی شود.

 

سایر محصولات و مکمل های لاغری را مشاهده کنید.

 

کپسول چیتوسان کمپلکس هلث اید

 


 

مشخصات کپسول چیتوسان کمپلکس هلث اید:

 • کمک به کاهش وزن و لاغری
 • کمک به جذب چربی از غذا و دفع آن
 • کمک که کنترل سطح طبیعی قند خون
 • کمک به تقویت سیستم ایمنی به واسطه وجود ویتامین سی
 • حاوی عصاره گیمنما برای کاهش میل به خوردن خوراکی های شیرین
 • حاوی کرومیوم برای کنترل قند خون

 

 


 

نحوه مصرف کپسول چیتوسان کمپلکس هلث اید:

در افراد بالای 16 سال، روزانه ۲ عدد کپسول ۳ بار در روز ترجیحا قبل از غذا مصرف نمایید.

 

 


 

ترکیبات کپسول کیتوزان کمپلکس هلث اید (در هر ۲ کپسول):

نام ترکیب

مقدار

Chitosan

700 mg

Gynmnaema Sylvestre Extract

50 mg

Vitamin C

40 mg

Chromium

60 µg

 

 


 

ترکیبات چیتوسان کمپلکس چگونه به لاغری کمک می کند؟

چیتوسان:

کیتوزان یا چیتوسان برای درمان چاقی، کلسترول بالا و بیماری کرون استفاده می شود. همچنین برای درمان عوارضی که بیماران نارسایی کلیه تحت دیالیز اغلب با آن مواجه هستند، از جمله کلسترول بالا، "خون خسته" (کم خونی)، از دست دادن قدرت و اشتها، و مشکلات خواب (بی خوابی) استفاده می شود. کیتوزان قندی است که از اسکلت بیرونی صدف‌ها از جمله خرچنگ، خرچنگ و میگو به دست می‌آید. به عنوان دارو و در تولید دارو استفاده می شود.  کیتوزان یک ماده فیبری است که ممکن است میزان جذب چربی و کلسترول بدن را از غذاها کاهش دهد. همچنین وقتی روی زخم ها استفاده می شود به لخته شدن خون کمک می کند.  مردم از کیتوزان برای فشار خون بالا، کلسترول بالا، چاقی، بهبود زخم و بسیاری از اهداف دیگر استفاده می کنند.

 

جایگزینی نمک خوراکی با نمک خوراکی حاوی مقادیر کمی کیتوزان (Symbiosal) ممکن است به کاهش فشار خون در افراد مبتلا به فشار خون بالا کمک کند. مصرف خوراکی چیتوسان در حین رژیم غذایی با کالری محدود می تواند کاهش وزن را در افراد دارای اضافه وزن یا چاق بهبود بخشد. بهبودی پس از جراحی. استفاده از ژل کیتوزان ممکن است به جلوگیری از تشکیل بافت اسکار در سینوس ها پس از جراحی کمک کند.

 

فواید چیتوسان در لاغری

 

عصاره گیمنما:

 می تواند به کاهش هوس قند کمک کند. یکی از ترکیبات فعال اولیه در این گیاه اسید ژیمنمیک است که به سرکوب شیرینی کمک می کند. هنگامی که قبل از یک غذا یا نوشیدنی شیرین مصرف می شود، اسید ژیمنمیک گیرنده های قند موجود در جوانه های چشایی شما را مسدود می کند.

تحقیقات نشان می‌دهد که عصاره‌های گیمنما می‌توانند توانایی طعم شیرین را کاهش دهند و در نتیجه غذاهای شیرین را کمتر جذاب کنند. در یک مطالعه بر روی افراد دارای رژیم، به نیمی از آنها عصاره Gymnema داده شد. آنهایی که مکمل را دریافت کردند اشتهای کمتری برای غذاهای شیرین در وعده غذایی بعدی داشتند و در مقایسه با کسانی که این عصاره را مصرف نمی کردند احتمال بیشتری داشت که مصرف غذای خود را محدود کنند.

 

عصاره گیمنما در چیتوسان هلث اید

 

خواص ضد دیابتی گیمنما:

به عنوان یک مکمل، از آن در ترکیب با سایر داروهای دیابت برای کاهش قند خون استفاده شده است. به آن گورمار نیز می‌گویند که به زبان هندی «نابودکننده قند» است. عصاره گیمنما مانند اثراتی که روی جوانه های چشایی شما دارد، می تواند گیرنده های روده و در نتیجه جذب قند را مسدود کند و سطح قند خون شما را بعد از غذا کاهش دهد.

اثبات علمی توانایی گیمنما در کاهش قند خون برای توصیه آن به عنوان یک داروی مستقل دیابت کافی نیست. با این حال، تحقیقات پتانسیل قوی را نشان می دهد. نقش Gymnema در ترشح انسولین و بازسازی سلولی نیز ممکن است به قابلیت های کاهش قند خون آن کمک کند.

سطوح بالاتر انسولین به این معنی است که قند با سرعت بیشتری از خون شما پاک می شود. اگر پیش دیابت یا دیابت نوع 2 دارید، بدن شما تمایل دارد انسولین کافی تولید نکند یا سلول های شما به مرور زمان نسبت به آن حساسیت کمتری پیدا می کنند. این منجر به افزایش مداوم سطح قند خون می شود.

Gymnema sylvestre ممکن است تولید انسولین را در لوزالمعده شما تحریک کند و باعث بازسازی سلول‌های جزایری تولید کننده انسولین شود. این می تواند به کاهش سطح قند خون شما کمک کند

 

سطح کلسترول و تری گلیسیرید را بهبود می بخشد و خطر بیماری قلبی را کاهش می دهد عصاره گیمنما ممکن است به کاهش سطح کلسترول بد LDL و تری گلیسیرید کمک کند. در حالی که Gymnema شهرت خود را از کاهش سطح قند خون و کاهش میل به قند بدست آورده است، تحقیقات نشان می دهد که ممکن است بر جذب چربی و سطح چربی نیز تأثیر بگذارد.

در یک مطالعه روی موش‌هایی که رژیم غذایی پرچرب داشتند، عصاره Gymnema به حفظ وزن کمک کرد و تجمع چربی‌های کبد را سرکوب کرد. همچنین، حیواناتی که از عصاره و رژیم غذایی با چربی معمولی تغذیه شده بودند، سطوح تری گلیسیرید کمتری را تجربه کردند

 

عصاره گیمنما نشان داده است که به کاهش وزن در حیوانات و انسان کمک می کند. یک مطالعه سه هفته ای کاهش وزن بدن را در موش هایی که عصاره آبی Gymnema sylvestre دریافت کردند، نشان داد. در مطالعه دیگری، موش‌هایی که از رژیم غذایی پرچرب استفاده می‌کردند، با عصاره Gymnema تغذیه شدند، وزن کمتری به دست آوردند. علاوه بر این، یک مطالعه بر روی 60 فرد چاق متوسط که عصاره گیمنما را مصرف کردند، کاهش 5 تا 6 درصدی وزن بدن و همچنین کاهش مصرف غذا را نشان داد.

عصاره گیمنما با مسدود کردن گیرنده های شیرین در جوانه های چشایی شما ممکن است باعث شود که غذاهای شیرین کمتری بخورید و کالری کمتری مصرف کنید. کمبود کالری ثابت می تواند منجر به کاهش وزن شود.

 

کپسول کیتوزان کملپکس هلث اید

 

ویتامین سی:

ویتامین C که به نام اسید ال اسکوربیک نیز شناخته می شود، یک ویتامین محلول در آب است که به طور طبیعی در برخی غذاها وجود دارد، به برخی دیگر اضافه می شود و به عنوان یک مکمل غذایی در دسترس است. انسان برخلاف بسیاری از حیوانات قادر به سنتز ویتامین C به صورت درون زا نیست، بنابراین یک جزء ضروری رژیم غذایی است.

ویتامین C علاوه بر عملکرد بیوسنتزی و آنتی اکسیدانی خود، نقش مهمی در عملکرد سیستم ایمنی دارد و جذب آهن غیرهم، شکل آهن موجود در غذاهای گیاهی را بهبود می بخشد. دریافت ناکافی ویتامین C باعث ایجاد اسکوربوت می شود که با خستگی یا سستی، ضعف گسترده بافت همبند و شکنندگی مویرگ ها مشخص می شود.

کپسول چیتوسان کمپلکس هلث اید

 

کرومیوم:

برخی از مطالعات نشان داده اند که مکمل های کروم ممکن است برای افراد مبتلا به دیابت نوع 2 و مقاومت به انسولین (پیش دیابت) مفید باشد. شواهد خوبی وجود دارد مبنی بر اینکه کروم می تواند سطح گلوکز را کاهش داده و حساسیت به انسولین را بهبود بخشد، ممکن است در صورتی که فردی دچار کمبود کروم باشد، کروم بهتر عمل می‌کند، که معمولاً تنها زمانی دیده می‌شود که فرد تغذیه کلی ضعیفی داشته باشد. مطالعات دیگر همچنین نشان داده اند که کروم ممکن است به سندرم تخمدان پلی کیستیک (PCOS) که با مقاومت به انسولین مرتبط است، کمک کند.

مکمل‌های کروم همچنین برای تأثیراتشان بر کلسترول، خطر بیماری قلبی، اختلالات روانی، بیماری پارکینسون و سایر شرایط مورد مطالعه قرار گرفته‌اند. با این حال، نتایج مطالعه متناقض یا نامشخص بوده است. برخی از افراد از مکمل های کروم برای عضله سازی یا کاهش وزن استفاده می کنند. برخی از مطالعات کروم این فواید را نشان داده اند.

 

فواید کرومیوم در لاغری و کپسول چیتوسان کمپلکس هلث اید

 


 

توصیه،‌ هشدار و عوارض مصرف کپسول چیتوسان کمپلکس:

 • این محصول مکمل غذایی بوده و برای تشخیص، پیشگیری یا درمان نمی باشد.
 • زنان باردار و شیرده حتماً قبل از مصرف با پزشک خود مشورت کنند.
 • در صورت مصرف هرگونه دارو، قبل از مصرف با پزشک مشورت نمایید.
 • مقدار توصیه شده را بدون مشورت با پزشک و یا داروساز خود افزایش ندهید
 • دور از دسترس اطفال و در جای خشک و خنک نگهداری شود.

 

مشخصات کلی
مقدارکپسول: 90 عدد
سن مصرفبزرگسالان
کد بهداشتی168320116156171
جنسیت مصرفآقایان و بانوان
کشور سازندهایران (تحت لیسانس انگلستان)
بارکد6267554301326

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات