منو
سبد خرید شما

شربت آرژی پلاس یوروویتال 200 میلی | شربت مولتی ویتامین برای رشد کودکان

شربت آرژی پلاس یورو ویتال
شربت آرژی پلاس یورو ویتال
-19 %
شربت آرژی پلاس یورو ویتال
شربت آرژی پلاس یورو ویتال
شربت آرژی پلاس یوروویتال 200 میلی | شربت مولتی ویتامین برای رشد کودکان
 • موجودی: موجود
 • مدل: Eurho Vital Argi Plus Syrup - 200 ml
 • SKU: 2691
 • بارکد: 626066180206
79,900 تومان
98,100 تومان
اشتراک گذاری در :

شربت آرژی پلاس یورو ویتال Eurho Vital Argi Plus Syrup یک شربت تقویتی کودک از محصولات برند یوروویتال است. شربت آرژی پلاس یوروویتال در واقع یک مولتی ویتامین است که از ویتامین ها و مواد معدنی تشکیل شده است. اما اصلی ترین ترکیب شربت آرژی پلاس یوروویتال وجود آمینو اسید آرژنین در ترکیبات این محصول است.

 

شربت آرژی پلاس یوروویتال حاوی ال آرژنین برای کمک به افزایش رشد قد در کودکان است.  آرژنین در بسیاری از عملکردهای بدن نقش دارد. شاید یکی از مهمترین نقش های آرژنین در بدن ما و به خصوص در کودکان، کمک به ترشح هورمونها، افزایش ترشح هورمون رشد و دفع سم های تولید شدن از مواد در بدن است. ال آرژنین همچنین باعث بهبود عملکرد سیستم ایمنی در بدن نیز می شود.

 

شربت آرجی پلاس یوروویتال علاوه بر آرژنین برای کمک به رشد و سلامت کودکان حاوی مجموعه ای از ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن است. از جمله این ترکیبات می توان به ویتامین آ، ویتامین ب۲، ویتامین کا، ویتامین د۳ از گروه ویتامین ها و زینک، فسفر، کلسیم و ید را از گروه مواد معدنی اشاره کرد.
تمام ترکیبات به همراه 200 میلی گرم آرژنین در هر ۵ میلی لیتر، باعث تقویت سیستم ایمنی بدن کودکان، کمک به افزایش رشد، بهبود متابولیسم انرژی و کمک به حفظ سلامت استخوان در آنها می شود.

شربت آرژی پلاس یوروویتال یک شربت تقویتی و یک مکمل تقویتی برای کودکان بیشتر از ۴ سال طراحی شده است. این شربت را نوجوانان و حتی بزرگسالان نیز می توانند با مقدار دوز توصیه شده پزشک مصرف کنند و از مزایای سلامت این محصول بهره مند شوند.

 

سایر محصولات مرتبط با رشد کودک را مشاهده کنید.

 

خرید شربت تقویتی رشد کودک آرژی پلاس یوروویتال

 


 

مشخصات شربت آرژی پلاس یورو ویتال:

 • کمک به رشد کودک
 • کمک به تقویت سیستم ایمنی بدن
 • مناسب برای کودکان بیش از ۴ سال
 • حاوی ال آرژنین برای کمک به افزایش ترشح رشد
 • کمک به افزایش اشتها در کودکان
 • حاوی ویتامین ها و مواد معدنی ضروری و مورد نیاز بدن
 • کمک به تقویت مفاصل و استخوان
 • کمک به افزایش سلامت بینایی

 

 


 

نحوه مصرف شربت آرژی پلاس یوروویتال:

کودکان 4 تا 10 سال روزانه 5 میلی لیتر (یک بار در روز)

کودکان 11 سال به بالا و بزرگسالان روزانه 5 میلی لیتر (دو بار در روز)

 

 


 

ترکیبات شربت تقویتی آرژی پلاس یورو ویتال (در هر ۵ میلی لیتر):

نام ترکیب

مقدار

Vitamin A (340 IU)

200 µg

Vitamin B2

0.8 mg

Vitamin K

25 µg

Vitamin D3 (400 IU)

10 µg

Zinc

3 mg

Phosphorus

124 mg

Calcium

120 mg

Iodine

70 µg

L-Arginine

200 mg

 

 


 

ویتامین K2 و آرژنین چیست و چرا برای رشد کودکان بسیار مهم است؟

وقتی صحبت از رشد و تکامل کودک می شود، مواد مغذی مانند ویتامین D، کلسیم، پروتئین و فیبر از اهمیت بالایی برخوردار هستند. کودکانی که از رشد عقب می افتند، برای حمایت از رشد و تکامل سالم، به تغذیه کامل و متعادل نیاز دارند. برخی از مواد مغذی که ممکن است وعده‌های غذایی روزمره این کودکان را از دست بدهند می‌تواند شامل ویتامین D، کلسیم، فیبر و برخی از مواد مغذی کمتر شناخته شده مانند آرژنین و ویتامین K2 باشد. آنها دو عامل مهم برای کمک به ساخت استخوان های بلندتر و قوی تر در کودکان هستند. با این حال، فواید این دو ماده مغذی اغلب نادیده گرفته می شوند. آنها چگونه برای کودکان مفید هستند و والدین چه کاری می توانند انجام دهند تا از این مواد مغذی حداکثر استفاده را برای کمک به فرزندان خود در رسیدن به رشد و قد بهینه کنند؟

 

شربت آرژنین یوروویتال برای رشد کودک

 

ویتامین K2 و آرژنین چیست؟

تغذیه کلید رشد و تکامل سالم کودکان است. اگر کودک در پنج سال اول مواد مغذی کافی برای رشد همه جانبه را دریافت نکند، بعداً در زندگی از نظر مسائل جسمی، فکری، عاطفی و رفتاری آسیب پذیر می شود. وقتی صحبت از رشد و تکامل کودکان می شود، ویتامین D، کلسیم، پروتئین و کربوهیدرات ها اغلب به عنوان عوامل کلیدی شناخته می شوند.

 

به طور گسترده شناخته شده است که ویتامین D و کلسیم هر دو به ساخت استخوان‌های قوی و سالم در کودکان کمک می‌کنند، فیبر برای حمایت از سیستم گوارشی سالم مهم است و پروتئین نقش اساسی در بسیاری از عملکردهای بدن از جمله بازیابی و ترمیم بافت‌های ماهیچه‌ها دارد مانند پوست، اندام ها، خون، مو و ناخن.

ویتامین K2 و آرژنین به عنوان مواد مغذی مهمی شناخته شده اند که به ساخت استخوان های قوی تر و طولانی تر در کودکان کمک می کنند. ویتامین K2 پروتئین های استئوکلسین را فعال می کند که کلسیم را وارد استخوان ها می کند. بدون ویتامین K2، کلسیم نمی تواند کار خود را به درستی انجام دهد. آرژنین یک اسید آمینه مهم است که در رشد قد نقش دارد. این باعث تکثیر سلول ها در صفحه رشد در استخوان ها می شود تا به رشد طولانی تر استخوان ها کمک کند.

 

تحقیقات نشان داده است که کودکانی که از رشد کوتاهی برخوردار هستند، سطوح خونی آرژنین به میزان قابل توجهی نسبت به کودکان عادی کمتر است و دریافت کمتر آرژنین با رشد کندتر قد مرتبط است.

از آنجایی که 60 درصد رشد قد کودک در پنج سال اول اتفاق می افتد، باید مداخله فوری در این پنجره حیاتی برای جلوگیری از رشد کوتاه قدی، ایمنی ضعیف و رشد شناختی ضعیف در آینده انجام شود. به همین دلیل است که هر والدینی باید از این موضوع آگاه باشد تا به درستی مواد مغذی ضروری از جمله ویتامین K2 و آرژنین را برای کودک خود فراهم کند.

 

شربت مولتی ویتامین آرژی پلاس یوروویتال

 

چگونه رژیم غذایی کودک خود را با ویتامین K2 و آرژنین تکمیل کنیم؟

تغذیه مناسب برای رشد و تکامل کودک شما ضروری است. کودکانی که به خوبی از مواد مغذی مهم برخوردار هستند، سالم خواهند شد و به بهترین وجه به پتانسیل رشد خود می رسند. بدون تغذیه مناسب، تزلزل رشد یا حتی کاهش رشد ممکن است رخ دهد که منجر به بیماری و مشکلات رشد شناختی می شود که عواقب جدی در زندگی بعدی دارد.

متاسفانه برخلاف سایر ویتامین های محلول در چربی، ویتامین K2 در بدن ذخیره نمی شود. به همین دلیل است که ما باید هم روی یک رژیم غذایی سرشار از ویتامین K تمرکز کنیم و هم مکمل رژیم غذایی مانند شربت آرژی پلاس یوروویتال استفاده کنیم که حاوی هر دو ترکیب است. آرژنین در غذاهایی مانند آجیل، غلات، حبوبات، گوشت، غذاهای دریایی، تخم مرغ و محصولات لبنی یافت می شود در حالی که ویتامین K2 در گوشت و غذاهای تخمیر شده مانند ماست، پنیر یا محصولات تخمیر شده سویا یافت می شود.

مشکل بخش رژیم غذایی این است که بسیاری از مواد غذایی مانند پنیر و محصولات تخمیر شده سویا در لیست مورد علاقه کودکان ما نیستند. اگر والدین بخواهند بچه ها را مجبور کنند چیزی بخورند که دوست ندارند عصبانی می شوند. در عوض، فواید چنین غذایی را با آرامش به آنها بگویید یا جایگزینی برای مصرف آنها مانند مکمل های و شربت های حاوی این دو ترکیب پیدا کنید.

 

تغذیه برای کودکان خردسال بر اساس همان اصول تغذیه برای بزرگسالان است. با این حال، کودکان بزرگسال نیستند. کودکان در سنین مختلف نیاز به جذب کامل و متعادل مواد مغذی دارند. اگر رژیم غذایی نتواند مواد مغذی لازم مانند آرژنین و ویتامین K2 را برای رشد کودک فراهم کند، والدین ممکن است مکمل های غذایی خود را برای بهبود جذب مواد مغذی در نظر بگیرند.

 

یوروویتال با بیش از 30 سال پیشروی در تحقیقات تغذیه، اخیراً یک راه حل نوآورانه تغذیه دوران کودکی را راه اندازی کرده است، فرمول بهبود یافته شربت آرژی پلاس با آرژنین و ویتامین K2 طبیعی، برای کمک به رشد طولانی تر و قوی تر استخوان ها برای حمایت از رشد مجدد به همراه سایر ترکیبات مهم برای رشد کودکان نظیر کلسیم و زینک در این محصول وجود دارد.

یوروویتال به طور مداوم محصولاتی تولید می کند که به رشد نوزادان و کودکان کمک می کند، بدن آنها را قوی و فعال نگه می دارد. شربت آرژی پلاس یورو ویتال از نظر بالینی ثابت شده ترین مکمل تغذیه کودکان است که نشان داده شده است که رشد و ایمنی را افزایش می دهد.

 

شربت آرژی پلاس یورو ویتال، یک فرمول تغذیه متعادل با چند نوع ماده مغذی، ثابت شده است که باعث رشد قابل مشاهده در قد، وزن و بهبود ایمنی برای کودکان در معرض خطر تغذیه می شود. فرمول تقویت شده شربت آرژی پلاس با آرژنین و ویتامین K2، بیشتر از رشد استخوان‌های حمایت می‌کند و ممکن است به مقابله بهتر با کوتاه‌قدی و افزایش تقویت رشد در اوایل دوران کودکی کمک کند.

 

شربت آرژی پلاس یورو ویتال برای رشد قد کودک

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف شربت آرژی پلاس:

 • از مصرف همزمان این فرآورده با آنتی بیوتیک ها از خانواده تتراسایکلین خودداری شود و ترجیحا مصرف آن 2 ساعت قبل یا 4 تا 6 ساعت بعد از مصرف این فرآورده صورت گیرد.
 • از مصرف بیش از میزان توصیه شده خودداری شود.
 • در زنان باردار و شیرده قبل از مصرف با پزشک مشورت شود.
 • این محصول دارای شکر و شیرین کننده است.
 • قبل از مصرف به خوبی تکان دهید.
 • در صورت مصرف داروهای کاهنده فشار خون، مصرف این فرآورده با احتیاط و توصیه پزشک انجام گیرد.
 • این فرآورده صرفا مکمل بوده، جهت تشخیص، درمان و پیشگیری از بیماری نمی باشد.
 • در دمای پایین تر از 25 درجه سانتیگراد، در جای خشک و دور از دسترس اطفال نگهداری شود.
 • پس از باز کردن درب بطری، فرآورده داخل یخچال نگهداری شود و حداکثر تا 3 ماه قابل استفاده می باشد.

 

مشخصات کلی
مقدارشربت: 200 میلی لیتر
سن مصرفبیشتر از 4 سالگی
کد بهداشتی1268104220691051
جنسیت مصرفعمومی
کشور سازندهایران (تحت لیسانس آلمان)
بارکد626066180206

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات