منو
سبد خرید شما

دوبیس نوتریشن | Doobis Nutrition

دوبیس نوتریشن یکی از برندهای مطرح ایرانی و تولید کننده انواع مکمل های ورزشی است. برند دوبیس نوتریشن علاوه بر تولید محصولات و مکمل های ورزشی، در حال حاضر محصولات دارویی و مکمل های دارویی نظیر زینک پلاس و مکمل های لاغری و ... را نیز تولید می کند. برند دوبیس نوتریشن اکنون حتی برخی از مکمل های مختص کودکان نظیر پروتئین چایلد و گین چایلد را برای افزایش وزن گیری در کودکان تولید کرده است.

اکنون محصولات برند دوبیس با بررسی تخصصی توسط تیم داروکالا در دسترس شما همراهان گرامی داروخانه اینترنتی داروکالا قرار گرفته شده است.

 

قیمت محصولات دوبیس در داروخانه اینترنتی داروکالا

پودر آمینو انرژی دوبیس نوتریشن Doobis Amino Energy یک مکمل عالی برای ورزشکاران برای افزایش توان عضلات است. پودر آمینو انرژی دوبیس علاوه برای افزایش توان عضلات باعث افزایش انرژی به واسطه وجود کافئین و قهوه سبز می شود. آمینو انرژی دوبیس یک محصول مناسب برای بازتوانی و ریکاوری عضلات در قبل، در حین و بعد..
327,100 تومان 351,700 تومان
پودر اسلیم فیت دوبیس نوتریشن Doobis Nutrition Slim Fit Powder یک وعده غذایی رژیمی و مکمل رژیمی برای لاغری و کاهش وزن است. اسلیم فیت دوبیس حاوی فیبر و ویتامین های و املاح معدنی ضروری برای بدن است که یک وعده غذایی با کالری مناسب را برای بدن ایجاد می کند. اسلیم فیت یک مکمل لاغری است که به بدن شما آنچه ..
130,200 تومان 140,000 تومان
پودر ایزو وی دوبیس نوتریشن Doobis Iso Whey Protein یک مکمل پروتیین با کیفیت برای عضله سازی است. مکمل ایزو وی دوبیس نوتریشن حاوی  پروتئین وی ایزوله شده است که از با کیفیت ترین و موثر ترین نوع پروتئین است. پروتئین وی ایزوله موجود در ایزو وی دوبیس در واقع خالص شده پروتئین وی است.پروتئین کنسان..
1,630,000 تومان
پودر بی سی ای ای ۵۰۰۰ دوبیس نوتریشن Doobis BCAA 5000 یک مکمل برای تمرینات سنگین ورزشی و بدنسازی است. پودر بی سی ای ای ۵۰۰۰ دوبیس همچنین یک مکمل ورزشی عالی برای ریکاوری عضلات و جلوگیری از تخریب عضلات بر اثر تمرینات ورزشی است. بی سی ای ای ۵۰۰۰ دوبیس یک مکمل محبوب در بین ورزشکاران بوده و اثرات مثبتی بر..
351,900 تومان 378,400 تومان
پودر ماسل مس دوبیس 2600 گرمی | کمک به افزایش حجم و وزن
جدید -7 %
پودر مس دوبیس 2600 گرم Doobis Muscle Mass Powder 2600g یک مکمل مس گینر و یک منبع انرژی برای افزایش وزن و حجم عضلات است. پودر ماسل مس دوبیس نوتریشن حاوی کالری بالایی برای افزایش انرژی عضلات و کارایی ورزشی است. همچنین ترکیب پروتئین نیز در مکمل مس دوبیس باعث کمک به افزایش کارایی عضلات و کمک به ساخت عضل..
511,500 تومان 550,000 تومان
پودر ماسل مس دوبیس 4000 گرمی | افزایش وزن و انرژی عضلات پودر ماسل مس دوبیس 4000 گرمی | افزایش وزن و انرژی عضلات
جدید -7 %
پودر ماسل مس دوبیس نوتریشن 4000 گرم Doobis Muscle Mass Powder 4000g یک مکمل مس گینر مناسب برای افزایش انرژی عضلات و افزایش وزن و حجم عضلات است. پودر ماسل مس دوبیس نوتریشن یک مس گینر برای افزایش کالری دریافتی بدن برای افزایش انرژی و افزایش وزن بدن است. چرا که مکمل ماسل مس دوبیس حاوی مقادیر بالایی از ..
773,700 تومان 832,000 تومان
پودر هایپر وی دوبیس نوتریشن 2270 گرمی Doobis Hyper Whey Powder یک مکمل پروتئین وی با کیفیت برای عضله سازی است. پودر هایپر وی دوبیس علاوه بر مزایای یک مکمل پروتئین وی برای عضله سازی بیشتر و با کیفیت تر، حاوی کراتین و آمینو اسیدهای زنجیره ای یا BCAA ها می باشد.همچنین برای افزایش انرژی عضلات در مکم..
1,100,000 تومان
پودر پروتئین وی کودکان دوبیس یا وی پروتئین چایلد دوبیس نوتریشن Doobis Whey Protien Child Powder یک مکمل غذایی عالی حاوی پروتئین برای کودکان است. پودر پروتئین وی چایلد دوبیس، مکملی حاوی پروتئین برای کودکان از برند دوبیس است که به رشد و وزن گیری کودکان کمک می کند.ترکیبات پروتئین وی کودکان دوبیس ب..
134,800 تومان 145,000 تومان
مکمل بدنسازی پودر پروتئین وی گلد 100 درصد دوبیس Doobis Whey Gold 100% مکملی برای افزایش توده عضلانی و همچنین افزایش توان عضلات است. پروتئین وی گلد ۱۰۰ درصد دوبیس یک مکمل پروتئین عالی با چربی و کربوهیدرات بسیار کم است تا ورزشکاران در رشته های مختلف ورزشی به خصوص در ورزش بدنسازی را کمک کرده و از عضلات..
1,950,000 تومان
پودر پروتیین وی گلد ۱۰۰٪ دوبیس نوتریشن Doobis Whey Gold 100% مکمل عضله ساز برای بدنسازی با پروتئین وی خالص و پایین ترین میزان کربوهیدات و چربی تهیه شده است. پروتئین وی گلد صددرصد در هر سروینگ حاوی ۲۴ گرم پروتئین وی است. در واقع در هر سروینگ ۳۰ گرمی از پودر پروتئین وی گلد ۱۰۰ درصد دوبیس ۲۴ گرم پروتئی..
860,000 تومان
پودر کراتین پیور  100٪ دوبیس نوتریشن Doobis Creatine Pure 100% Powder مکمل کراتین خالص مونوهیدرات از برند دویبس نوتریشن است. مکمل کراتین پیور ۱۰۰ درصد دوبیس، مکملی برای افزایش عضله سازی و همچنین افزایش قدرت عضلات است. بیشترین مصرف مکمل کراتین در عضله سازی و ساخت عضلات جدید است. همچنین در مکمل ه..
590,000 تومان
پودر کربو 100 درصد انرژی بوستر دوبیس نوتریشن Doobis Carbo 100% Energy Booster یک مکمل کربوهیدرات خالص برای تامین انرژی و افزایش وزن در ورزشکاران است. پودر کربو ۱۰۰ درصد دوبیس نوتریشن یک مکمل عالی و حاوی کربوهیدرات برای افزایش انرژی در ورزشکاران و همچنین افزایش حجم و وزن در ورزشکاران و افراد عادی است..
204,600 تومان 220,000 تومان
پودر کربو ۱۰۰ درصد انرژی بوستر دوبیس نوتریشن Doobis Carbo 100% Energy Booster مکملی برای افزایش انرژی عضلات است. پودر کربو ۱۰۰ درصد دوبیس حاوی کربوهیدرات خالص برای تامین انرژی بدن و همچنین افزایش وزن و افزایش حجم عضلات است. پودر کربو ۱۰۰ درصد دوبیس انرژی بوستر مناسب برای کسانی است که قصد دارند وزن و..
388,700 تومان 418,000 تومان
پودر گین چایلد دوبیس پودر گین کودکان دوبیس نوتریشن Doobis Gain Child Powder یک مکمل غذایی کمکی برای کودکان حاوی پروتئین و کربوهیدرات است. پودر گین چایلد دوبیس مناسب برای وزن گیری و کمک به رشد و تقویت کودکان است. ترکیبات پودر گین کودکان دوبیس به نحوی کنار هم چیده شده تا بتواند یک مکمل غذایی کامل را ب..
79,000 تومان 85,000 تومان
پودر گینر پرو کمپلکس دوبیس 1000 گرمی | کمک به افزایش وزن و حجم عضلات پودر گینر پرو کمپلکس دوبیس 1000 گرمی | کمک به افزایش وزن و حجم عضلات
جدید -7 %
پودر پرو کمپلکس گینر دوبیس نوتریشن 1 کیلویی Doobis Pro Complex Gainer مکمل گینر با کیفیت برای افزایش وزن و افزایش سایز عضلات است.  پودر گینر دوبیس نوتریشن مناسب برای افزایش ریکاوری عضلات و همچنین افزایش توان عضلات است. همچنین کالری بالایی که پودر گینر پرو کمپلکس دوبیس به بدن می رساند باعث افزای..
199,900 تومان 215,000 تومان
پودر گینر پرو کمپلکس دوبیس 3000 گرمی | افزایش وزن و عضله پودر گینر پرو کمپلکس دوبیس 3000 گرمی | افزایش وزن و عضله
جدید -7 %
پودر گینر پرو کمپلکس دوبیس 3000 گرم Doobis Pro Complex Gainer یک مکمل گینر مناسب برای ورزشکارانی است که قصد خرید گینر را دارند. مکمل پرو کمپلکس گینر دوبیس نوتریشن مناسب برای افزایش وزن و حجم عضلات است. نسبت عالی کربوهیدرات به پروتئین در این محصول باعث می شود تا علاوه بر عضله سازی، با مصرف این مکمل ا..
544,000 تومان 585,000 تومان
نمايش 1 تا 16 از 21 (2 صفحه)

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات