منو
سبد خرید شما

قرص ومیگان 500 دینه 30 عددی | ضد تهوع گیاهی و ضد درد و التهاب مفاصل

قرص ومیگان دینه
قرص ومیگان دینه
قرص ومیگان دینه
قرص ومیگان دینه
قرص ومیگان 500 دینه 30 عددی | ضد تهوع گیاهی و ضد درد و التهاب مفاصل
 • موجودی: موجود
 • مدل: Dineh Vomigone 500 - 30 Tabs
 • بارکد: 626015470021
20,000 تومان
اشتراک گذاری در :

قرص ومیگان 500 دینه Dineh Vomigone 500 یک مکمل گیاهی مانند سایر مکمل های برند دینه است که برای جلوگیری و بهبود التهاب و درد مفاصل طراحی شده است. قرص ومیگان دینه حاوی گیاه زنجبیل است. از خواص دیگر قرص ومیگان ۵۰۰ دینه می تواند به اثرات ضد تهوع و ضد استفراغ آن نیز اشاره کرد.

 

قرص گیاهی ومیگان می تواند از تهوع و سرگیجه ناشی از شیمی درمانی، بارداری، جراحی، بیماری مسافرت، دریازدگی و سوء هاضمه جلوگیری کند و این مشکلات را بهبود دهد. همچنین خواص ضد التهابی گیاه زنجبیل باعث می شود تا قرص ومیگان ۵۰۰ برای کاهش التهاب و درد آرتریت روماتویید و استئو آرتریت موثر عمل کند.

مکمل های ضد درد و التهاب مفاصل را مشاهده کنید.

 

قرص ومیگان ۵۰۰ دینه

 

اثرات درمانی قرص ومیگان ۵۰۰ دینه:

قرص گیاهی وميـگان در پیشگیری از تهـوع و اسـتفـراغ، سرگیجه، بیماری حرکـت مورد استفاده قرار می گیرد. اثرات ضد تهوع وميگان وابسته به جینجرول ها و شوگال های موجود در ریزوم زنجبیل است. زنجبیل به اندازه ی سیناریزین، دیمن هیدرینات و هیوسین در رفع سرگیجه، استفراغ و تهوع و اسپاسمهای شکمی ناشـی از بیمـاری مسـافرت موثر می باشد.

با بررسی های انجام شده بر روی اثر ضد تهـوع زنجبیل در مقایسه با دیمـن هیدرینات ثابت شده که در افراد تحت درمان با زنجبـیل در همه افراد بهبودی مشاهده شده است، درحالیکه در افراد تحت درمان با دیمن هیدرینات این اثر فقط 31% مـی باشد. ضمـنا در مصـرف کننـدگان زنجبیـل هیچگونه اثر جانبی سوء مشاهده نشده است ولی عوارض جانبی در مصرف کنندگان دیمن هیدرینات 60% است. همچنین مطالعات نشان داده است که کارایی زنجبیل در پیشگیری و درمان حالت تهـوع و اسـتفراغ بیشـتر از متـوکلوپرامیـد و با عـوارض جانبـی کمـتر می باشد.

زنجبیل به دلیل خواص ضدالتهابی آن، در بهبود تورم و دردهای استئوآرتریت (مانند زانو درد) و آرتریت روماتویید بسیار مفید می باشد .

 

در یک مطالعه کلینیکال در دانشگاه ارومیـه، نشان داده شد که مصـرف روزانه 3 قرص گیاهی ومیگان فاکتور های التهابی و درد مفاصل در مبتلایان به آرتریت روماتوئید را کاهش می دهد. در مطالعه کلینیکال دیگر که در دانشگاه بیرجند انجام گرفت نشان داده شد که مصرف 2 قرص گیاهی ومیگان بعد از هر وعده غذایی به مدت ده هفته باعث کاهش فشار خون سیستول(عدد بالایی)و دیاستول (عدد پایینی) و شاخص های التهاب عروقی و عامل التهابی اینترلوکین 10 میشود.

 

مطالعات قبلی نشان می دهد زنجبیل در تسکین درد های قاعدگی در دیسمنوره اولیه به اندازه NSAIDs موثر بوده و فاقد عوارض جانبی گوارشی می باشد.در یک مطالعه کلینیـکال جدیـد در دانشـگاه علـوم پزشکی قزوین، نشـان داده شـد که مصـرف روزانه 2 عدد ومیـگان در دو روز قبل از قاعدگی و سه روز اول آن به مدت دو ماه باعث بهبود قابل ملا حظه در دیسمنوره اولیه (قاعدگی دردناک بدون پاتولوژی لگن) می شود.

 

خواص گیاه زنجبیل در قرص ومیگان دینه

 


 

مشخصات قرص ومیگان دینه:

 • قرص گیاهی حاوی زنجبیل
 • دارای اثرات ضد تهوع و استفراغ
 • دارای خواص ضد التهابی
 • کمک به کاهش درد مفاصل
 • کمک به بهبود سرگیجه
 • کمک به بهبود سوء هاضمه

 

 


 

نحوه مصرف قرص ومیگان دینه:

تهوع و استفراغ ناشی از شیمی درمانی: 3 قرص، نیم ساعت قبل از شیمی درمانی

تهوع صبحگاهی خانم های باردار: روزانه 1 تا 2 قرص

تهوع ناشی از حرکت (در کشتی، هواپیما، ماشین) : یک قرص نیم ساعت قبل از حرکت و در صورت ادامه تهوع هر 4 ساعت یک قرص (تا پایان سفر)

تهوع و استفراغ ناشی از سوء هاضمه و جراحی : روزانه 4 تا 8 قرص

ضد درد و التهاب مفاصل: روزانه 2 تا 4 قرص

 

 


 

ترکیبات قرص گیاهی ومیگان ۵۰۰ دینه:

ریزوم زنجبیل        Zingiber officinale Rhizome                470 ± 30 mg

( Standardized to 25 mg Gingerols )

 

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف ومیگان:

 • در مصرف همزمان مقادیر زیاد زنجبیل با داروهای ضد انعقاد خون مانند وارفارین و در کسانیکه دچار اختلالات خون ریزی می باشند، احتیاط شود.
 • با رعایت دوز درمانی، عارضه جانبی خاصی مشاهده نمی گردد فقط ممکن است درافراد حساس به زنجبیل ، عوارض ملایم گوارشی مشاهده گردد.
 • در بیماران مبتلا به زخم معده و سنگ صفرا بعلت افزایش ترشح صفرا از مصرف ومیگان خودداری شود.
 • در بارداری و شیردهی منع مصرف ندارد اما در دوران بارداری روزانه از یک گرم زنجبیل خشک ( برابر 2 قرص ومیگان ) تجاوز نگردد.
 • دور از دسترس اطفال نگهداری شود .
 • در دمای کمتر از 30 درجه سانتیگراد، دور از نور و رطوبـت نگهداری شود.

 

مشخصات کلی
مقدارقرص: 30 عدد
سن مصرفبزرگسالان
کد بهداشتی9406633051781240
جنسیت مصرفآقایان و بانوان
کشور سازندهایران
بارکد6260154700216

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات