منو
سبد خرید شما

مقالات ناباروری RSS Feed

keshavarz ۱۲ اکتبر 1 234
آیا دوزهای مختلف گونال اف را میتوان جایگزین کرد؟در برخی داروها ممکن است جایگزینی و ترکیب دوزهای مختلف باعث تغییر در اثربخشی داروها شود. اما این موضوع  در مورد داروی گونال اف مشکلی ایجاد نکرده و اثرب..
keshavarz ۰۷ ژوئیهٔ 0 835
اوویترل چیست و چگونه از آن استفاده میشود؟اویترل یک محصول دارویی حاوی کوریوگنادوتروپین آلفا است ، که بسیار شبیه به گنادوتروفین جفتی است که به طور طبیعی در انسان یافت می شود ، اما در آزمایشگاه ها با ا..
۱۹ مارس 0 703
آمپول پیورگان بهتر است یا گونال اف؟همانگونه که می دانید هر دو دارو یعنی آمپول پیورگان و گونال اف از دسته ی گونادوتروپین ها هستند .حال شاید برای شما سوال پیش بیاید که کدام یک از پیورگان یا گونال اف ..
۱۹ مارس 0 8072
منوتروپین(Menotropin):اولین گنادوتروپین تجاری است که از ادرار زنان یائسه استخراج شدکه به آن  منوتروپین یا گنادوتروپین یائسگی انسانی ( اچ ام جی = HMG) می گویند. دیگر نام های تجاری HMG (هاش ام جی..
۱۶ مارس 7 9247
پرگووریس چیست؟ PERGOVERIS (پرگووریس) دارویی است که حاوی فولیتروپین آلفا ، FSH و لوتروپین آلفا ، LH است که در اصل مشابه هورمون هایی است که به طور طبیعی در انسان یافت می شود، اما با استفاده از بیوتک..
۰۷ فوریهٔ 2 6931
آمپول اورگالوتران(گانیرلیکس) :  در این مقاله قصد داریم به معرفی آمپول اورگالوتران(گانیرلیکس) در درمان ناباروری بانوان، نحوه ی مصرف، عوارض جانبی، نحوه ی عملکرد آن در بدن و انواع داروی گانیرلیکس و..
۲۰ ژانویهٔ 0 406
مراحل درمان ناباروری چگونه است ؟ در این مقاله به رایج ترین مراحل درمان ناباروری در ایران می پردازیم. به طور معمول مراحل درمان ناباروری مردان و درمان ناباروری زنان یا درمان ناباروری زوجین در سه مرح..
۱۱ ژانویهٔ 0 498
ناباروری چیست؟ ناباروری به عدم بارداری زوجین پس از یکسال رابطه منظم بدون پیشگیری یا عدم توانایی یک زن در حاملگی تا تولد می گویند. از هر 10 زوج یک زوج دچار ناباروری می شوند. به طور کلی این آمار بین..
۰۱ ژوئیهٔ 0 529
مکمل آندروفرتی چیست؟ آندروفرتی چیست؟ Androferti یک مکمل غذایی است که به طور خاص برای بهینه سازی کیفیت اسپرم طراحی شده است. کیفیت به تعداد اسپرم ، غلظت ، تحرک ، سرعت و مورفولوژی اشاره دارد. اجزای م..
۰۱ ژوئیهٔ 0 6417
آمپول پیورگانPuregon Pen  گروه دارویی-درمانی آمپول پیورگان:     هورمون تحریک کننده فولیکول   (FSH)     محرک تخمک گذاری     درمان ناباروری طبقه بندی در بارداری: گروه X اشکال دا..
amirkhani ۳۰ ژوئن 0 902
منوتروپین یا اچ ام جی منتشر شده در گنادوتروپین هانام ژنریک: منوتروپیننام لاتین : Menotropins Human Menopausal Gonadotropin HMGنام تجاری : ®Pergonal ®Humegon ®Menopur گروه دارویی- درمانی:..
۳۰ ژوئن 5 5926
ستروتایدCetrotide® دسته داروئی:آنتاگونیست GnRh (دکاپپتید سنتتیک)شکل داروئی:ویال 0.25 میلی گرم  مکانیسم اثر داروی ستروتاید : مهار کنندهLHRH  لذا باعث مهار تخمک گذاری ناقص بویژه د..
نمايش 1 تا 12 از 14 (2 صفحه)

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات