منو
سبد خرید شما

مقالات رژیم غذایی و تناسب اندام RSS Feed

amirkhani ۲۴ مهٔ 1 7177
در این مقاله قصد داریم تا مقایسه ای بین دو مکمل پروتئین وی ایرانی یعنی پروتئین وی کاله و وی پروتئین پگاه انجام دهیم. همیشه برای مصرف کنندگان این نوع مکمل های سوال پیش می آید که کدام محصول بهتر است. رس..
۲۷ مهٔ 85 94506
 یک سوال شایع در بین افراد استفاده کننده از آمپول های لاغری این است که چه تفاوتی بین آمپول ملیتاید (Melitide) ایرانی و نمونه های خارجی مثل ساکسندا و ویکتوزا وجود دارد و بعضی از افراد نگران هستند که ..
۰۸ آوریل 10 8053
 آیا مکملهای ورزشی بر روی باروری و کیفیت اسپرم آقایان تاثیر دارد؟ وقتی صحبت از باروری می شود معمولا اولین چیزی که به ذهن شما برسد قطعا مکمل های ورزشی نیستند اما اگر شما به طور منظم از این مکمله..
۰۱ ژوئیهٔ 0 643
رژیم غذایی برای افراد دیابتی رژیم غذایی برای افراد دیابتی نوع اول ، رژیم غذایی برای افراد دیابتی نوع دوم ،انواع دیابت، علت بیماری دیابت چیست، برای پیشگیری از دیابت چکار هایی باید کرد؟ ،جهت درمان و..
۰۱ ژوئیهٔ 0 621
چرا امگا 3 چربی سالمی است ؟همه چربی ها ناسالم نیستند . اسیدهای چرب امگا3 یکی از انواع چربی های خوب هستند . آنها می توانند خطر بیماری های قلبی ، افسردگی ، فراموشی ، و آرتریت را کاهش دهند . بدن شما ..
۳۰ ژوئن 24 10572
ساکسندا saxenda موارد مصرف داروی ساکسندا : ساکسندا برای کاهش وزنبا مصرف ساکسندا کاهش وزن بین یک ماه تا چهار ماه مشهود است شکل داروئی ساکسندا: قلم حاوی لیرگلوتاید ۳ میلی گرم ۱۸ م..
۳۰ ژوئن 3 4730
تفاوت ساکسندا و ویکتوزا ساکسندا (saxenda) و ویکتوزا (victoza) از لحاظ دارویی و مولکولی باهم تفاوتی ندارند. تقاوت آنها در اندازه آنها می باشد، ساکسندا قلم حاوی ۳ میلی گرم و ویکتوزا حاوی ۱.۸ میلی گر..
نمايش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات