مکمل آندروفرتی چیست؟

 

آندروفرتی چیست؟ Androferti یک مکمل غذایی است که به طور خاص برای بهینه سازی کیفیت اسپرم طراحی شده است. کیفیت به تعداد اسپرم ، غلظت ، تحرک ، سرعت و مورفولوژی اشاره دارد. اجزای مکمل اندروفرتی برای بهینه سازی تعداد ، تحرک و ظرفیت آنتی اکسیدان از نظر بالینی به اثبات رسیده اند. اطلاعات کمی در مورد تأثیر مؤلفه های آندروفرتی در مورفولوژی وجود دارد ، با این حال ، برای رشد اسپرم و تثبیت غشای مهم است.

 

جهت مشاهده بیشتر محصول آندروفرتی بر روی ان کلیک کنید.

 

ترکیبات مکمل آندروفرتی شامل: L-Carnitine fumarate (500 میلی گرم) ، استیل-L- کارنیتین (250 میلی گرم) ، ویتامین C (اسید اسکوربیک) (30 میلی گرم) ، کوآنزیم Q10 (10 میلی گرم) ، ویتامین E (توکوفرول) (5 میلی گرم) ، روی (5 میلی گرم) ، ویتامین B9 (اسیدفولیک) (10 میکروگرم) ، سلنیوم (25 میلی گرم) ، ویتامین B12 (سیانوکوبالامین) (0.5 میکروگرم) می باشد. مکمل آندروفرتی یک مکمل غذایی است که به منظور تقویت باروری مردان و بهبود کیفیت اسپرم (تعداد ، غلظت ، تحرک ، سرعت) طراحی شده است. جهت خرید مکمل آندروفرتی می توانید کلیک نمایید.

 


خواص و ویژگی های مکمل آندروفرتی:

 

  •          تحرک را افزایش داده و تعداد اسپرم را افزایش می دهد.
  •          افزایش سطح تستوسترون را افزایش می دهد.
  •          کیفیت اسپرم را بهبود می بخشد.
  •          در رشد سلول و سنتز DNA نقش دارد.
  •          اسپرم را از آسیب اکسیداتیو محافظت می کند.

 

 

ترکیبات فعال موجود در Andoferti چیست؟

 

آندروفرتی حاوی ترکیب منحصر به فردی از مواد تشکیل دهنده ثابت شده برای بهبود کیفیت اسپرم و افزایش احتمال بارداری است. شواهد در حال رشد نشان می دهد که استرس اکسیداتیو می تواند عملکرد اسپرم را کاهش دهد. در مقابل ، L-carnitine ، ویتامین C ، کوآنزیم Q10 و ویتامین B12 به لطف ظرفیت آنتی اکسیدانی موجود ، باعث بهبود کیفیت اسپرم می شوند.

 

ال-کارنیتین تحرک اسپرم را بهبود می بخشد و متابولیسم انرژی را تقویت می کند. آندروفری نتایج بالینی خوبی را به همراه داشت ، تا حدی به این دلیل که چگونگی پردازش بدن این ماده حیاتی را در نظر می گیرد. جذب از 2 گرم به اشباع می رسد ، اما می دانیم که مقداری L-carnitine از مواد غذایی جذب می شود. اگر سطح L- کارنیتین در بدن بالاتر از 2 گرم باشد ، دفع آن افزایش می یابد. برای تأمین مصرف رژیم غذایی ، آندروفری حاوی 1.5 گرم L-carnitine است ، در نتیجه از فشار دادن بدن بر روی نقطه 2g "پرهیز" جلوگیری می کند. در نتیجه جذب بهینه L-کارنیتین بدست می آید.

 

آندروفریت حاوی سلنیوم است که با بهبود تحرک اسپرم همراه است. همچنین حاوی اسید فولیک برای بهبود کیفیت اسپرم و همچنین روی است که در مردان با مشکلات باروری شاهد کاهش سطح است.

 

مطالعات متعددی در مورد مکمل آندروفرتی منتشر شده است که با اثبات بالینی ، مواد تشکیل دهنده آن می توانند با استرس اکسیداتیو مبارزه کنند. کاهش استرس اکسیداتیو بر موفقیت زوجینی که سعی در بارور شدن دارند ، بطور طبیعی یا در درمان باروری کمک می کند.