منو
سبد خرید شما

بلاگ RSS Feed

keshavarz 07 Jul 0 73
اوویترل چیست و چگونه از آن استفاده میشود؟اویترل یک محصول دارویی حاوی کوریوگنادوتروپین آلفا است ، که بسیار شبیه به گنادوتروفین جفتی است که به طور طبیعی در انسان یافت می شود ، اما در آزمایشگاه ها با ا..
keshavarz 07 Jul 0 52
فواید آرایش کردن!!اکنون مشخص شده است که جوامع مختلف ما در مورد آرایش تاریخی قدیمی دارند. در گذشته ، زنان و مردان هر دو از پمادها برای از بین بردن بوی بدن و تمیز کردن پوست خود استفاده می کردند. برخی..
20 Jun 1 159
داینوژیل آی اچ چیست و به چه منظوری استفاده می شود؟قرص داینوژیل-آی اچ حاوی ماده ی موثره دینوژیست به میزان 2 میلی گرم ، منتعلق به گروه دارویی پروژسترون ها و اتینیل استرادیول به میزان 0.03 میلی گرم،م..
20 Jun 0 177
النوا(Elonva) چیست و برای چه استفاده می شود؟النوا (Elonva) یک سرنگ از پیش پر شده حاوی corifollitropin alfa ، دارویی است که متعلق به گروه هورمون های گنادوتروپین است. این هورمون ها نقش مهمی در بارور..
27 May 5 6606
 یک سوال شایع در بین افراد استفاده کننده از آمپول های لاغری این است که چه تفاوتی بین آمپول ملیتاید (Melitide) ایرانی و نمونه های خارجی مثل ساکسندا و ویکتوزا وجود دارد و بعضی از افراد نگران هستند که ..
15 May 1 98
 انواع واکسن کرونا و میزان ایمنی آنها در این مقاله به معرفی انواع واکسن ها می پردازیم. علاوه بر معرفی واکسن های مقابله با کرونا و کشور سازنده آنها، به توضیحاتی مانند نحوه چگونگی تشکیل و میزان ای..
06 May 0 206
این مقاله موارد زیر را در بر خواهد گرفت: سنگ کلیه و رواتینکس(Rowatinex) سنگ کلیه و انواع آن عواملی که ریسک ابتلا به سنگ کلیه را افزایش می دهند مواردی که لازم است قببل از مصرف رواتی..
25 Apr 0 251
ژل دایوبت:ژل دایوبت لئوفارما ( Leo Daivobet Gel)، ژل موضعی برای درمان پلاک‌های پسوریازیسی از نوع ولگاریس است. ژل موضعی دایوبت یکی دیگر از داروهای موضعی است که با هدف کنترل پسوریازیس و علایم آن تولی..
15 Apr 0 337
 آنچه در این مقاله خواهید خواند:هموفرچیست و برای چه مصرف می شود؟ آن چه باید قبل از مصرف هموفر بدانیم. چگونه هموفر را مصرف نماییم؟ عوارض ناخواسته احتمالی دارو هموفر. چگونه هموفر را نگهداری نم..
08 Apr 0 361
 آیا مکملهای ورزشی بر روی باروری و کیفیت اسپرم آقایان تاثیر دارد؟ وقتی صحبت از باروری می شود معمولا اولین چیزی که به ذهن شما برسد قطعا مکمل های ورزشی نیستند اما اگر شما به طور منظم از این مکمله..
27 Mar 0 181
شرکت فایزر آزمایشات مربوط به درمان COVID-19 را به صورت خوراکی آغاز می کند. (NEXSTAR / WJW) - تولید کننده دارو Pfizer(فایزر)  اعلام کرد آزمایش خوراکی درمان  COVID-19 را آغاز کرده است. این شرکت در ا..
19 Mar 0 312
آمپول پیورگان بهتر است یا گونال اف؟همانگونه که می دانید هر دو دارو یعنی آمپول پیورگان و گونال اف از دسته ی گونادوتروپین ها هستند .حال شاید برای شما سوال پیش بیاید که کدام یک از پیورگان یا گونال اف ..
نمايش 1 تا 12 از 60 (5 صفحه)

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات