منو
سبد خرید شما

آرچیلو | Archilo

آرچیلو برند محصولات زیبایی و آرایشی جدید است که توانسته در ایران محصولات مناسبی را جهت حفاظ از پوست و مو تولید کند. محصولات برند آرچیلو Archilo ساخته شده توسط شرکت رایکا شیمی صبا با بهره گیری از فن آوری های نوین صنعت آرایشی، بهداشتی و با استفاده از جدید ترین مواد اولیه در واحد تحقیق و توسعه می باشد. آرچیلو توانسته با شرکت هایی نظیر Basf, mibelle, Seppic, Sederma و ... همکاری داشته باشد تا بر اساس پوست و مو ایرانی محصولات بی نظیری را طراحی و روانه بازار کند.
 

 

خرید محصولات آرچیلو در داروخانه آنلاین داروکالا

اسپری ضد موخوره و گره باز کن مو آرچیلو Archilo Splitend Tangled Hair Spray یک اسپری مناسب برای موهای وز و گره خورده است که باعث ترمیم و افزایش استحکام ریشه و ساقه موها می شود. اسپری ضد مو خوره و گره بازکن آرچیلو حاوی ترکیبات موثر جهت جلوگیری از ایجاد موخوره و همچنین در صورت ابتلا باعث رفع موخوره می ..
136,500 تومان 149,900 تومان
سرم مو روغن آرگان آرچیلو Archilo Argan Oil Hair Serum یک سرم موی تقویت کننده و محافظت کننده از موهاست. سرم روغن آرگان آرچیلو مناسب برای انواع مو جهت ترمیم موهای آسیب دیده و رنگ شده مورد استفاده قرار می گیرد. روغن آرگان موجود در این محصول همچنین باعث افزایش مقاومت حرارتی موها در برابر سشوار و اتو مو ..
441,300 تومان 485,000 تومان
شامپوی ملایم موهای رنگ شده و آسیب دیده آرچیلو Archilo Fortifiying Shampoo Colored Damaged Hair یک شامپوی تقویت کننده موهای رنگ شده و آسیب دیده از سری محصولات برند آرچیلو است. شامپو ملایم آرچیلو یک شامپوی ترمیم کننده تارهای مو است که بر اثر رنگ دچار آسیب شده اند.این شامپو همچنین دارای عناصر تقویت..
123,600 تومان 135,800 تومان
شامپو کراتینه آرچیلو Archilo Keratin Fortifying Shampoo یک شامپو تقویت کننده ملایم مو حاوی کراتین است. شامپو کراتینه آرچیلو باعث افزایش مقاومت مو در برابر رنگ و دکلره کردن موها شده و یک تقویت کننده مناسب برای موهاست. کراتین عضو اصلی ساختار موهاست که باعث تقویت موها و جلوگیری از ریزش مو می شود.&..
123,600 تومان 135,800 تومان
لوسیون پاک کننده قابل منافذ آرچیلو Archilo Pore Minimizer Micellar Water یک پاک کننده میسلار واتر مناسب جهت جمع کردن منافذ باز پوست از سری محصولات آرچیلو می باشد. ترکیبات مورد استفاده در لوسیون میسلار واتر قابض منافذ آرچیلو ترکیبات ویژه و حاوی عصاره های گیاهی و سایر ترکیبات موثر در کنترل چربی و تنظی..
90,100 تومان 99,000 تومان
لوسیون پاک کننده پوست چرب میسلار واتر آرچیلو 200 میلی Archilo Acne & Oily Skin Micellar Water Lotion یک پاک کننده مناسب برای پوست های چرب و آکنه ای می باشد. لوسیون پاک کننده آرچیلو یک پاک کننده عمقی پوست است که برای پوست های چرب طراحی شده است. لوسیون پاک کننده میسلار واتر آرچیلو با کنترل ترشح سب..
81,000 تومان 89,000 تومان
ماسک مو تقویت کننده آرچیلو مناسب موهای خشک بدون آبکشی Archilo Fortifying Mask for Dry Hair ماسک موی مناسب موهای خشک است که حاوی ترکیباتی تقویت کننده و رطوبت رسان جهت زیبایی بیشتر موها است. ماسک موی خشک آرچیلو حاوی با ترکیبات خود باعث افزایش طراوت و شادابی موها می شود.ماسک مو تقویت کننده موی خشک..
93,800 تومان 103,000 تومان
ماسک موی ترمیم کننده آرچیلو با آبکشی Archilo Repairing Hair Mask ماسک ترمیم کننده موی آسیب دیده آرچیلو برای موهای خشک و آسیب دیده است. ماسک موی آسیب دیده آرچیلو مناسب یک ترمیم کننده فوق العاده برای موهای خشک است. ماسک موی ترمیم کننده آرچیلو حاوی ترکیبات موثر در افزایش استحکام موها و همچنین شانه پذیر..
135,500 تومان 148,900 تومان
ماسک مو تقویت کننده آرچیلو بدون آبکشی Archilo Hair Fortifying Mask for Color Hair ماسک تقویت کننده مناسب برای موهای رنگ شده است. ترکیبات مورد استفاده در ماسک تقویت کننده باعث حفاظت از موهای رنگ شده می شود. همچنین این ماسک به واسطه ترکیبات خود به تثبیت رنگ مو کمک کرده و موهایی که به دلیل رنگ شدن و دک..
93,800 تومان 103,000 تومان
ماسک موی خشک آرچیلو با آبکشی Archilo Dry Hair Mask یک ماسک مرطوب کننده برای موهای خشک است. ماسک موی آرچیلو برای موی خشک حاوی ترکیبات موثر جهت آبرسانی موثر موهای خشک است. ماسک موی خشک ارچیلو همچنین آبرسانی را از ساقه موها برای کمک به تقویت موها شروع می کند. ماسک موی خشک آرچیلو یک تقویت ..
135,500 تومان 148,900 تومان
ماسک موی رنگ شده آرچیلو با آبکشی Archilo Colored Hair Mask یک ماسک موی مناسب موهای رنگ شده از سری محصولات برند آرچیلو است. ماسک موی رنگ شده آرچیلو حاوی ترکیبات و مواد موثری برای حفظ سلامت و همچنین تقویت موهای رنگ شده است.موهای رنگ شده و دکلره شده بیشتر در معرض آسیب و شکنندگی قرار دارند، ماسک مو..
135,500 تومان 148,900 تومان
نمايش 1 تا 11 از 11 (1 صفحه)

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات