درباره داروکالا

داروخانه دکتر نثار حسینی از سال 1396 برای گسترش خدمت رسانی به هموطنان گرامی تصمیم به تاسیس وب سایت اینترنتی با نام «داروخانه آنلاین داروکالا» گرفت. این مهم در سال 1397 به وقوع پیوست و وب سایت داروکالا کار خود را برای ارائه اقلام غیر دارویی داروخانه اعم از لوازم آرایشی و بهداشتی و مکمل های دارویی، مکمل ورزشی، تجهیزات پزشکی درمانی و تمام آن چیزی که می توانید در داروخانه پیدا کنید آغاز کرد.
 
داروخانه دکتر نثارحسینی علاوه بر تامین تمام اقلام مورد نیاز مشتریان، به طور تخصصی در زمینه زنان و نازایی فعالیت دارد. از این رو این داروخانه به «داروخانه نازایی تهران» نیز معروف است و همین جنبه تخصصی داروخانه در وب سایت نیز عملی شد و دسته بندی مخصوصی جهت درمان ناباروری زنان و مردان ایجاد شد تا امکان تهیه مکمل های مورد نیاز برای این منظور به راحتی در اختیار تمام مردم در سراسر ایران قرار گیرد.
 
از جمله اهداف وب سایت داروکالا، ایجاد فضایی امن برای خرید اینترنتی محصولات اصیل و با کیفیت، در برندهای مختلف و معتبر دنیا و امکان سرویس دهی سریع به مشتریان بود. از این رو ما با ایجاد شماره تلفن های متعدد و کارکنان مجرب در بخش سفارشات تلفنی و اینترنتی آماده خدمت رسانی بهتر به مشتریان گرامی شدیم. همچنین فضایی را برای مشورت با پزشکان داروساز مهیا کردیم تا مشتریان سوالات و نگرانی های خود را به صورت تلفنی، حضوری و حتی از طریق بخش نظرات وب سایت با ما در میان بگذارند.
 
لازم به ذکر است که تمام فعالیت های انجام شده «داروخانه آنلاین داروکالا» تحت نظارت داروخانه دکتر نثارحسینی می باشد.
 
اکنون داروخانه آنلاین داروکالا با بیش از 4000 محصول متنوع آماده خدمت رسانی هر چه بیشتر به شما عزیزان است.