منو
سبد خرید شما

قرص منز پرفورمنس ابورنز 60 عددی | مکمل گیاهی برای افزایش میل جنسی مردان

منز پرفورمنس ابورنز
منز پرفورمنس ابورنز
منز پرفورمنس ابورنز
منز پرفورمنس ابورنز
-5 %
منز پرفورمنس ابورنز
منز پرفورمنس ابورنز
منز پرفورمنس ابورنز
منز پرفورمنس ابورنز
قرص منز پرفورمنس ابورنز 60 عددی | مکمل گیاهی برای افزایش میل جنسی مردان
 • موجودی: موجود
 • مدل: Aborns Men's Performance - 60 Tabs
 • SKU: 2937
 • بارکد: 626071390195
196,600 تومان
206,981 تومان
اشتراک گذاری در :

قرص منز پرفورمنس ابورنز Aborns Men's Performance یک مکمل گیاهی حاوی ترکیبات موثر جهت افزایش میل جنسی آقایان و افزایش قوای جنسی در مردان است. کپسول منز پرفورمنس یک مکمل طبیعی برای درمان مشکلات جنسی در مردان نظیر سرد مزاجی و بی میلی  جنسی و همچنین کمک به درمان مشکلاتی نظیر اختلالات نعوظ است.

قرص منز پرفورمنس ابورنز با مهار آنزیم آروماتاز به بالا رفتن سطح هورمون تستوسترون و در نتیجه بهبود فعالیت های جنسی کمک می کند. همچنین قرص منز پرفورمنس با مهار بازجذب مونوآمین ها و تنظیم AMPA در بهبود خلق و خو و کمک به رفع مشکلات اضطراب و افسردگی نیز موثر بوده و این علامت ها را که می تواند سرچشمه مشکلات و بی میلی جنسی باشد بهبود بخشد.

علاوه بر این قرص منز پرفورمنس به واسطه ترکیبات موثر خود نظیر اینوزیتول، فولیک اسید، ویتامین ای، ویتامین سی،‌ید و سلنیوم می تواند به افزایش قوای باروری مردان کمک کرده و با حفظ سلامت اسپرم و تقویت آن به واسطه ترکیبات آنتی اکسیدانی، باروری آقایان را نیز بهبود بخشد.

 

سایر مکمل های تقویت جنسی آقایان را مشاهده کنید.

 

قرص منز پرفورمنس ابورنز

 

قرص منز پرفرومنس را می توان یک مولتی ویتامین مخصوص برای آقایان دانست چرا که حاوی بیش از 20 ترکیب فعال و موثر در حفظ سلامت جسمی و جنسی مردان است. امروزه سرد مزاجی و بی میلی جنسی از انواع اختلالات جنسی است که یکی از دلایل اصلی جدایی زوجین و طلاق به حساب می آید. سلامت فیزیکی و جسمی و رابطه جنسی یکی از نشانه های رابطه سالم در میان زوج هاست.

از عوامل ایجاد کننده مشکلات جنسی در مردان می توان به مقدار تستسترون پایین، استفاده از داروهایی مثل داروهای شیمی درمانی، سندرم پای بی قرار، افسردگی، بیماری های مزمن، اختلالات خواب، افزایش سن، اضطراب، مشکل در اعتماد به نفس، کم تحرکی یا انجام ورزش های بسیار سنگین، استفاده از الکل و مواد مخدر اشاره کرد.

مکمل منز پرفورمنس دارای یک فرمولاسیون اختصاصی حاوی اجزای ضروری برای تامین روزانه انرژی سلولی و کمک به بالا بردن عملکرد فیزیکی و روحی آقایان می باشد که می تواند تا حد مطلوبی در رفع کاهش میل جنسی کمک کننده باشد.

مخلوطی از ترکیبات گیاهی، عناصر معدنی و ویتامین های خاص در قرص منز پرفورمنس ابورنز مورد استفاده قرار گرفته تا از همه لحاظ به حفظ سلامت بدن آقایان کمک کند و میل جنسی را در آنها تقویت نماید. در ادامه به بررسی ترکیبات ویژه قرص منز پرفورمنس ابورنز در بررسی داروکالا خواهیم پرداخت.

 

مکمل های مختص آقایان را مشاهده کنید.

 

خرید قرص منز پرفورمنس ابورنز

 

ترکیبات منز پرفورمنس ابورنز چگونه به افزایش میل جنسی مردان کمک می کند؟

گیاه دامیانا:

مردم محلی بومی مکزیک از جمله سرخپوستان مایا به عنوان یک داروی سنتی جنسی برای تقویت قوای جنسی از گیاه دامیانا استفاده می کردند. این گیاه در مکزیک به عنوان معجون عشق برای هر دو جنس مورد استفاده قرار می گیرد. از خواص گیاه دامیانا در قرص پرفورمنس ابورنز، می توان به مهار آنزیم 5-فسفودی استراز اشاره کرد. این گیاه با مهار این آنزیم و با بهبود گردش خون در درمان اختلالات جنسی مانند دیر انزالی موثر است. همچنین گیاه دامیانا می توان به بالا رفتن سطح هورمون مردانه یعنی هورمون تستسترون کمک کند که در نتیجه به بهود فعالیت های جنسی مردان منجر می شود.

گیاه دامیانا جزو گیاهان ضد افسردگی نیز می باشد. این گیاه در بهبود خلق و خو و کمک به رفع مشکلاتی نظیر اضطراب و افسردگی کمک می کند.

 

کپسول تقویت قوای جنسی کاماسوترا گلدن لایف را مشاهده کنید.

 

گیاه دامیانا در قرص منز پرفورمنس ابورنز

 

گیاه خارخاسک یا تریبولوس:

گیاه خارخاسک یا تریبولوس با نام علمی Tribulus Terrestris از جمله ترکیبات قرص منز پرفومنس است که یک گیاه فوق العاده و جایگزین طبیعی برای افزایش دهنده های مصنوعی نظیر آمپول های سوماتروپین است. این گیاه حتی برای افزایش عملکرد ورزشی در ورزشکاران از محبوبیت خاصی برخوردار است چرا که باعث افزایش تولید هورمون تستسترون به صورت طبیعی در بدن می شود. گیاه تریبولوس از دیرباز در طب سنتی چین و هند در درمان ناتوانی های جنسی و افزایش میل جنسی کاربرد داشته است.

گیاه خارخاسک موجود در قرص منز پرفورمنس ابورنز با تحریک اسپرماتوژنز در بهبود کیفیت و تعداد اسپرم ها نیز موثر است و می تواند علاوه بر افزایش قوای جنسی، به افزایش قوای باروری مردان نیز کمک کند. این گیاه با افزایش تولید هورمون تستسترون در افزایش توانایی جنسی مردان موثر بوده و در رفع اختلالات نعوظ و دیر انزالی موثر است. گیاه تریبولوس یک گیاه پر فاید برای مردان است که منجر به بهبود جنبه های مختلف فعالیت جنسی در مردان و در نتیجه افزایش میل جنسی می شود.

 

برای خرید قرص تریبولوس دایان هات روی نوشته آن کلیک کنید.

 

تریبولوس در قرص منز پرفورمنس ابورنز

 

جینکوبیلوبا:

جینکو بیلوبا از دیگر ترکیبات قرص منز پرفورمنس ابورنز است که به عنوان گیاه تقویت کننده مغز نیز از آن یاد می شود. جینکوبیولبا در رفع مشکلات عصبی نظیر اضطراب، افسردگی و یا فراموشی موثر است و همچنین باعث بهبود خلق و خو در مردان با کمک و تاثیر بر روی محور هیپوتالاموس و هیپوفیز مغز می شود. گیاه جینکوبیلوبا همچنین دارای ترکیبات آنتی اکسیدانی فوق العاده قوی است که می تواند رادیکال های آزاد که مسئول پیری سلول های بدن هستند را خنثی کند. از دیگر تاثیرات گیاه جینکوبیلوبا موجود در مکمل منز پرفورمنس ابورنز می توان به بهبود اختلالات نعوذ از طریق کمک به افزایش جریان خون اشاره کرد. مکمل منز پرفورمنس ابورنز با قرار دادن جینکوبیلوبا در ترکیبات خود، یک مکمل کامل جهت بهبود شرایط ذهنی و عصبی ایجاد کرده است.

 

کپسول جینکوبیلوبا ویتارمونیل را مشاهده کنید.

 

جینکوبیلوبا در قرص منز پرفورمنس ابورنز

 

گیاه خار مریم:

ترکیب بعدی مکمل منز پرفورمنس ابورنز گیاه دیگری با نام Milk Thistle یا خار مریم است. گیاه خار مریم دارای اثرات ضد التهابی و همچنین تاثیرات آنتی اکسیدانی بالا بر روی بدن است. این گیاه همچنین باعث بهبود فاکتورهای مربوط به اسپرم به دلیل وجود ترکیبات آنتی اکسیدانی و کمک در بهبود باروری در مردان می شود. این گیاه نیز تاثیر بسزایی در افزایش میل جنسی در آقایان دارد.

 

ساشه فرتی ویتال سان لایف را مشاهده کنید.

 

گیاه خار مریم در منز پرفورمنس ابورنز

 

گیاه جینسینگ:

گیاه جینسینگ را می توان در تمام مکمل های افزایش دهنده میل جنسی به خصوص در مکمل های مخصوص آقایان یافت. این گیاه در مطالعات متعددی ثابت کرده است که می تواند باعث تقویت قوای جنسی و افزایش میل جنسی در مردان شود. از مهمترین عملکردهای گیاه جینسینگ موجود در قرص منز پرفورمنس ابورنز می توان به برطرف کردن اختلالات نعوظ با درجه متوسط تا شدید اشاره کرد. از بزرگترین مشکلات مردان در رابطه جنسی و به خصوص در مردان مسن تر می توان به اختلالات نعوظ اشاره کرد. این گیاه موثر می تواند مشکلات نعوظ را در مردان برطرف کرده و رضایت جنسی را به ارمغان بیاورد.

از دیگر مزایای گیاه جین سینگ در قرص منز پرفورمنس ابورنز، می توان به افزایش انرژی و کاهش خستگی اشاره کرد. گیاه جنسینگ به رفع خستگی جسمانی و روحی کمک می کند و می تواند با افزایش انتقال دهنده های عصبی استیل کولین و دوپامین در بهبود خلق و خوی مردان موثر باشد.

 

مکمل جینسینگ و آرژنین سندروس را مشاهده کنید.

گیاه جینسینگ در منز پرفورمنز ابورنز در داروخانه آنلاین

 

کلسیم و ویتامین دی:

کلسیم و ویتامین دی به عنوان مهمترین عملکرد باعث حفظ سلامت استخوان و مفاصل می شوند. کلسیم به میزان 50 میلی گرم و ویتامین د۳ نیز به میزان 300 واحد در هر قرص منز پرفورمنس وجود دارد. اما علاوه بر این مزیت، کلسیم و ویتامین د۳ به افزایش سطح تستسترون کمک می کنند و در درمان اختلالات نعوظ به واسطه افزایش تولید نیتریک اکساید یا NO کمک می کنند. همچنین این دو ترکیب می توانند تولید هورمون تستسترون را نیز افزایش می دهند.

 

قرص جوشان کلسیم دی افرسان را مشاهده کنید.

کلسیم و ویتامین دی در منز پرفورمنس

 

ویتامین های گروه ب:

از جمله مهمترین ویتامین های ضروری و مورد نیاز بدن می توان به ویتامین های گروه ب اشاره کرد. منز پرفورمنس نیز این گروه ویتامین را جا ننداخته و از آنها در ترکیبات محصول خود استفاده کرده است. بیوتین به همراه ویتامین های ب۱، ب۳، ب۶ و ب ۱۲ به همراه فولیک اسید یا ویتامین ب۹ در ترکیبات قرص منز پرفورمنس دیده می شود.

ویتامین های گروه ب می توانند به واسطه ویتامین ب ۱۲ و فولیک اسید که در خونسازی و ساخت هموگلوبین خون موثر هستند به بهبود گردش خون کمک کنند. همچنین این گروه ویتامین می تواند به افزایش سلامت اسپرم ها و همچنین حفظ تعادل هورمونی در بدن کمک کند. ویتامین های گروه ب نیز نقش موثری در افزایش انرژی و کاهش خستگی و بی میلی جنسی در مردان دارد. همچننی فولیک اسید با کمک به مسیرهای انتقال دهنده عصبی و بهبود سلامت این مسیرها به بهبود خلق و خو کمک میکند.

 

قرص ب کمپلکس یوروویتال را مشاهده کنید.

 

مکمل منز پرفورمنس حاوی ویتامین گروه ب

 

ویتامین سی و ویتامین ای:

ویتامین سی نیز از جمله ویتامین مهم برای بدن است که در قرص منز پرفورمنس ابورنز مورد استفاده قرار گرفته است. ویتامین ث به عنوان اولین و مهمترین عملکرد می تواند به حفظ سلامت سیستم ایمنی بدن ما کمک کند. اما علاوه بر آن ویتامین سی می تواند به افزایش میزان تستسترون در بدن نیز کمک کند. این ویتامین با بهبود جریان خون در بدن و کاهش استرس به حفظ سلامت جسمی و جنسی بدن کمک می کند. همچنین ویتامین ث در بهبود خلق و خو نیز موثر است.

ویتامین ای نیز همانند ویتامین سی جزو مواد ضروری برای بدن ماست. این ویتامین هم مانند ویتامین سی یک آنتی اکسیدان قوی است که می توان به حفظ سلامت باروری و اسپرم ها کمک کنند و تولید هورمون تستوسترون را افزایش دهد. محافظت از بدن در برابر رادیکال های آزاد مخرب از جمله فواید ویتامین ای به حساب می آید. ویتامین ای به میزان 25 واحد و ویتامین سی نیز به میزان 100 میلی گرم در هر قرص منز پرفورمنس ابورنز وجود دارد که می تواند نیاز کامل روزانه یک مرد را تامین کند.

 

کپسول ویتامین ای ایکس مارت و قرص جوشان ویتامین ث ۱۰۰۰ یوروویتال را مشاهده کنید.

 

ویتامین سی و ویتامین ای در مکمل منز پرفورمنس

 

سلنیوم، ید، منیزیم و منگنز:

4 ماده معدنی مهم در قرص منز پرفورمنس ابورنز مورد استفاده قرار گرفته است که فواید بسیار موثری در حفظ سلامت عمومی بدن مردان و به ویژه سلامت جنسی آنها دارد. سلنیوم یک عنصر ضروری برای عملکرد طبیعی تولید مثل در مردان است، سلنیوم می تواند نقش محافظتی موثری را از اسپرم ها در برابر رادیکال های آزاد ایجاد کند. این ماده همچنین به تنظیم قند خون در بدن کمک می کند و می تواند برای افراد مستعد به دیابت و یا مبتلا به دیابت نوع ۲ موثر باشد.

منیزیم دیگر ترکیب قرص منز پرفورمنس ابورنز به حفظ سلامت سیستم عصبی بدن کمک کرده و با بهبود نقل و انتقالات هورمون های جنسی به افزایش توانایی جنسی بدن کمک می کند. منیزیم یک ماده معدنی مهم در حفظ سلامت سیستم عصبی بدن است. این ترکیب همچنین به حفظ سلامت استخوان و مفاصل کمک می کند.

ید دیگر ماده معدنی موجود در مکمل منز پرفورمنس ابورنز است که این ماده نیز یک ماده معدنی کمیاب و مهم در حفظ سلامت عمومی بدن است. ید ماده ای موثر در تنظیم هورمون تیروئید است، این ماده همچنین می تواند به تنظیم تعادل هورمونی در بدن کمک کرده و قوای باروری را در مردان بهبود بخشد.

منگنز یکی دیگر از مهم‌ترین مواد معدنی منز پرفورمنس ابورنز است که به عنوان یک کوفاکتور، متابولیسم کربوهیدرات را در بدن تحریک کرده و با اثر بر مسیر گلوکونئوژنز ذخایر کربوهیدرات را کاهش می‌دهد. این ماده همچنین در بهبود میل و عملکرد جنسی موثر است.

 

کپسول زینگا لایف سلامت گستر آرتیمان را مشاهده کنید.

 

منیزیم، منگنز ید و سلنیوم در منز پرفورمنس

 

اینوزیتول:

اینوزیتول ترکیب آخر قرص منز پرفورمنس است که می تواند به بهبود قوای باروی و افزایش میل جنسی هم در مردان و هم در زنان کمک کند. این ماده همچنین تاثیر مناسبی در بهبود خلق و خو دارد. مکانیسم های فسفوریلاسیون و دفسفوریلاسیون اینوسیتول هگزا فسفات در عملکرد سلولی موثر است. IP1-5 به عنوان مسنجرهای داخل سلولی شناخته می شوند. از آنجایی که اینوسیتول هگزا فسفات با دفسفوریلاسیون تبدیل به IP3 می گردد، IP3 در فعالیت داخل سلولی و انتقال سیگنال های سلولی نقش موثری دارد. و یکی از مکانیسم های ضد سرطانی این مولکول نقش موثر در انتقال سیگنال های سلولی است.

 

مکمل های باروری مردان را مشاهده کنید.

 

اینوزیتول در قرص منز پرفورمنس ابورنز

 


 

مشخصات قرص منز پرفورمنس ابورنز:

 • مولتی ویتامین برای سلامت جسمی و جنسی مردان
 • افزایش میل جنسی در مردان
 • کمک به بهبود اختلالات نعوظ در مردان
 • بهبود جریان خون در بدن
 • کمک به افزایش تعداد و تحرک اسپرم ها
 • کمک به افزایش سلامت باروری
 • کمک به تقویت سیستم ایمنی بدن به واسطه وجود ویتامین سی
 • حاوی ترکیبات آنتی اکسیدانی قوی
 • افزایش انرژی و کاهش خستگی
 • کمک به تقویت سیستم عصبی بدن
 • افزایش حافظه و تمرکز به واسطه وجود جینکوبیلوبا
 • کمک به حفظ سلامت استخوان و مفاصل
 • کمک به افزایش تولید و سطح تستسترون در بدن
 • دارای ترکیبات گیاهی نظیر جینسینگ، خار مریم، تریبولوس،‌گیاه دامیانا و جینکوبیلوبا

 

 


 

نحوه مصرف قرص منز پرفورمنس ابورنز:

روزانه یک عدد قرص منز پرفورمنس را همراه غذا و یک لیوان آب میل نمایید.

 

قرص منز پرفورمنس ابورنز در داروخانه آنلاین داروکالا

 


 

ترکیبات مکمل منز پرفورمنس ابورنز (در هر قرص):

نام ترکیب

مقدار

Vitamin B1

25 mg

Nicotinamide

30 mg

Vitamin B12

40 µg

Vitamin B6

25 mg

Vitamin C

100 mg

Vitamin D3

300 IU

Vitamin E

25 IU

Folic Acid

300 µg

Inositol

25 mg

Selenium

26 µg

Manganese

2 mg

Biotin

50 µg

Calcium (as carbonate)

50 mg

Zinc (as Gluconate)

10 mg

Iodide

50 µg

Magnesium (as Oxide)

35 mg

Ginkgo Biloba

10 mg

Tribulus Terrestris

190 mg

Turnera Diffusa

250 mg

Milk Thistle

50 mg

Panax Ginseng

10 mg

 

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف منز پرفورمنس ابورنز:

 • این محصول برای آقایان بزرگسال و سالم فرموله شده و مصرف آن در بانوان و افراد زیر ۱۸ سال ممنوع است.
 • در صورت مصرف دارو و یا فرآورده های دیگر با پزشک یا داروساز خود مشورت نمایید.
 • در صورتی که به هرکدام از اجزای این فرآورده حساسیت دارید از مصرف آن خودداری نمایید.
 • این فرآورده مکمل تغذیه ای بوده و جهت تشخیص، پیشگیری و درمان نمی باشد.
 • دور از دسترس اطفال نگهداری شود. در دمای کمتر از 30 درجه سانتی گراد، دور از نور، گرما و رطوبت نگهداری شود

 

مشخصات کلی
مقدارقرص: 60 عدد
سن مصرفبزرگسالان
کد بهداشتی1529201220571536
جنسیت مصرفآقایان
کشور سازندهایران
بارکد6260713901955

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات