منو
سبد خرید شما

گلوتامین

مکمل گلوتامین ویتاپی:پودر گلوتامین ویتاپی 300 گرم VitaP L-Glutamine برای بهبود عملکرد عضلات به کار می رود. گلوتامین به عنوان فراوان ترین اسید آمینه در بافت عضلانی، دارای نقش ضد کاتابولیک مثبتی در سنتز پروتئین دارد. گلوتامین ویتاپی در زمان انجام فعالیت های ورزشی سنگین، ذخایر گلوتامین بدن را افزای..
365,000 تومان
پودر ال گلوتامین PNC کارن | 250 گرم | جلوگیری از تحلیل عضلات
ناموجود
ال گلوتامین چیست؟گلوتامین، یکی از اسید آمینه غیر ضروری است که توسط بدن ساخته می‌شود و بیشترین اسید آمینه‌ای است که در پلاسما و عضلات اسکلتی یافت می‌شود.غلظت گلوتامین خون در یک فرد سالم ۳ تا ۴ برابر سایر اسید‌های آمینه است، حدوداً ۶۰% اسید آمینه درون سلولی را تشکیل می‌دهد..
247,000 تومان
پودر جی بمب سایتک نوتریشن 500 گرمی | حاوی گلوتامین مولتی کمپلکس برای ریکاوری عضلات پودر جی بمب سایتک نوتریشن 500 گرمی | حاوی گلوتامین مولتی کمپلکس برای ریکاوری عضلات
-11 % ناموجود
مکمل جی بمب سایتک:گلوتامین جی بمب شرکت سایتک مجارستان یک محصول تمام حرفه ای برای هنگام تمرین و ریکاوری می باشد. این مکمل شامل چند نوع گلوتامین، ای کی جی و فولید اسید می باشد. همان طور که می دانید گلوتامین یکی از اصلی ترین آمینو اسید ها برای رفع خستگی و ریکاوری بعد از تمرین می باشد.این محصول ..
670,000 تومان 750,000 تومان
پودر گلوتامین اپتیموم نوتریشن | پودر گلوتامین کمک به استقامت عضلانی
ناموجود
مشخصات پودر گلوتامین اپتیموم نوتریشن بدون طعم :  قابلیت اضافه کردن به دیگر مکمل ها و شیک های پروتئین کمک به افزایش حجم، قدرت و استقامت عضلانی کمک به افزایش توان سیستم ایمنی بدن ساخته شده از خالص ترین ال گلوتامین کمک به افزایش ترشح هورمون رشد ..
380,000 تومان
پودر گلوتامین اکسپلود الیمپ 500 گرمی | ترکیب کامل برای ریکاوری و تقویت عضلات
ناموجود
 پودر گلوتامین اکسپلود الیمپ: گلوتامین یک آمینو اسید مهم برای نرمال ماندن سطح پروتئین در عضلات و سوخت و ساز گلیکوژن است. مکمل گلوتامین اکسپلود الیمپ حاوی گلوتامین میکرونایز شده برای افزایش بازیابی و ریکاوری ماهیچه ها بدن است. این محصول علاوه بر گلوتامین حاوی ویتامین های C،&zwnj..
455,000 تومان
پودر گلوتامین فارما میکس 300 گرم | کمک به ساخت عضله و جلوگیری از تحلیل عضلات
-1 % ناموجود
 ال گلوتامین چیست؟ گلوتامین، یکی از اسید آمینه غیر ضروری است که توسط بدن ساخته می‌شود و بیشترین اسید آمینه‌ای است که در پلاسما و عضلات اسکلتی یافت می‌شود.غلظت گلوتامین خون در یک فرد سالم ۳ تا ۴ برابر سایر اسید‌های آمینه است، حدوداً ۶۰% اسید آمینه درون سلولی ..
210,000 تومان 213,000 تومان
پودر گلوتامین و ویتامین سی اپکس 400 گرمی | افزایش قدرت و ریکاوری عضلات
ناموجود
مکمل گلوتامین + ویتامین ث اپکس:پودر گلوتامین و ویتامین C اپکس Apex Glutamine + Vitamin C تغذیه کننده ماهیچه های بدن به خصوص در هنگام انجام تمرینات ورزشی است. ال گلوتامین فراوانترین اسید آمینه در ماهیچه های اسکلتی و پلاسمای خون است. نیاز بدن به این اسید امینه در حین فعالیت های ورزشی به منظور حفظ ..
328,000 تومان
پودر گلوتامین پرو آیرون مکس 500 گرمی | کمک به ریکاوری عضلات
-5 % ناموجود
پودر گلوتامین پرو ایرون مکس:گلوتامین یک آمینو اسید مهم برای نرمال ماندن سطح پروتئین در عضلات و سوخت و ساز گلیکوژن است.پودر پرو گلوتامین Glutamine Pro IronMaxx حاوی پروتئین ساختاری آمینو اسید ال-گلوتامین ، در فرم خالص خود می باشد. علاوه بر این ، کپسول ها حاوی هیچ افزودنی ، کربوهیدرات و چربی ن..
709,000 تومان 750,000 تومان
پودر گلوتاناتور بایوتک 500 گرمی | حاوی گلوتامین ترکیبی و پروتئین
-5 % ناموجود
مکمل گلوتامین گلوتاناتور بایوتک یو اس ای:بدن انسان در حین تمرین تا 50% ذخایر گلوتامین را از دست می دهد. اگر بعضی قسمت های بدن شما کمبود گلوتامین داشته باشد ، به طور عمده از بافت های عضلانی بدنتان گلوتامین مورد نیاز خود را جذب می کند ، که منجر به تخریب بافت های عضلانی می شود. با مصرف گلوتامین گلو..
712,000 تومان 750,000 تومان
کپسول گلوتامین کمپرسد ناترند 120 عددی | افزایش ریکاوری و توانایی عضلات
ناموجود
 کپسول گلوتامین ناترند: شرکت NUTREND برای تامین یک دوز ایده آل از ال-گلوتامین، این محصول را به شکل کپسول های قابل حمل و کاربردی عرضه کرده است. کپسول های GLUTAMINE COMPRESSED CAPS از ژلاتین خالص با کیفیت بالا ساخته می شوند و حاوی دوز دقیق ماده فعال هستند و به راحتی هضم می شوند. ..
267,000 تومان
نمايش 1 تا 10 از 10 (1 صفحه)

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات