منو
سبد خرید شما

کپسول جی اچ سرج سایتک نوتریشن 90 عددی | کمک به ترشح هورمون رشد برای افزایش قدرت عضلات

کپسول جی اچ سرج سایتک نوتریشن 90 عددی | کمک به ترشح هورمون رشد برای افزایش قدرت عضلات
کپسول جی اچ سرج سایتک نوتریشن 90 عددی | کمک به ترشح هورمون رشد برای افزایش قدرت عضلات
کپسول جی اچ سرج سایتک نوتریشن 90 عددی | کمک به ترشح هورمون رشد برای افزایش قدرت عضلات
ناموجود
کپسول جی اچ سرج سایتک نوتریشن 90 عددی | کمک به ترشح هورمون رشد برای افزایش قدرت عضلات
کپسول جی اچ سرج سایتک نوتریشن 90 عددی | کمک به ترشح هورمون رشد برای افزایش قدرت عضلات
کپسول جی اچ سرج سایتک نوتریشن 90 عددی | کمک به ترشح هورمون رشد برای افزایش قدرت عضلات
کپسول جی اچ سرج سایتک نوتریشن 90 عددی | کمک به ترشح هورمون رشد برای افزایش قدرت عضلات
 • موجودی: ناموجود
 • مدل: Scitec Nutrition GH Surge - 90 Caps
410,000 تومان
اشتراک گذاری در :

جی اچ سرج سایتک نوتریشن:

مکمل جی اچ سرج سایتک ( GH SURGE ) ترکیبی فوق العاده از سه ماده محبوب آرژنین ، اورنیتین ، لیزین می باشد . در حال حاضر بهترین ترکیب برای افزایش هورمون رشد انسانی ( سوماتوتروپین ) مکمل GH SURGE سایتک می باشد . این مکمل سایتک ترکیبی ایدهآل از بهترین اسید های آمینه موثر در افزایش سطح هورمون رشد می باشند . با استفاده از مکمل جی اچ SURGE سایتک افزایش توده عضلانی و قدرت عضلات سرعت بیشتری می گیرد.

 

مکمل جی اچ سایتک مکملی است که باعث می شود حتی در هنگام خواب نیز رشد عضلانی شما با سرعت بالا تری افزایش یابد و علاوه بر رشد عضلانی بالا رفتن کیفیت و چگالی عضلات یکی دیگر از ویژگی های این محصول می باشد .
این مکمل سایتک برای افراد با سنین بالاتر از 40 سال محصولی فوق العاده است . در این سنین به علت کاهش سطح هورمون رشد افراد دچار کاهش توده های عضلانی و بالا رفتن سطح چربی می شوند .استفاده از جی اچ سورج سایتک کمک فراوانی به عضله سازی و کم کردن چربی بدن می کند.

 

خرید کپسول جی اچ سرج سایتک نوتریشن در داروخانه آنلاین داروکالا


 

آرژنین:

ال آرژنین یک آمینو اسید نیمه ضروری و همچنین از واحد های سازنده پروتئین می باشد . آرژنین عملکرد های فیزیولوژیکی زیادی در بدن دارد و یکی از عناصر ساخت گاز نیتریک اکسید می باشد . آرژنین آمینو اسیدی است که بدن قادر به تولید آن نیست بنابراین برای جذب آن باید غذاهایی که سرشار از آرژنین است مصرف نماییم .

آرژنین را می توان در آجیل مانند بادام زمینی و بادام و همچنین درشکلات و کشمش نیز موجود است . فیبرهای لبنیات بسیار مهم هستند زیرا عملکرد سیستم هضم را مناسب نگه می دارد . همچنین توانایی بدن را برای مصرف مواد مغذی رژیم غذایی افزایش می دهند . فیبرها در سیستم هضم بدن هضم نمی شوند و هنگامی که به روده بزرگ برسد شروع به شکستن می کنند .


آرژنین در بسیاری از پروسه های فیزیولوژیکی نقش دارد . این پروسه های فیزیولوژیکی شامل ترشح هورمون ها ، افزایش ترشح هورمون رشد ، دفع سم های تولید شده از مواد در بدن و سیستم ایمنی بدن را شامل می شود .

از آن جایی که آرژنین یکی از عناصر ساخت نیتریک اکسید می باشد ( وظیفه آن گشاد سازی عروق است ) در شرایطی مانند گرفتگی سینه ( انژین ) ، فشار خون بالا ، مشکلات قلبی و مشکلات جنسی برای درمان استفاده می شود . همچنین از آرژنین برای ناباروری خانم ها و آقایان نیز استفاده می شود .

ال آرژنین در رشد عضلات نقش دارد زیرا برای سنتز بسیاری از پروتئین ها لازم می باشد . با افزایش توده عضلانی ، ال آرژنین با فرستادن سیگنال به سلول های ماهیچه ، ترشح هورمون رشد و متابولیسم چربی را ارتقا می دهد . نتیجه نهایی ، عضلاتی خشک و متناسب برای بدنسازان می باشد . با کاهش ذخایر چربی زیر پوست و افزایش رشد عضلات ، ال آرژنین فیتنس و قدرت را افزایش می دهد که برای بدنسازان بسیار ضروری است.

مکمل های حاوی آرژنین به سبب اینکه آرژنین توانایی تولید نیتریک اکسید را دارد در بین مردم رواج یافته اند و همچنین این آمینو اسید قادر به پاکسازی رادیکال های آزاد از خون بهبود عملکرد سیگنالهای سلولهای عضلانی رها سازی هورمون رشد، حمایت از کلسترول خوب و تنظیم متابولیسم چربی و سطح نمک در بدن است.

بدن سازان باید به دلیل خاصیت تعدیل نمک نیز به آرژنین علاقمند باشند زیرا از دست ندادن آب زیر پوست که به دلیل احتباس آب و نمک در بدن اتفاف میافتد باعث می شود تا بدن ظاهری نرم و پف آلود داشته باشد و عضلات صاف و فاقد بر آمدگی به نظر برسند. حفظ نیتروژن بوسیله مصرف نیتروژن مسئله ای است که بین بدن سازان و دانش مندان مورد توافق است.هم چنین اعتقاد بر این است که آرژنین قطعا برای رشد مؤثر است که به سبب توانایی در اتساع عروق و سهم آن در سنتز پروتئین است.

 

 


 

ال-لیزین:

ال ـ لیزین (L-lysine) اسید آمینه‌ی حیاتی بوده و جزء تشکیل دهنده پروتئین‌ها یعنی اجزاء سازنده بدن می‌باشد. این اسید آمینه، از فوائد بسیاری برخوردار است و در درمان تبخال و زونا مورد استفاده قرار می‌گیرد. با این حال، مقدار بیش از حد لیزین در بدن می‌تواند موجب بروز برخی عوارض جانبی گردد. از طریق این مقاله در خصوص فوائد و عوارض جانبی ال ـ لیزین اطلاعات بیشتری بدست آورید.
ال ـ لیزین و یا لیزین، اسید آمینه‌ی ضروری است بدین معنا که نمی‌تواند در بدن سنتز یا تولید شود و از اینرو بایستی از طریق مواد غذایی و یا مکمل تأمین شود. تنها گیاهان و باکتریها از توانایی سنتز این اسید آمینه حیاتی از اسید آسپارتیک برخوردارند. لیزین جزء متشکله مهمی از پروتئینها بوده و از اینرو نقشی حیاتی در رشد ایفاء می‌کند.


این اسید آمینه در مقادیر کم در غلات یافت می‌شود، در حالی که بنشن‌ها منبع قابل توجهی از لیزین به شمار می‌روند. مکملهای لیزین امروزه جهت درمان برخی بیماریها مورد استفاده قرار می‌گیرند. با این حال، در صورت مصرف بیش از حد مجاز، این مکملها می‌توانند موجب بروز چندین عارضه جانبی شوند.

مکمل جی اچ سورگه سایتک در داروخانه آنلاین داروکالا

 


 

اورنیتین:

اورنیتین یک ماده شیمیایی است که آمینو اسید نامیده می شود و در بدن تولید می شود. همچنین می توان آن را در آزمایشگاه نیز ساخت. اورنیتین برای بهبود ظاهر ورزشکاران، کاهش احتمال مسمومیت گلوتامین، در درمان عارضه های مغز ناشی از بیماری کبدی و بهبود زخم استفاده می شود.

 

 


 

مشخصات کپسول جی اچ سرج سایتک نوتریشن:

 •  ترکیبی موثر در افزایش هورمون رشد انسانی
 •  مناسب برای داشتن خواب عمیق و آرام
 •  حاوی آرژنین ، اورنیتین ، لیزین
 •  بازسازی و ریکاوری سریع تر عضلات
 •  کمک به بهبود عملکرد عضلانی برای ورزشکاران
 •  افزایش توان و توده عضلانی بدون چربی و با کیفیت بالا

 

 


 

نحوه استفاده کپسول جی اچ سرج سایتک نوتریشن:

روزانه 3 عدد کپسول همراه با آب قبل از خواب میل نمایید.

مکمل جی اچ سرج سایتک نوتریشن در داروکالا

 

 


 

ترکیبات کپسول جی اچ سرج سایتک نوتریشن (در هر 3 کپسول):

مقدار

نام ترکیب

1050 mg

L-Arginine HCl

525 mg

Ornithine HCl

525 mg

L-Lysine HCl

 

اجزای تشکیل دهنده:

ال-آرژنین HCI ، ال-اورنیتین HCI ، ال-لیزین HCI ، ژلاتین گوشتی ، استریت منیزیوم ، رنگ ها (دی اکسید تیتانیوم ، قرمز گیرا * ، آبی روشن )

تولید شده در روندی که شامل پروتئین شیر ، تخم مرغ ، گلوتن ، سویا ، بادام زمینی ، آجیل ، ماهی و مواد مغذی است.

 

 


 

توصیه و هشدار مصرف:

 •  بهتر است قبل از مصرف با مربی، پزشک و یا کارشناس تغذیه مشورت کنید.
 •  بیش از میزان دوز پیشنهادی روی محصول مصرف نکنید.
 •  افرادی که تحت درمان قرار دارند، بیماری خاص دارند یا خانم های باردار و شیرده استفاده نکنند.
 •  در صورت مشاهده هرگونه علائم حساسیت به پزشک مراجعه کنید.
 •  هشدارهای روی جلد را قبل از مصرف مطالعه کنید
 • در جای خشک و خنک و دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

 

مشخصات کلی
مقدارکپسول: 90 عدد
سن مصرفبزرگسالان
کد بهداشتی228020004179578
جنسیت مصرفآقایان
کشور سازندهمجارستان
سایر توضیحات30 سروینگ

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات