منو
سبد خرید شما

کلیه و مجاری ادراری

قرص ارومکس گلدن لایفقرص ارومکس گلدن لایف  حاوی عصاره کرن بری و ویتامین C می باشد. این محصول فرآورده ای جهت درمان و جلوگیری از عفونت های مجاری ادراری است که علاوه بر بهبود التهابات و عفونتهای مجاری ادراری، سبب کمک به درمان ناهنجاری های خونی، ناراحتی های معده، مشکلات کبد، از دست دادن اشتها و ..
97,900 تومان 139,600 تومان
قرص دورالایف فاران شیمی:قرص دورالایف کیدنی فاران شیمی Duralife Kidney Support Formula یک مکمل و محصول مغذی کلیه است که حاوی ویتامین ها و مواد معدنی خاص با فرمولاسیون مناسب برای بیماران با نارسایی مزمن (CKD) طراحی شده است. محصول مغذی کلیه دورالایف برای فراهم کردن بهترین عملکرد کلیه ها طراحی و فرم..
91,500 تومان
مشخصات قرص سیستون هیمالیا :جلوگیری از اشباع شدن عوامل سنگ ساز در کلیه فعالیت ضد میکروبی، ضد التهابی و ضد اسپاسمی درمان انواع سنگ های کلیوی از جمله سنگ های اگزالاتی، فسفاتی، اوریک اسیدی و کرستالوردی مؤثر در درمان انواع سوزش، عفونت و التهابات مجاری ادراری داروی کمکی در درمان بی اختیاری..
144,000 تومان
 قرص نفروتونیک زهراوی 100 عدد قرص مولتی ویتامین نفروتونیک زهراوی مخصوص افراد با ناراحتی کلیوی فرموله شده است. عواملی مانند محدودیت در رژیم غذایی بیماران کلیوی و بی‌اشتهایی آنها جذب ریزمغذی‌ها را به مخاطره می‌اندازد. به عنوان بخشی از درمان، برای جلوگیری از پیشرفت ..
91,900 تومان 92,600 تومان
مکمل نفروویت داروسازی اسوه:قرص نفروویت اسوه، یک مولتی ویتامین برای بیماری های مزمن کلیوی یا CKD است. این محصول حاوی 11 عنصر مورد نیاز بدن به خصوص مواد مفید فایده برای کلیه می باشد. از جمله ترکیبات نفروویت می توان به ویتامین های گروه ب، اسید آسکوربیک یا ویتامین ث، ویتامین ای و زینک اشاره کرد. ..
84,000 تومان 92,700 تومان
معرفی قرص پروستاتان گل داروطبق مطالعات انجام شده، بزرگ شدن غده پروستات ناشی از فعالیت ماده آندروژنی شدیدالاثر ۵- آلفا دی هیدروتستوسترون است. قرص گیاهی پروستاتان گل دارو با خاصیت مهار کنندگی آنزیم ۵- آلفا ردوکتاز که عامل اصلی تبدیل تستوسترون به شمار می‎رود، غلظت این ماده را در سرم کاهش داده و در ..
40,000 تومان
قرص کانفرون بیونوریکا 60 عددکانفرون یک فرآورده دارویی گیاهی سنتی است که به عنوان درمان کمکی در مشکلات حاد مرتبط با بیماری های التهابی مجاری ادراری استفاده می شود. این دارو با تاثیری که بر افزایش قدرت خروج ادرار دارد، می تواند به پیشگیری از رسوب شن های کلیوی کمک کند. التهاب مثانه یا ..
244,000 تومان
قطره سنکل گل دارو:قطره گیاهی سنکل گل دارو Goldaru Sankol Herbal Drop یک محصول مناسب با ترکیبات گیاهی برای دفع سنگهای کلیه و مجاری ادرار است. قطره سنکل همچنین ضد اسپاسپم و دردهای کلیوی بوده و به دفع سنگ های خرد شده بعد از استفاده از دستگاه های سنگ شکن کمک می کند. قطره گیاهی سنکل علاو..
35,000 تومان
کپسول هگزایم اشبال شیمی  Ashbal chemi Hexyme Ahcc 500mg در هر کپسول حاوی ماده موثره AHCC یا عصاره قارچ شی تاکه به مقدار 500 میلی گرم AHCC است. هگزایم اشبال شیمی با استفاده از مواد اولیه شرکت آمینو آپ ژاپن (ِAmino Up) برای تولید این محصول استفاده کرده است. عصاره قارچ شی تاکه به دلیل وجود ترکیبات..
650,000 تومان
قرص پرورنال نفروسوتیکالز | جبران کمبود ویتامین ها و مواد معدنی در بیماران مزمن کلیوی
ناموجود
مشخصات قرص پرورنال نفروسوتیکالز :محرک قوای ذهنی تقویت قوای جسمی رفع ضعف جسمانی و خستگی پیشگیری از کمبود ویتامین ها و مواد معدنی مناسب برای جبران کمبود ویتامین ها و مواد معدنی در بیماران مزمن کلیویمولتی ویتامین پرورنال جهت رفع ضعف جسمانی و خستگی و پیشگیری از کمبود ویتامین ها و ..
79,500 تومان
محلول خوراکی عصاره اورتیکا زردبند | عصاره گزنه برای بهبود دفع سنگ کلیه و مشکلات مجاری ادراری محلول خوراکی عصاره اورتیکا زردبند | عصاره گزنه برای بهبود دفع سنگ کلیه و مشکلات مجاری ادراری
ناموجود
محلول عصاره اورتیکا زردبند:این عصاره از پیکر رویشی گیاه گزنه (Urtica dioica) تهیه شده است که در مزارع شرکت دارویی زردبند کشت و فرآوری می گردد.گیاه انجدان رومی یا اورتیکا در گذشته به عنوان گیاهی مدر مورد استفاده قرار می گرفته است. این گیاه آرام بخش، ضد میکروب و ضد اسپاسم بوده و از ریشه آن برا..
65,000 تومان
پودر جوشان کرنکس بهشاد دارو 30 عدد | مکمل طبیعی برای جلوگیری و بهبود عفونت ادراری
ناموجود
پودر جوشان کرنکس بهشاد دارو:پودر جوشان کرنکس کرنبری بهشاد دارو Crannex تها پودر حاوی کرنبری به صورت جوشان است که یک راهکار طبیعی برای پیشگیری از عفونت ادراری می باشد. پودر جوشان کرنکس حاوی 360 میلی گرم عصاره استاندارد کرنبری (سیستی کرن) معادل با 36 میلی گرم گرم پرو آنتوسیانیدین A با طعم مطلوب کر..
127,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 12 (1 صفحه)

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات