منو
سبد خرید شما

کلسیم کودک

شربت استئوکر ویتابیوتیکس:به طور کلی 99% ازکلسیم موجود در بدن ما در ساختار استخوان ها و 1% باقی مانده در خون وجود دارند. مصرف به اندازه کلسیم در حین دوران رشد برای کودکان، نوجوانان، دوران بارداری و شیردهی ضروری است، شربت استئوکر ویتابیوتیکس فرمولی متعادل و یک منبع غنی از کلسیم، منیزیم، روی و ویتا..
71,800 تومان
شربت کلسی شور ویتان:شربت کلسی شور ویتان Vitane Calci Sure Oral Liquid یک مولتی ویتامین مخصوص مفاصل و استخوان و کمک به رشد کودکان است. شربت کلسی شور از یک سالگی قابل استفاده برای کودکان می باشد و با تامین کلسیم، منیزیم و زینک به همراه ویتامین د ۳ به تقویت و استحکام استخوان ها و مفاصل در حال رشد ک..
55,000 تومان 59,900 تومان
مشخصات کلسیم سافت آپوویتال : کمک به حفظ سلامت استخوان ها و عملکرد طبیعی بدن حاوی کلسیم ، منیزیم ، زینک و ویتامین D مناسب برای کودکان 4 سال به بالا 150 میلی لیتر ساخت آلمان  مواد مؤثر شربت کلسیم سافت آپوویتال: منیزیم کلسیم زینک و..
69,900 تومان 90,000 تومان
شربت استئوجویس یوروویتال | تامین کلسیم کودک
ناموجود
مشخصات شربت استئوجویس یوروویتال :رشد مناسب جنین و سلامت طبیعی مادر در طول دوران بارداری و شیردهی موثر در انقباض عضلات و تحرک و عملکرد طبیعی عصبی - عضلانی بدن بهبود رشد و تقویت استحکام استخوان ها و دندان ها تقویت عملکرد عضلات و مفاصل بدن پیشگیری از پوکی استخوان 200 میلی لیتر ساخت آ..
50,000 تومان
شربت مینا جویس یوروویتال | ترمیم و تقویت غضروف و استخوان و دندان ها
ناموجود
مشخصات شربت میناجویس یوروویتال :ترمیم زخم ها و ترمیم و تقویت غضروف و استخوان و دندان ها و غشاهای مخاطی و پوستی تامین ویتامین ها و مواد معدنی ضروری برای بدن کمک به جبران کم خونی های ناشی از سو تغذیه کمک به رشد بدن و تکامل ویژه در سنین رشد ایجاد هموگلوبین گلبول های قرمز مورد نیاز حفظ ..
50,000 تومان
شربت کلسی کر ویتان 200 میلی | تقویت استخوان ها و مفاصل شربت کلسی کر ویتان 200 میلی | تقویت استخوان ها و مفاصل
ناموجود
مشخصات شربت کلسی کر ویتان:حفظ سلامت مادر و جنین در دوران بارداری تشکیل ماتریکس لازم جهت شکل گیری استخوان ها موثر در انقباض عضلات و تحرک، تنظیم سیستم عصبی بدن کمک به کاهش فشار خون ناشی از حاملگی در خانم های باردار تقویت استحکام استخوان ها و دندان ها و جلوگیری از پوکی استخوان ..
49,000 تومان
نمايش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات