منو
سبد خرید شما

کراتین

پودر سوپر کراتین پی ان سی کارن Karen PNC Super Creatine 300g در واقع یک مکمل کراتین پلاس است که علاوه بر کراتین خالص دارای ترکیبات دیگری برای عضله سازی و افزایش قدرت عضلات است. پودر سوپر کراتین کارن مکملی برای رشد عضلات و کمک به ریکاوری عضلات است. سوپر کراتین پی ان سی را شاید بتوان نزد..
613,000 تومان
مکمل کراتین 100 درصد ال اس پی نوتریشن LSP Nutrition Creatine Monohydrate 100% یک کراتین خالص برای تقویت عضلات و افزایش قدرت و توان عضلات است. خرید مکمل کراتین همواره توسط مربیان و مشاوران تغذیه به ورزشکاران توصیه شده است. کراتین ال اس پی نوتریشن حاوی ۳۰۰ گرم کراتین خالص بوده و حاوی 60 سروینگ است. در..
516,000 تومان
کراتین مونوهیدرات اپکس:مکمل کراتین مونوهیدرات 100 گرمی اپکس Apex Creatine Monohydrate، مکمل خالص کراتین است که باعث افزایش حجم عضلات می شود. کراتین اپکس تشکیل شده از کراتین مونوهیدرات خالص با میزان جذب بالا که انتقال اسیدهای آمینه به عضلات را تسریع نموده و از تشکیل اسید لاکتیک در عضلات جلوگیری م..
194,000 تومان
پودر کراتین مونوهیدرات اپکس ۳۰۰ گرم پودر کراتین مونوهیدرات اپکس ۳۰۰ گرم از کراتین مونوهیدرات خالص با میزان جذب بالا تشکیل شده است. این مکمل انتقال اسید های آمینه  را به عضلات تسریع می کند و از شکل گیری و به وجود آمدن اسید لاکتیک در عضلات جلوگیری می نماید. علاوه بر این موارد پودر کر..
525,000 تومان
پودر کراتین مونوهیدرات رانتک 300 گرمی | کراتین خالص برای عضله سازی پودر کراتین مونوهیدرات رانتک 300 گرمی | کراتین خالص برای عضله سازی
جدید -2 %
کراتین مونوهیدرات رانتک Runtech Creatine Monohydrate مکمل کراتین خالص از محصولات رانتک است که برای عضله سازی و افزایش قدرت عضلات طراحی شده است. پودر کراتین رانتک در هر سروینگ ۵ گرمی خود حاوی ۵ گرم کراتین از نوع مونوهیدرات است. کراتین ماده‌ای است که به‌طور طبیعی در سلول‌ه..
580,000 تومان 590,000 تومان
کراتین مونوهیدرات پگاه پلاس ویتامین سی اولترا پاور Pegah Monohydrate Creatine +Vit C یک مکمل جدید از مکمل های ورزشی پگاه و حاوی کراتین با کیفیت است. مکمل کراتین پگاه یک مکمل ورزشی مناسب برای آن دسته از ورزشکارانی است که قصد عضله سازی و افزایش توان عضلات را دارند. کراتین مونوهیدرات پگاه ..
498,900 تومان 534,100 تومان
 کراتین چیست؟ کراتین ترکیبی است که به‌صورت طبیعی در بافت عضلات یافت می‌شود. این ترکیب به عضله کمک می‌کند تا برای بلند کردن وزنه‌ها، نیرو تولید کند. استفاده از این مکمل برای افزایش اندازه‌ی عضله، قدرت و عملکرد ورزشی در میان ورزشکاران و بدنسازها بسیار متد..
236,500 تومان
کراتین چیست؟کراتین ترکیبی است که به‌صورت طبیعی در بافت عضلات یافت می‌شود. این ترکیب به عضله کمک می‌کند تا برای بلند کردن وزنه‌ها، نیرو تولید کند. استفاده از این مکمل برای افزایش اندازه‌ی عضله، قدرت و عملکرد ورزشی در میان ورزشکاران و بدنسازها بسیار متداول است.ساختار ش..
567,000 تومان
پودر کراتین پلاس ویتامین ث اپکس Apex Creatine + Vitamin C یک ترکیب جدید از شرکت اپکس بوده که حاوی کراتین مونوهیدرات خالص به همراه ویتامین سی است. در هر سروینگ 5 گرمی در این محصول 5000 میلی گرم کراتین مونوهیدرات وجود دارد و 250 میلی گرم نیز ویتامین سی در این محصول گنجانده شده است که تامین کننده نیاز ..
735,000 تومان
پودر کراتین 3000 یوروویتال 250 گرمی | کراتین مونوهیدرات برای افزایش قدرت و حجم عضلات پودر کراتین 3000 یوروویتال 250 گرمی | کراتین مونوهیدرات برای افزایش قدرت و حجم عضلات
ناموجود
کراتین 3000 یورو ویتال:پودر خوراکی کراتین مونوهیدرات 3000 یوروویتال به دلیل ترکیبات خود از تشکیل اسید لاکتیک در عضلات جلوگیری می‌کند. به علاوه کراتین احیا کننده ذخایر گلیکوژنی بدن به شمار می‌رود، که سبب افزایش حجم عضلات در ورزش‌های سرعتی و قدرتی می‌شود. کراتین یورو ویتال، بیش..
630,000 تومان
پودر کراتین مونوهیدرات ویتاپی 300 گرمی |  کمک به عضله سازی پودر کراتین مونوهیدرات ویتاپی 300 گرمی |  کمک به عضله سازی
ناموجود
مکمل کراتین 300 گرم ویتاپی:پودر کراتین 300 گرمی ویتاپی VitaP Creatine 300 از نوع کراتین مونوهیدرات بوده که امروز یکی از مکمل های ورزشی مهم است. مکمل کراتین ویتاپی در افزایش سایز و استقامت عضلات، بهبود عملکرد ورزشی و تسریع بازیابی عضلات موثر است. همچنین کراتین باعث ساختن مجدد ATP شده و این کار سب..
150,000 تومان
پودر کراتین میکرونایز اپتیموم نوتریشن | پودر کراتین میکرونایز کمک به رشد عضلات
ناموجود
مشخصات پودر کراتین میکرونایز اپتیموم نوتریشن : کمک به پشتیبانی از مقاومت و قدرت میکرونایز شده برای هضم راحت تر بدون پرکننده یا مواد افزودنی حاوی ترکیبات مورد نیاز بدن کمک به افزایش رشد عضلات در سه سایز 300، 600 و 1200 گرم  ..
215,000 تومان
پودر کراتین پیور 100 درصد دوبیس 300 گرم | افزایش قدرت و کمک به عضله سازی پودر کراتین پیور 100 درصد دوبیس 300 گرم | افزایش قدرت و کمک به عضله سازی
ناموجود
پودر کراتین پیور  100٪ دوبیس نوتریشن Doobis Creatine Pure 100% Powder مکمل کراتین خالص مونوهیدرات از برند دویبس نوتریشن است. مکمل کراتین پیور ۱۰۰ درصد دوبیس، مکملی برای افزایش عضله سازی و همچنین افزایش قدرت عضلات است. بیشترین مصرف مکمل کراتین در عضله سازی و ساخت عضلات جدید است. همچنین در مکمل ه..
590,000 تومان
نمايش 1 تا 13 از 13 (1 صفحه)

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات