منو
سبد خرید شما

پودر پروتئین بیف سایتک نوتریشن 2000 گرمی | پروتئین 100 درصد هیدرولیز شده گوشت

پودر پروتئین بیف سایتک نوتریشن 2000 گرمی | پروتئین 100 درصد هیدرولیز شده گوشت
پودر پروتئین بیف سایتک نوتریشن 2000 گرمی | پروتئین 100 درصد هیدرولیز شده گوشت
پودر پروتئین بیف سایتک نوتریشن 2000 گرمی | پروتئین 100 درصد هیدرولیز شده گوشت
ناموجود
پودر پروتئین بیف سایتک نوتریشن 2000 گرمی | پروتئین 100 درصد هیدرولیز شده گوشت
پودر پروتئین بیف سایتک نوتریشن 2000 گرمی | پروتئین 100 درصد هیدرولیز شده گوشت
پودر پروتئین بیف سایتک نوتریشن 2000 گرمی | پروتئین 100 درصد هیدرولیز شده گوشت
پودر پروتئین بیف سایتک نوتریشن 2000 گرمی | پروتئین 100 درصد هیدرولیز شده گوشت
 • موجودی: ناموجود
 • مدل: Scitec Nutrition 100% Beef Concentrate - 2000 gr
 • بارکد: 728633110032
700,000 تومان
اشتراک گذاری در :

بیف 100 درصد سایتک نوتریشن:

پروتئین بیف 100٪ سایتک نوتریشن 2 کیلویی (Scitec Nutrition 100% Beef Concentrate 2000 gr) حاوی پروتئین کنسانتره گوشت می باشد و برای کسانی طراحی و تولید شده است که به پروتئین های شیر و لاکتوز حساسیت دارند. پروتئین گوشت یکی از با کیفیت ترین پروتئین ها موجود می باشد. همچنین پروتئین بیف سایتک نوتریشن، دارای 9 آمینو اسید بسیار مفید برای ورزش بخصوص ورزش پرورش اندام است. پروتئین بیف دارای تمام ویژگی‌های پروتئین شیر است اما با این تفاوت که شاید افرادی به پروتئین موجود در شیر حساسیت داشته باشند اما میزان حساسیت به پروتئین گوشت کمتر است. با اینکه در گوشت قرمز یا گوشت گاو میزان کراتین بسیار بالایی وجود دارد اما پروتئین 100% بیف سایتک نوتریشن عاری از هرگونه کراتین و لاکتوز می‌باشد

 

گوشت گاو جایگاه ویژه ای در بین ورزشکاران و بدنسازان دارد ( چرا که با مصرف بیشتر گوشت نسبت به مرغ ، راحت تر وزن اضافه می کنند).

100% BEEF CONCENTRATE ، یک پروتئین پپتید گوشتی کامل و هیدرولیز شده است که از گوشت خام تازه گاوه ساخته شده است و 100 درصد طبیعی بوده و فاقد هورمون و لاکتوز نیز می باشد. این محصول یک پروتئین گوشتی است که به طور انحصاری هیدرولیز شده است ، به این معنی که هضم و جذب آن سریع است.

یک پروتئین کامل مانند 100% BEEF CONCENTRATE ، تمامی آمینو اسیدهای ضروری بدن ، از جمله 9 اسیدهای آمینه که بدن نمی تواند سنتز کند و باید از طریق رژیم غذایی تامین شود ( یعنی هیستیدین ، ایزولیسین ، لوسین ، لیزین ، متیونین ، فنیل آلانین ، ترونین ، تریپتوفان ، والین ) ، را فراهم می کند.

پروتئین 100 درصد بیف کانسنتریت، یک جایگزین فوق العاده برای پروتئین شیر ، به خصوص پروتئین سویا می باشد. بدیهی است که برای بسیاری از افراد ، حساسیت به لاکتوز و یا حتی آلرژی به شیر می تواند یک مشکل جدی باشد و سبب شود تا آن ها رژیم های قدیمی ، که فاقد برخی از محصولات لبنی بوده و حاوی منابع پروتئین گوشتی است ، را پیروی کنند.

*مواد خام گوشتی حاوی هیچ لاکتوزی نیستند، در حالی که این محصول در روندی تولید می شود که حاوی فرآورده های شیری حاوی لاکتوز است.*

پروتئین گوشت ما هیچ گونه کراتین اضافه شده ای ندارد. بسیاری از محصولات پروتئین گوشتی طعم بدی دارند ، اما این محصول طعم فوق العاده ای دارد. پروتئین های غذایی منبع نیتروژن و اسید آمینه های ضروری هستند که بدن برای رشد و نگهداری بافت نیاز دارد. این محصول به رشد و نگهداری توده عضلانی و همچنین حفظ استخوان های طبیعی ، کمک می کند.

 

بسیاری از افراد با مصرف پروتئین گوشت (بیف) تجربه ی بسیار بهتری از عضله سازی را در خود مشاهده مینمایند . پروتئین بیف سایتک دارای ۹ آمینو اسید ضروری میباشد که بدن قادر به ساختن آنها نیست . اگر شما به یک منبع پروتئینی غنی و بدون چربی و کلسترول احتیاج دارید ٬ تنوع پروتئینی نیز در این میان اهمیت پیدا میکند ٬ به منظور به حداکثر رساندن عضله سازی بدن نیازمند مصرف پروتئین های متنوع میباشد . گوشت ٬ تخم مرغ ٬ ماهی پروتئین شیر و…بنابراین مصرف صرفا پروتئین وی برای افراد نیمه حرفه ای و حرفه ای کفایت نمیکند و پروتئین های ترکیبی و همچنین پروتئین گوشت نیز میبایست از طریق مواد غذایی و همچنین مکملها برای این افراد تامین شود . با مصرف این مکمل افزایش توان بدنی ٬ عضله سازی ٬ افزایش حجم ٬ تسریع روند ریکاوری و ترمیم بافتها و کمک به روند چربی سوزی را شاهد خواهید بود .

 

قیمت پروتئین بیف 100٪ سایتک نوتریشن در داروخانه آنلاین داروکالا


 

مشخصات مکمل پروتئین بیف 100٪ سایتک نوتریشن:

 • کمک به رشد و نگهداری توده عضلانی
 • مناسب برای ورزشکاران (66 سروینگ)
 • پروتئین گوشت قرمز
 • طعم بسیار دلچسب
 • عضله سازی بسیار قوی
 • استفاده از پروتئین هیدرولیزه
 • حاوی 9 آمینواسید
 • ریکاوری و رشد عضلات
 • تامین مناسب پروتئین بدن

پروتئین بیف ۱۰۰ درصد سایتک نوتریشن در داروخانه آنلاین داروکالا

 


 

نحوه مصرف بیف پروتئین ۱۰۰٪ سایتک نوتریشن:

روزانه 2/3 پیمانه ( 30 گرم ) BEEF CONCENTRATE را در 250 میلی لیتر آب حل کنید. ترجیحا از همزنی با سری سوراخ دار استفاده کنید تا بتوانید به راحتی مخلوط کنید. بهترین زمان استفاده پس از تمرین می باشد.

 

 


 

ترکیبات مکمل پروتئین گوشت سایتک (در هر 30 گرم معادل 2/3 پیمانه):

 

نام ترکیب

مقدار

Energy

114 kcal

Fat :

1.4 g

of Which Saturates

0.4 g

Carbohydrates :

6.2 g

of Which Sugars

2.1 g

Protein

19 g

Salt

0.61 g

Fiber

< 0.5 g

 

 

اجزای تشکیل دهنده :

کارامل-وانیل :

پروتئین پپتید هیدرولیز شده گوشت گاو ، مالتودکسترین ، اسانس ها ( کارامل ، وانیل ) ، امولسیفایر ( پودر لسیتین سدیم ) ، دکستروز ، نیشکر ، کلرید سدیم ، غلیظ کننده ( چسب زانتان ) ، رنگ ( ریبوفلاوین ) ، شیرین کننده ( اسسولفام K ، سوکرالوز )

تولید شده در روندی که شامل پروتئین شیر ، پروتئین سویا ، تخم مرغ ، گلوتن و بادام زمینی است.

خرید و قیمت پروتئین بیف سایتک در داروکالا

 


 

پروتئین چپیست؟

پروتئین از واژه یونانی به نام protos به معنی اولین گرفته شده است. این نام گذاری به خاطر اهمیتی است که پروتئین در رژیم غذایی انسان‌ها دارد. در حقیقت این مغذی از نظر ساخت عضله در بدن، پادشاه تمام مغذی‌ها نامیده می‌شود. پروتئین‌ها علاوه بر کربن، هیدروژن و اکسیژن دارای نیتروژن هستند. مقدار پروتئین در بدن انسان هم با استفاده از همین تعادل نیتروژن مشخص می‌شود.

 

کیفیت پروتئین بیشتر به عملکرد و تناسب آمینواسید‌های ضروری بستگی دارد. یک پروتئین کامل و با کیفیت حاوی مجموعه‌ای از ۹ آمینو‌اسید‌ ضروری بدن است. بنابراین پروتئین‌هایی که در ساختارشان یک یا چند آمینواسید کمبود دارند، پروتئین ناقص به شمار می‌آیند. پروتئین با کیفیت هم دارای بهترین تعادل بین اسید‌های آمینه ضروری و غیرضروری است.

اگر بخواهیم پروتئین‌ها را به ترتیب کیفیت ارزیابی کنیم ابتدا تخم مرغ سپس شیر، فرآورده‌های گوشتی، حبوبات و مغزها، غلات و سبزی‌ها و درنهایت میوه‌ها در پایین‌ترین سطح قرار می‌گیرند.
تمامی پروتئین‌های حیوانی مثل محصولات لبنی، گوشت، تخم مرغ و غیره به جز ژلاتین از لحاظ تعداد و کیفیت آمینو اسید‌های ضروری بدن هیچ مشکلی ندارند. اما پروتئین‌های گیاهی در تعداد آمینواسید‌ دچار کمبود هستند. بنابراین گیاه‌خوارانی که هیچ فرآورده حیوانی مصرف نمی‌کنند باید با ترکیب مناسبی از مواد غذایی، آمینواسید‌های ضروری مورد نیاز خود را تامین کنند. بهترین حالت برای تامین اسید‌های آمینه مورد نیاز مصرف مقادیر کم مواد غذایی حیوانی با مقادیر زیاد مواد غذایی گیاهی است.

پروتئین وی چیست


 

نیاز بدن به پروتئین:

در کنار چربی ها و کربوهیدرات ها، پروتیئن ها هم بخش قابل توجهی از انرژی بدن ما را تامین می کنند. از سوی دیگر بدن برای تقویت دستگاه ایمنی، انتقال درست موارد غذایی به کل بدن، ایجاد تعادل در مایعات موجود در بدن و از همه مهم تر برای تقویت بافت‌ها و قادرسازی ما به حرکت و ایستادن و همچنین ترمیم و رشد ماهیچه ها به پروتئین نیاز دارد.

 

 


 

انواع پروتئین:

پروتئین شیر:

پروتئین وی، خیلی پیش از آنچه فکر می کنید، در دسترس بوده است. این مکمل را اصولا از همان شیری که هر روز می خوریم، می سازند .شیر از ترکیب دو نوع پروتئین به نامهای پروتئین وی به میزان (20%) و پروتئین کازئین به میزان (80%) تشکیل شده است. پروتئین وی پروتئینی خالص، طبیعی و با کیفیت بسیار بالامی باشد که از شیر گاو هنگام استحصال پنیر تولید می شود. پروتئین وی منبع غنی از آمینو اسیدهای ضروری است. بدن خود قادر به ساختن این آمینو اسیدها نمی باشد و بطور روزانه از طریق تغذیه غذاهای حاوی پروتئین نیاز خود را برآورده می کند. اسیدهای آمینه ضروری بلوک های سازنده عضلات ، پوست، ناخن و بافت های دیگر بدن می باشند. خالص ترین نوع پروتئین وی، پروتئین ایزوله است که حاوی کمترین میزان چربی، لاکتوز و کلسترول و بالاترین میزان آمینو اسیدهای ضروری می باشد. تحقیقات نشان میدهد که پروتئین وی عالی ترین نوع پروتئین و انتخاب بسیار خوب برای افراد در همه سنین می باشد.

 

این نوع پروتئین از شیر گرفته شده است،زمانی که شیر فرآوری میشود برای تهیه ماست و یا پنیر، یک مایع باقی میماند که  آن آب شیر نام دارد.این نوع پروتئین ها زود هضم هستند و به طور کلی در شیر 20 درصد پروتوین وی و 80 درصد کازئین وجود دارد و هر دو این پروتئین ها جزو با کیفیت ترین پروتئین ها هستند ،چون تقریبا تمامی آمینواسیدهای مور نیاز بدن را دارد، خود پروتئین به سه دسته کنستانتره،ایزوله،هیدرولیزه تقسیم میشوند.

وی کنستانتره: حدود 70 تا 80 درصد پروتئین است و حاوی مقداری لاکتوز و چربی است.

وی ایزوله: 90 درصد به بالا پروتئین است و حاوی مقداری لاکتوز و چربی است.

وی هیدرولیزه: این نوع پروتئین که از قبل هضم شده است بهترین و سریع ترین جذب را نسبت به دو نوع قبلی داراست

 

پروتئین کازئین:

همان طور که در وی توضیح دادیم پروتئین کازئین هم از شیر گرفته میشود که در هضم هست. برای همین معمولا در هنگام خواب مصرف میشود که بدن تا صبح بدون پروتئین نماند، این پروتئین مانند پروتئین حیوانی منبع خوبی از پروتئین است که آمینو اسید های ضروری مورد نیاز بدن را دارد که خود دو نوع است ،میسلار و هیدرولیزه

میسلار: این نوع رایج ترین است و هضم دیری دارد.

هیدرولیزه: این نوع از قبل هضم شده و با سرعت بیشتری جذب میشود نسبت به میسلار

پروتئین وی و انواع آن در داروخانه آنلاین داروکالا

 

پروتئین سویا:

این پروتئین برای کسانی که گیاهخوار هستند ویا کسانیکه غذاهای لبنیاتی حساسیت دارند بسار مفید است و حاوی چربی بسار کمی و حتی بدون کلسترول هست.

 

پروتئین تخم مرغ:

در این نوع محصولات میزان قابل توجهی از پروتئین تخم مرغ را که بدن نیاز به ان را دارد را تامین میکند که مصرف آن برای تمامی ساعات سبانه روز مناسب است غیر از قبل از خواب.

 

پروتئین گوشت:

این نوع پروتئین اصطلاحا برای گوشت پستانداران است که حاوی مقادیری زیادی آهن نسبت به گوشت مرغ و ماهی است. در محصولات مکملی آن،از همین گوشت تهیه میشود و منبع بسیار غنی از کراتین است که مزیتش به خود گوشت این است که کلسترول کمتری دارد.

 

گینر:

لازم دانستیم که یک نکته مهم درباره گینر بدانید اشتباه مصطلحی بین مردم وجود دارد که فکر میکنند گینر هم ،دسته ای  از پروتئین ها هستند ولی اینطور نیست .محصولات گینر همان پروتئین وی هستند که حاوی کربوهیدرات بالا هستند و برای حجم گیری استفاده میشود. بنابراین آن ها را در دسته پروتئین ها قرار ندهید.

 

 انواع اسیدآمینه:

اسیدآمینه‌های ضروری: اسیدآمینه‌های ضروری آن دسته از اسیدآمینه‌های هستند که بدن به مقدار کافی قادر به ساخت آن‌ها نیست و باید از طریق مواد غذایی وارد بدن شوند. لوسین، ایزولوسین، والین، فنیل الانین، ترئونین، متیونین، تریپتوفان و لیزین جز اسیدهای آمینه ضروری به حساب می‌آیند.

اسید‌های آمینه غیرضروری:  آن دسته از اسیدهای آمینه‌ای که بدن قادر به ساخت آن‌ها از طریق سایر اسید‌های آمینه ضروری است.

 

 


 

توصیه و هشدار مصرف:

 • افراد زیر ۱۸ سال مصرف نکنند .
 • در صورت حساسیت به شیر، بادام، سویا یا تخم مرغ قبل از مصرف یا پزشک مشورت کنید .
 • بیش از میزان دوز پیشنهادی روی محصول مصرف نکنید .
 • افرادی که تحت درمان قرار دارند، بیماری خاص دارند یا خانم های باردار و شیرده از مصرف محصول خودداری کنند.
 • در صورت مشاهده هرگونه علائم حساسیت به پزشک مراجعه کنید.
 • هشدارهای روی جلد را قبل از مصرف مطالعه کنید .
 • بهتر است قبل از مصرف با مربی، پزشک و یا کارشناس تغذیه مشورت کنید .
 • دور از دسترس کودکان ، دور از تابش مستقیم نور آفتاب و در جای خشک و خنک نگهداری شود.
 • پس از هر بار مصرف درب قوطی را ببندید.

 

مشخصات کلی
مقدارپودر: 2000 گرم
سن مصرفبزرگسالان
کد بهداشتی2280200041950059
جنسیت مصرفآقایان و بانوان
کشور سازندهمجارستان
سایر توضیحاتتعداد سروینگ: 66 - با طعم کارامل وانیل

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات