منو
سبد خرید شما

پد خار پاشنه طبی سیلیکونی پاک سمن

پد خار پاشنه طبی سیلیکونی پاک سمن
پد خار پاشنه طبی سیلیکونی پاک سمن
  • موجودی: موجود
  • مدل: Paksaman German Silicon Heel Pads Size Large
283,900 تومان

گزینه های موجود

اشتراک گذاری در :

پد خار پاشنه سیلیکونی پاک سمن

پد خار پاشنه سیلیکونی پاک سمن با استفاده از سیلیکون با دو چگالی متفاوت است که باعث می شود فشار از روی پاشنه ی پا برداشته شود. طراحی منحنی شکل این محصول همچنین فشار روی تاندون آشیل را بر می دارد. همان طور که می دانید پاشنه پا قسمتی از پا می باشد که بخش زیادی از وزن بدن را تحمل می کند. در این بین عوامل مختلفی نیز هستند که منجر به ایجاد ناراحتی یا درد در ناحیه پاشنه پا یا تاندون آشیل می شوند. تاندون آشیل بافتی فیبروزی یا همبند می باشد که پاشنه را به عضلات ساق پا متصل می کند. از دلایل شایع درد پاشنه پا فشارهای بیش از حد مانند ایستادن زیاد یا راه رفتن طولانی مدت، استفاده از کفش های نامناسب و مشکلات پا از قبیل صافی کف پا می باشد.

پد خار پاشنه سیلیکونی پاک سمن به گونه ای خاص طراحی شده و می تواند باعث کاهش فشار بر روی تاندون آشیل و جذب ضربه شود. این محصول همچنین فشار را از روی مناطق دردناک پا بر می دارد. از موارد مصرف پد خار پاشنه سیلیکونی پاک سمن می تواند به کاهش درد پاشنه پا، کاهش درد خار پاشنه و کاهش التهاب کف پا اشاره کرد. استفاده از پد خار پاشنه سیلیکونی پاک سمن نیز بسیار آسان است و راحت در کفش قرار می گیرد. این محصول بر اساس آناتومی پاشنه پا طراحی شده است.

 

خار پاشنه:

خار پاشنه یکی از رایج ترین مشکلاتی است که به درد پاشنه ی پا منجر می شود. بیماران دارای خار پاشنه اغلب اوقات از دردی خنجر مانند و تیز رنج می برند. این درد معمولا با برداشتن اولین قدم پس از بیدار شدن از خواب شروع شده و تا گرم شدن پا ادامه می یابد. اما دوباره پس از ایستادن زیاد و یا تغییر وضعیت از نشسته به ایستاده مجددا عود می کند.

 ویژگی های پد خار پاشنه سیلیکونی پاک سمن:

  •     استفاده از سیلیکون با دو چگالی متفاوت جهت توزیع مجدد فشار بر روی پاشنه
  •     طراحی منحنی شکل برای کاهش فشار بر روی تاندون آشیل
  •     استفاده راحت و آسان در کفش
  •     طراحی آناتومی پاشنه

 


 

نحوه مصرف پد خار پاشنه سیلیکونی پاک سمن:

با توجه به سایز پای خود، اندازه مناسبی از محصول را تهیه کرده و در کف کفش خود قرار دهید.

 

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
برچسب ها: پد خار پاشنه

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات