منو
سبد خرید شما

مکمل دوران بارداری و شیردهی

مکمل دوران بارداری و شیردهی
کپسول ژلاتینی پریگمام ویتالی تون:با توجه به اینکه در دوران بارداری جنین در حال رشد و تکامل سریع است کمبود ریز مغذی ها میتواند اثر بسزایی بر متابولیسم و میزان رشد جنین و همچنین حفظ سلامتی مادر داشته باشد بنابراین نیازهای تغذیه ای در دوران بارداری به میزان قابل ملاحظه ای افزایش می یابد. مکمل پریناتا..
235,200 تومان
شیر ماجان برای مادران در دوران بارداری و شیردهی با حجم یک لیترشیر ماجان که به طور اختصاصی برای مادران در دوران بارداری و شیردهی ساخته شده است حاوی فولیک اسید،آهن ، ویتامین A ، ویتامین D ،ویتامین C، روی می باشد. این شیر استرلیزه و همونیژه و بدون ماده نگهدارنده است.  این شیر کم چرب است و دارا..
29,000 تومان 30,000 تومان
قرص آلفا پریناتال آلفا ویتامین:قرص آلفا پریناتال آلفا ویتامینز Alfa Prenatal یک مکمل مولتی ویتامین حاوی انواع ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز در دوران بارداری و شیردهی است. آلفا پریناتال حاوی ۱۴ ترکیب مغذی و مورد نیاز است که بدن مادران را در دوران بارداری و شیردهی تغذیه می کند. از جمله این ترک..
165,000 تومان
قرص فولیتامین آریان سنا:قرص فولیتامین آریان سنا Folitamin ، حاوی اسید فولیک، ید و ویتامین د۳ است، که به رفع کم خونی و جلوگیری از ابتلا به کم خونی مورد استفاده قرار می گیرد. اسید فولیک یا ویتامین b9 در بدن عملکردهای زیادی دارد که می توان به حفظ سلامتی سیستم عصبی و جلوگیری از کم خونی اشاره کرد. از..
24,500 تومان
قرص پرگناکر ویتبایوتیکس:قرص پرگناکر یک محصول تخصصی و هماتینیک در دوران بارداری است که علاوه بر دارا بودن آهن و اسید فولیک، سایر ریز مغذی های مورد نیاز در این دوران را تامین کرده و سبب سلامت مادر و جنین در این دوران شده و از تولد نوزادهای نارس جلوگیری می کند. استفاده از این مکمل در دوران بارداری ..
132,600 تومان
قرص کیوفول کواتر فولیک:قرص کیوفول کواترفولیک Qfol در واقع حاوی عنصر 5-متیل تتراهیدرو فولات و حاوی 800 میکروگرم فرم فعال بیولوژیکی فولیک اسید است. فولیک اسید یکی از فرم های سنتز شده فولات است که در مکمل های تغذیه ای رایج در دسترس است. کیوفول فرم فعال متابولیکی فولیک اسید در سلول هاست. این محصول ش..
78,500 تومان
 قرص ید مام خوارزمی 30 عددی قرص ید مام خوارزمی 30 عددی ترکیبی از فولیک اسید و ید می باشد که هر دو در دوران پیش از بارداری ، حین بارداری و شیردهی بسیار مهم و مورد نیاز می باشند. جهت بهبود و توسعه رشد مغزی ، حس شنوایی و قدرت دیداری کودک، تأمین ید لازم بسیار حائز اهمیت می باشد. ..
15,700 تومان 16,400 تومان
قطره فولیمکس:قطره فولیمکس Folimax Drops، حاوی اسید فولیک است. اسید فولیک یا ویتامین ب 9 از جمله ویتامین های گروه B و محلول در آب می باشد. قطره اسید فولیک فولیمکس ۴ عملکرد مهم در بدن ایفا می کند. در درجه اول اسید فولیک می تواند کم خونی را بهبود بخشد. اسید فولیک برای بارداری بسیار مهم است و از جمل..
79,000 تومان
 قطره شیر افزای گل دارو: قطره شیر افزای گل دارو با ترکیبات گیاهی و موثر خود باعث افزایش شیر مادران می شود. قطره شیرافزای گل دارو حاوی عصاره رازیانه، شوید، زیره سبز، شنبلیله می‎باشد. مواد موثره گیاهان موجود در فرمولاسیون این محصول ترشح شیر را تحریک می‎نمایند.  اثر فارم..
28,000 تومان
پودر ترومام:پودر ترومام یک مکـمل غـذایی اسـت و می تواند 25 % از پروتئین ها و 25 % از چربی های مورد نیاز روزانـه جنین و مادر را تامیـن کند. همچنین به دلیل دارا بودن فیبر به جلوگیری از یبوست ناشی از عوارض بارداری کمک می کند. همچنین از مزایای ترومام پیش گیری از مشکلات و عوارض بارداری نظیر افـسردگی ..
58,000 تومان
مشخصات لیدی میل فاسکا مخصوص خانم های باردار و شیرده :فراهم سازی آهن جهت رشد جنین و پیشگیری از کم خونی مادر پیشگیری از زایمان زودرس و جلوگیری از پوکی استخوان مادر کاهش احتمال اضطراب و افسردگی مادر پس از زایمان کمک به تکامل سیستم اعصاب مرکزی جنین و نوزاد در چهار طعم موزی، کاکائویی، توت ..
68,000 تومان
غذای کمکی ب ب مام میلوپا  مخصوص مادران شیرده | بهبود کیفیت شیر مادر
ناموجود
مشخصات غذای کمکی بب مام میلوپا ( مخصوص مادران شیرده با طعم وانیل ) :تامین رشد و سلامت فرزند و حفظ ذخایر بدن مادران شیرده تامین مواد مغذی مورد نیاز مادران شیرده و تدام شیردهی حاوی امگا 3 و 6، کلسیم، ویتامینD و پره بیوتیک مکمل غذایی مخصوص مادران شیرده فاقد گلوتن، مواد افزودنی و نگهدارند..
22,000 تومان
قرص پرگ ویت ویتان 30 عددی | تامیـن نیازهای ضروری در دوران بارداری و شیردهی
ناموجود
مشخصات پرگ ویت ویتان:کاهش عوارض بارداری حفظ سطح هموگلوبین خون تامیـن نیازهای ضروری در دوران بارداری و شیردهی تامین آنتی اکسیدان هایی مانند ویتامین A، ویتامین E و ویتامین C ریز مغذی های ضروری برای رشد مناسب جنین و سلامت مادر را تامین می کند. دارا بودن فاکتورهای خون ساز نظیر آهن ، اسی..
70,000 تومان
پریناتال مولتی ویتامین مینرال + دی اچ ای | مولتی ویتامین بارداری
ناموجود
 مشخصات پریناتال مولتی ویتامین مینرال + دی اچ ای 21 سنتری : حاوی DHA (دکوزاهگزانوئیک اسید) از منبع گیاهی کمک به تکامل سیستم عصبی و بینایی جنین افزایش رشد ذهنی و فیزیکی جنین و نوزاد پیشگیری از کم خونی در دوران بارداری کمک به سلامت مغز و عملکرد بینایی جلوگیری از نقص لوله عصبی جن..
212,500 تومان
کپسول آیرونورم والاس 25 عددی | کمک به پیشگیری و درمان کم خونی کپسول آیرونورم والاس 25 عددی | کمک به پیشگیری و درمان کم خونی
ناموجود
مشخصات کپسول آیرونورم والاس :جلوگیری از کم خونی فقر آهن در طول دوران بارداری مکمل غذایی در زمان تلاش برای باردار شدن کمک به تکامل مغز و نخاع در جنین درمان کمبود آهن و ویتامین کمک به رشد جنین مکمل غذایی در زمان تلاش برای باردار شدن مکمل غذایی در طول دوران بارداری درمان کمبودهای ویتامین و آ..
30,000 تومان
کپسول آیرویت ویتان 30 عددی | جبران کمبود آهن و فولیک اسید
ناموجود
مشخصات کپسول آیرویت ویتان:تامین آهن مورد نیاز در دوران بارداری اثر بخشی فوق العاده 30 عدد کپسول   نحوه مصرف کپسول آیروویت ویتان:روزانه یک عدد کپسول مصرف گردد.   مواد مؤثر  کپسول آیرویت:فولیک اسید فروس سولفات ..
50,000 تومان
نمايش 1 تا 16 از 18 (2 صفحه)

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات