منو
سبد خرید شما

مکمل ترمیم کننده

مکمل های ترمیم کننده زخم مکمل هایی هستند به شکل قرص یا کپسول که به شکل خوراکی هستند و به ترمیم بافت های آسیب دیده پوست کمک می کنند. این مکمل ها را می توانید از داروخانه آنلاین داروکالا تهیه نمایید.

مشخصات آناهیل سلامت پرمون امین : کاهش التهاب و تسریع بهبود زخم های جراحی و سوختگی بهبود دهنده زخم و اسکار رفع خونمردگی و کبودی اثرات ضد التهابی 30 عدد کپسول ساخت ایران بروملین ماده اصلی آناهیل، ترکیبی از آنزیم های پروتئولیتیک است که از گیاه آناناس استخراج می شود.   &n..
71,900 تومان 80,001 تومان
کپسول نوتراکس اینفلامید Nutrax Inflamaid یک مکمل حاوی ترکیبات طبیعی چون بروملین برای کاهش التهابات و بهبود علائم آرتریت و بهبود جای زخم و کبودی است. کپسول اینفلامید نوتراکس فرآورده ای طبیعی است که باعث کاهش انواع التهابات در بدن شده و علائم و درد ناشی از آرتریت را کاهش می دهد. ترکیبات کپسول نوتر..
69,990 تومان 117,000 تومان
کپسول برومونکس سبز دارو جم Sabz darujam Bromonex مکملی برای کاهش التهاب با ماده موثر بروملین است. کپسول برومونکس داروجم یک مکمل طبیعی و حاوی 520 میلی گرم بروملین در هر ۲ کپسول برای کاهش التهاب و کبودی و همچنین تسریع بهبود زخم می شود. بروملین ماده ای مشتق شده از آناناس است که دارای خواص ضد التهابی..
60,000 تومان 61,500 تومان
نمايش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات