منو
سبد خرید شما

مونالیزا | Mona Lisa

آی یو دی مونالیزا مدل NT Cu380:آی یو دی مونالیزا مدل NT Cu380 مخصوص خانم هایی که زایمان داشته اند و دوره استفاده این محصول پنج ساله است. گرچه بیش از ۲۵ درصد از زنان به قرص پیشگیری از بارداری اعتماد می‌کنند، برخی از زنان نمی‌خواهند قرص مصرف کنند و یا سختی به خاطر آوردن مصرف آن را داشته باشند. برا..
690,000 تومان
آی یو دی مونالیزا مدل Cu375 | جلوگیری مطمئن از بارداری در بانوان
ناموجود
آی یو دی مونالیزا مدل Cu375:آی یو دی مونالیزا مدل Cu375 مخصوص بانوانی است که زایمان داشته اند و دوره مصرف این دستگاه 5 ساله است. گرچه بیش از ۲۵ درصد از زنان به قرص پیشگیری از بارداری اعتماد می‌کنند، برخی از زنان نمی‌خواهند قرص مصرف کنند و یا سختی به خاطر آوردن مصرف آن را داشته باشند. برای بسیاری..
310,000 تومان
آی یو دی مونالیزا مدل CuT 380A QL | پیشگیری از بارداری در بانوان
ناموجود
آی یو دی مونالیزا مدل CuT 380A QL:آی یو دی مونالیزا مدل CuT 380A QL مخصوص بانوانی است که زایمان داشته اند و دوره مصرف این دستگاه 10 ساله می باشد.گرچه بیش از ۲۵ درصد از زنان به قرص پیشگیری از بارداری اعتماد می‌کنند، برخی از زنان نمی‌خواهند قرص مصرف کنند و یا سختی به خاطر آوردن مصرف آن را داشته با..
805,000 تومان
آی یو دی مونالیزا مدل ST Cu300 | جلوگیری از بارداری در بانوان
ناموجود
آی یو دی مونالیزا مدل ST Cu300:آی یو دی مونالیزا مدل ST Cu300 مخصوص بانوانی است که زایمان نداشته اند مخصوصا به صورت طبیعی، دوره مصرف این دستگاه 5 ساله است. گرچه بیش از ۲۵ درصد از زنان به قرص پیشگیری از بارداری اعتماد می‌کنند، برخی از زنان نمی‌خواهند قرص مصرف کنند و یا سختی به خاطر آوردن مصرف آن ..
690,000 تومان
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات