منو
سبد خرید شما

محلول ضد عفونی کننده اکتنی سپت شولکه | یک لیتری

محلول ضد عفونی کننده اکتنی سپت شولکه | یک لیتری
-14 % ناموجود
محلول ضد عفونی کننده اکتنی سپت شولکه | یک لیتری
 • موجودی: ناموجود
 • مدل: Octenisept-Vaginal-Solution-1-lit
419,000 تومان
490,000 تومان
اشتراک گذاری در :

 

محلول ضد عفونی کننده اکتنی سپت  شولکه اند مایر (Octenicept)

این محلول یک لیتری می باشد. جهت استفاده از آن می بایست به طور جداگانه اسپری و اپلیکاتور را تهیه نمایید.


محلول ضد عفونی کننده اکتنی سپت یک ترکیب ضد عفونی کننده زخم ، پوست و لایه های مخاطی است. محدودیت سنی در استفاده از این فرآورده وجود ندارد. این فرآورده قبل , بعد و درطی روند جراحی  لایه های مخاطی , زخمها و پیوند اپیتلیوم و پوست  , حین و پس ازجراحی های حفره شکمی , شستشو و ضد عفونی طی اعمال جراحی  با شکستگی باز و تمامی درجات مختلف سوختگی ها ,  پانسمان زخمها و بخیه ها , در درمان حمایتی (مکمل) عفونتهای پوست و بیماری  Athlete’s foot  , جهت شستشوی چشم  و در اعمال Root canal دندانپزشکی بسیار مناسب است.

 

ترکیبات محلول اکتنی سپت  (Octenisept):

اکتنی سپت واژینال حاوی اکتنیدین دی هیدروکلراید، ۲- فنوکسی اتانول و مواد جانبی برایرسیدن به حداکثر میزان اثر بخشی دارو روی مخاط واژن است. این فرمولاسیون دارای حق امتیاز محفوظ می باشد (Patented).
اکتنیدین بلحاظ شیمیایی یک بیس – پیریدین است. مولکول آن دارای دو مرکز فعال کاتیونی است که در آنها، شارژ مثبت بصورت مزومریکال روی دو اتم نیتروژن پخش میشود. این وضیعت بخصوص دلیل موجهی برای توجیه برخی از ویژگی های منحصر بفرد اکتنی سپت واژنینال است. از جمله این خصوصیات می توان به عدم جذب مخاطی، عدم مقاومت میکروبی شناخته شده و توانایی در ایجاد آثار ضدمیکروبی هم بطور سریع الاثر و هم بطور ادامه دار را قید نمود. از دیگر ویژگی های این فرمولاسیون حضور مواد سورفکتانتی و مرطوب کننده است که امتزاج راحت آن را با لایه مخاطی واژن سبب می شود، به این ترتیب اثر بخشی دارو بسیار بهتر خواهد بود. نام اکتنی سپت در کتاب Martindale و برخی از مراجع بین المللی به ثبت رسیده است.

 
طیف اثر ضد میکروارگانیسمی:

اکتنی سپت طیف اثر وسیعی دارد. این گستره از یکسو به تمام باکتری های گره مثبت و منفی، هوازی و بی‌هوازی، حتی MRSA و سایر انواع مقاوم کلامیدیا و مایکو پلاسما و از سوی دیگر به قارچها و کپک ها، پروتوزوآ (تریکوموناس) و ویروس HDV, HCV, HBV, HIV حتی به هرپس ویروس ها میرسد.

 


 

موارد استفاده محلول اکتنی سپت (Octenisept):

اکتنی سپت واژینال در درمان و پیشگیری انواع بیماری های عفونی مخاط واژن موثر است. این فرآورده همچنین می تواند بعنوان جلوگیرنده از ایجاد عفونت (متقاطع)، جهت ضدعفونی ناحیه خارجی تناسلی در دو جنسی زن و مرد بکار رود.

 


 

روش استفاده محلول اکتنی سپت (Octenisept):

ابتدا می بایست اسپری ظرف را جدا نموده و اپلیکاتور واژینال را جای آن نصب کرد. این وسیله در یک پاکت جداگانه در بسته بندی اصلی قرار دارد.
برای سهولت در ورود اپلیکاتور مخصوص به واژن بهتر آنست که قبل از استفاده، پمپ یکبار فشرده شود تا نوک اپلیکاتور به اکتنی سپت آغشته گردد. سپس باید اپلیکاتور به آرامی در واژن قرار گیرد و 10 مرتبه پشت سر هم پمپ شود. دوره درمان ۱۷ روزه است. توصیه میشود در روز اول درمان اکتنی سپت والژینال دوبار استعمال شود (یکبار صبح و یکبار شب) و در شش روز باقیمانده مصرف فقط یکبار و شب هنگام خواهد بود.
بهتر آنست که پس از خروج اپلیکاتور از مخاط واژن، پمپ یکبار دیگر فشرده شود و سطح اپلیکاتور بوسیله دستمال کاغذی با خود فرآورده ضدعفونی گردد. بهتر است که اکتنی سپت و اپلیکاتور آن در بسته بندی اصلی نگهداری شوند.
ظرف ۵۰ میلی لیتری اکتنی سپت دارای یک سر اسپری نیز هست که ضدعفونی نواحی خارجی ناحیه تناسلی در زنان و مردان را امکانپذیر می سازد. برای نیل به نتایج مطلوبتر، بهتر است که در طوں دوره درمان، دوجنس زن (مخاط واژن و نواحی خارجی ژنیتال) و مرد (نواحی خارجی ژنیتال) تحت درمان با اکتنی سپت قرار گیرند.

 


 

مزايای اکتنی سپت (Octenisept):

 • این محصول، برای درمان انواع بیماری های عفونی مخاط واژن مناسب است.

 • عوارض بیماری را ظرف مدت بسیار کوتاهی برطرف میکند.

 • یک عامل بسیار ارزشمند برای پیشگیری از انتقال عفونت قبل از معاینه هاست.

 • مقاومت شناخته شده میکروارگانیسمی ندارد و انتخابی عالی برای بیمارانی است که عفونت راجعه دارند.

 • یک فرآورده بسیار مناسب برای درمان موضعی ضایعات ناشی از هرپس ویروس روی مخاط واژن است.

 • طی روند درمان روی مخاط واژن اثر نامطلوب ندارد.

 • اکتنی سپت جذب نمی شود و تقریبا هیچگونه عارضه جانبی سیستمیک ندارد.

 • بعلت طیف اثر گسترده همزمان روی باکتری ها، قارچ ها و ویروسهای پوشش دار، عفونت های ثانویه میکروبی یا قارچی درطی دورہ درمان دیده نمی شود.

 


 

نکته مهم محلول اکتنی سپت (Octenisept):

این محلول یک لیتری می باشد. جهت استفاده از آن می بایست به طور جداگانه اسپری و اپلیکاتور را تهیه نمایید.

 


 

هشدار مصرف محلول اکتنی سپت (Octenisept):

 • عدم مصرف در صورت حساسیت به هریک از مواد اصلی یا جانبی

 • همچنین ایم فرآرده نباید برای شستشوی حفره شکمی، داخل مثانه(مثلا حین جراحی)، و روی پرده گوش یا داخل بینی و چشم استفاده نشود.

 • جهت احتیاط نباید این فرآورده را در 3 ماهه اول حاملگی مصرف نمود.

 • در کودکان زیر 8 سال مدارک معتبر کافی در مورد مصرف موجود نیست

 

 


 

شرایط نگهداری محلول اکتنی سپت (Octenisept):

 • دور از نور، حرارت و رطوبت نگهداری شود.

 • در جای خشک و خنک و دور از دسترس اطفال نگهداری شود.

چنانچه به دنبال داروخانه آنلاین،داروخانه انلاین،داروخانه ناباروری،داروخانه تخصصی ناباروری،داروخانه نازایی تهران،داروخانه آنلاین تهران،داروخانه اینترنتی،داروخانه اینترنتی تهران،داروخانه انلاین تهران،درمان ناباروری مردان،داروخانه داروهای نازایی،درمان ناباروری زنان، داروخانه ناباروری تهران هستید داروخانه آنلاین داروکالا خدمت رسان شما عزیزان می باشد.

مشخصات کلی
کد بهداشتی1515406635411022
جنسیت مصرفبانوان
کشور سازندهآلمان
بارکد4032651214471

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات