منو
سبد خرید شما

لوازم مراقبتی کودک

لوازم مراقبتی کودک
شورت آموزشی کودک وی کر: شورت آموزشی کودک وی کر Wee Care Training Pants یک لباس آموزشی برای کودکان است تا بتوانند به کمک آن ادرار و مدفوع خود را کنترل کنند. شورت آموزشی وی کر یک لباس عادی نیست و رطوبت را جذب می کند اما نمی تواند آن را خشک کند و تنها چند دقیقه تا قبل از نشت در اطراف پاها می تواند آ..
37,200 تومان
شیشه شوی کودک وی کر M910: شیشه شوی کودک وی کر مدل Wee Care Soap Dispensing Bottle Brush M910 یک وسیله برای شسشتوی وسایل کودک از جمله شیشه شیر و سرشیشه کودک است که می تواند با طراحی مناسب خود لوازم کودک را به راحتی تمیز کرد. شستشوی و ضد عفونی کردن ملزومات کودک از جمله بطری شیرخوری و سرشیشه برای..
70,000 تومان
پوار بینی سیلیکونی کودک یومامی Umomy Silicone Nasal Adpirator یک محصول برای حفظ نظافت نوزادان و کودکانی است که قادر به تخلیه ترشحات بینی خود نیستند. پوار بینی سیلیکونی یومامی یک محصول کاملا بهداشتی و تهیه شده از سیلیکون ۱۰۰٪ بهداشتی با گرید غذایی است. پوار بینی یومامی یک وسیله کاربردی جهت تخلیه ترشح..
66,200 تومان 73,500 تومان
پوار بینی وی کر مدل M903: پوار بینی وی کر یا به اصطلاح عامیانه تر فین گیر کودک وی کر مدل Wee Care Nasal Aspirator M903 یک وسیله کاربردی و مراقبتی برای کودکان و نوزادان است. نوزادان در اوایل زندگی خود قابلیت تخلیه بینی را ندارند و در نتیجه بینی آن گرفته شده و باعث رنجش و بی قراری آنها می شود. پوار..
55,000 تومان
دستمال مرطوب کودک کرمی وی کر 70 عددی | حاوی عصاره بابونه و روغن بادام
ناموجود
دستمال مرطوب کرمی وی کر حاوی بابونه و روغن بادام: دستمال مرطوب کرمی وی کر Wee Care Baby Creamy Wet Towel در بسته بندی ۷۰ عددی و مناسب کودکان است. دستمال مرطوب کودک کرمی وی کر حاوی عصاره بابونه و روغن بادام برای مرطوب کنندگی پوست حساس کودکان است. از خواص روغن بادام این است که یک مرطوب کننده پوست ک..
33,900 تومان
ناخن گیر کودک وی کر مدل A806 | با دسته ضد لغزش و مناسب تمام سنین
ناموجود
ناخن گیر کودک وی کر مدل A806:  ناخن گیر وی کر مدل Wee Care Infant Nail Clipper A806 یک ناخنگیر برای نوزادان و کودکان است که شما می توانید ناخن های کودکان را در هر جایی کوتاه کنید. ناخن گیر وی کر A806 با اندازه کوچک و استفاده آسان مناسب برای تمام سنین است. دسته مورد استفاده در ناخن گیر وی کر ..
28,000 تومان
نمايش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات