منو
سبد خرید شما

لامینین | Laminin

 شامپو تقویت کننده مو لامینین 200 میلی لیتر شامپو تقویت کننده مو لامینین حاوی عصاره های گیاهی بابونه، گزنه، رزماری و دم اسب می باشد. از این رو جهت پیشگیری و درمان ریزش موی آندروژنیک و استحکام ساقه مو و شادابی مو بسیار مؤثر است.شستشوی روزانه، رنگ کردن، سشوآر و اتو، آلودگی‌ه..
46,200 تومان
 شامپو روزانه لامینین مناسب موهای معمولی تا خشک شامپو روزانه لامینین مناسب موهای معمولی تا خشک غنی شده از گیاهان طبیعی سبب تغذیه پوست سر، استحکام و تقویت مو از ریشه تا ساقه می گردد. این شامپوی علاوه بر حس تمیزی، نرمی و درخشندگی را پس از هر بار شستشو به ارمغان می آورد.در ترکیبات..
60,900 تومان
 شامپو روزانه لامینین مناسب موهای چرب  شامپو روزانه لامینین مناسب موهای چرب حاوی عصاره گیاهانی همچون گزنه، پوست لیمو، نیشکر و گوار است که با عملکردی بسیار مناسب، سبب زدودن چربی های اضافی از مو و پوست سر شده و در نتیجه تمیزی و حالت دهندگی مناسبی به موهای شما می دهد..
43,500 تومان
 شامپو کراتینه و نرم کننده ۱×۲ لامینین شامپو کراتینه و نرم کننده ۱×۲ لامینین ۲۰۰ میلی لیتر به علت وجود ترکیبات موجود در کراتین و نرم کننده باعث صافی و رفع گره های مو ، تقویت و کمک به جلوگیری از مو خوره و شکستگی انتهای مو می گردد.شامپو کراتینه و نرم کننده 1×2 ل..
74,900 تومان
 کرم ژل پاک کننده کرم دار لامینین کرم ژل پاک کننده کرم دار لامینین ۲۰۰ میلی شوینده ای غیر صابونی با حفظ تعادل آب و چربی پوست از ایجاد خشکی و کشیدگی پوست جلوگیری می نماید و با ترکیبات ترمیم کننده و نرم کننده و مرطوب کننده ای که در خود دارد، سبب بازسازی پوست می شود. pH این پاک کن..
87,300 تومان
محلول مو ماینوکسیدیل و کافئین لامینین 75 میلی لیتر | تقویت رشد و کاهش ریزش مو
ناموجود
 محلول مو ماینوکسیدیل و کافئین لامینین 75 میلی لیتر محلول مو ماینوکسیدیل و کافئین لامینین حاوی عصاره‌های گیاهی ساو پالمتو، گزنه، بابونه، رزماری و دم اسب می باشد که موجب تقویت ریشه مو می گردد. ماساژ روزانه این محلول می تواند سبب افزایش جذب مواد فعال توسط ریشه مو و در نتیجه کاهش ..
118,500 تومان
نمايش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات