منو
سبد خرید شما

لامینین | Laminin

شامپو تقویت کننده مو لامینین 200 میلی لیترشامپو تقویت کننده مو لامینین حاوی عصاره های گیاهی بابونه، گزنه، رزماری و دم اسب می باشد. از این رو جهت پیشگیری و درمان ریزش موی آندروژنیک و استحکام ساقه مو و شادابی مو بسیار مؤثر است.شستشوی روزانه، رنگ کردن، سشوآر و اتو، آلودگی‌ها، استرس و… م..
80,900 تومان
شامپو روزانه لامینین مناسب موهای معمولی تا خشکشامپو روزانه لامینین مناسب موهای معمولی تا خشک غنی شده از گیاهان طبیعی سبب تغذیه پوست سر، استحکام و تقویت مو از ریشه تا ساقه می گردد. این شامپوی علاوه بر حس تمیزی، نرمی و درخشندگی را پس از هر بار شستشو به ارمغان می آورد.در ترکیبات شامپو روزانه لامینی..
60,900 تومان
شامپو کراتینه و نرم کننده ۱×۲ لامینینشامپو کراتینه و نرم کننده ۱×۲ لامینین ۲۰۰ میلی لیتر به علت وجود ترکیبات موجود در کراتین و نرم کننده باعث صافی و رفع گره های مو ، تقویت و کمک به جلوگیری از مو خوره و شکستگی انتهای مو می گردد.شامپو کراتینه و نرم کننده 1×2 لامینین یکی از شامپوه..
74,900 تومان
 محلول مو ماینوکسیدیل و کافئین لامینین 75 میلی لیتر محلول مو ماینوکسیدیل و کافئین لامینین حاوی عصاره‌های گیاهی ساو پالمتو، گزنه، بابونه، رزماری و دم اسب می باشد که موجب تقویت ریشه مو می گردد. ماساژ روزانه این محلول می تواند سبب افزایش جذب مواد فعال توسط ریشه مو و در نتیجه ..
165,900 تومان
کرم ژل پاک کننده کرم دار لامینینکرم ژل پاک کننده کرم دار لامینین ۲۰۰ میلی شوینده ای غیر صابونی با حفظ تعادل آب و چربی پوست از ایجاد خشکی و کشیدگی پوست جلوگیری می نماید و با ترکیبات ترمیم کننده و نرم کننده و مرطوب کننده ای که در خود دارد، سبب بازسازی پوست می شود. pH این پاک کننده 5.5 بوده و کاملا..
87,250 تومان
شامپو روزانه لامینین مناسب موهای چرب ۲۰۰ میلی لیتر
ناموجود
شامپو روزانه لامینین مناسب موهای چربشامپو روزانه لامینین مناسب موهای چرب حاوی عصاره گیاهانی همچون گزنه، پوست لیمو، نیشکر و گوار است که با عملکردی بسیار مناسب، سبب زدودن چربی های اضافی از مو و پوست سر شده و در نتیجه تمیزی و حالت دهندگی مناسبی به موهای شما می دهد. علاوه بر خاصیت پاک کنندگی از..
43,500 تومان
نمايش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات