قوانین و مقررات

شرایط و قوانین استفاده از خدمات «داروکالا»:

داروخانه آنلاین «داروکالا» وبسایت رسمی «داروخانه دکتر نثارحسینی» می باشد و این اطمینان را به کاربران می دهد که تمام محصولات موجود در «داروکالا» دارای مجوز از وزارت بهداشت می باشند و تمامی مشاوره ها از سوی این وبسایت، تحت نظارت دکتر داروساز صورت می گیرد. لذا لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات داروخانه آنلاین «داروکالا» به دقت مطالعه فرمایید.


ورود کاربران به داروخانه آنلاین «داروکالا» و ثبت سفارش در هر زمان، به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین وبسایت «DaruKala» از سوی کاربر است. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

 


قوانین عمومی:

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه اینترنتی «داروکالا» منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات «داروکالا» تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از «DaruKala»به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

 


تعریف مشتری یا کاربر:

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات «داروکالا» اقدام نماید.

 


سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی:

«داروکالا» به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن حداکثر محافظت را می‏‌کند.


همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات «DaruKala»، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط «داروکالا» جزئی از اموال وبسایت محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود، در انحصار فروشگاه اینترنتی «داروکالا» است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای این وبسایت محفوظ می‏‌دارد.

 


ثبت، پردازش و ارسال سفارش:

در «Darukala» روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.


مجموعه «داروکالا» به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان ثبت سفارش می‌‏دهد ولیکن  از ساعت 10 الی 18 روزهای کاری، امکان پاسخگویی و پیگیری و ارسال سفارشات میباشد.


داروخانه آنلاین «داروکالا» همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش را می‏‌نماید، با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در وبسایت به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای «داروکالا» محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده،  کالای دیگری را جایگزین کند.

برای دریافت محصولات توسط مشتریان تهرانی که پرداخت خود را اینترنتی انجام داده اند،‌ می بایست حتما برگه ارائه شده توسط پیک را به عنوان رسید دریافت کالا امضا کنند. برای آن دسته از کاربران تهرانی که گزینه پرداخت در محل را انتخاب کرده اند فیش دستگاه کارتخوان ملاک دریافت محصول خواهد بود.

برای کاربران خارج از تهران نیز چون تنها از طریق پست پیشتاز ارسال صورت می گیرد، گزارش پست مبنی بر تحویل کالا در سامانه رهگیری مرسولات پستی ملاک دریافت محصول سفارش داده شده است.


همچنین «داروکالا» مجاز است بدون اطلاع قبلی، نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای داروخانه آنلاین «DaruKala» محفوظ است.

 

 


 

اطلاعات این صفحه به روز رسانی می گردد.

آخرین ویرایش: 2 اسفند ماه 1398 شمسی