منو
سبد خرید شما

فیس دوکس | Facedoux

پن روشن کننده پوست فیس دوکس 100 گرم
ناموجود
 پن روشن کننده پوست فیس دوکس پن روشن ‎کننده پیگمازوم فیس دوکس یک شوینده مناسب جهت استفاده روزانه به منظور حفظ بهداشت و سلامت پوست صورت و بدن می باشد. این محصول علاوه بر خاصیت پاک کنندگی پوست از آلودگی های روزمره، به کمک برطرف کردن لک ها و تیرگی های پوست، باعث روشن تر شدن پوست می گردد..
32,500 تومان
کرم رفع تیرگی و لک های پوست دست فیس دوکس 50 میلی لیتر
ناموجود
 کرم رفع تیرگی و لک های پوست دست فیس دوکس کرم رفع تیرگی و لک های پوست دست فیس دوکس حاوی مواد روشن کننده و جوان کننده مانند آلفا آربوتین طبیعی، مخلوطی از پپتید های متعدد، گلوتاتیون و ویتامین C و سولفورفان می باشد که به فرم انکپسوله لیپوزومال تهیه شده است.کرم پیگمازوم دست فیس دوک..
27,500 تومان
کرم روشن کننده صورت پیگمازوم فیس دوک 30 میلی لیتر
ناموجود
 کرم روشن کننده صورت پیگمازوم فیس دوک  کرم روشن کننده صورت پیگمازوم فیس دوکس حاوی موثرترین کمپلکس روشن کننده و آنتی اکسیدان به صورت ترکیبات انکپسوله لیپوزومال بوده که به کاهش لک و تیرگی ناشی از نور آفتاب، اسکار زخم ها، جوش ها و افزایش سن بر روی صورت کمک می کند. کرم روش..
42,000 تومان
کرم مرطوب کننده دور چشم هیدرازوم فیس دوکس ۱۵ میلی لیتر
ناموجود
 کرم مرطوب کننده دور چشم هیدرازوم فیس دوکس کرم مرطوب کننده دور چشم هیدرازوم فیس دوکس حاوی موثرترین کمپلکس های مرطوب کننده و آنتی اکسیدان است که منجر به افزایش توانایی پوست در جذب, نگهداری و توزیع رطوبت می شود. کرم مرطوب کننده هیدرازوم فیس دوکس عمیقا در لایه های شاخی پوست (سد دف..
35,500 تومان
کرم مناسب چروکهای سطحی پوست دست فیس دوکس 50 میلی لیتر
ناموجود
 کرم مناسب چروکهای سطحی پوست دست فیس دوکس کرم مناسب چروک های سطحی پوست دست حاوی کمپلکس Happybelle PE می باشد که به طور چشمگیری به حفظ رطوبت پوست کمک کرده و با خاصیت آنتی اکسیدانی موجب لطافت، نرمی، شادابی و درخشانی پوست می شود. این کمپلکس از گیاه فلفلی Monk استحصال می گردد که سر..
28,900 تومان
نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات