منو
سبد خرید شما

فیتو | Phyto

روغن مرطوب کننده مو الس فیتو Phyto D Ales Oil یک روغن درمانی و یک مرطوب کننده مناسب برای موهای خشک است. روغن آلس فیتو یک محصول فوق العاده از کمپانی فیتو است. روغن الس فیتو یک روغن با ترکیبات گیاهی است که پوست سر را برای شامپو زدن، دکلره کردن یا رنگ کردن مو آماده می کند.همچنین روغن موی الس فیتو ی..
336,000 تومان
شامپو فیتو الکسیر فیتو:شامپو فیتو الکسیر (Phytoelixir Intense Nutrition Shampoo) ویژه موهای بسیار خشک و ضخیم حاوی موم گل نرگس (Narcissus Flower Wax) و کرونوسفرهای روغن ماکادمیا (Macadamia Oil Chronospheres) است که ضمن پاک‌کنندگی ملایم موها، لطافت و نرمی از دست رفته را به آن‌ها باز می&z..
288,000 تومان
شامپو فیتو میلسیمشامپو فیتو میلسیم (PHYTOMILLESIME Color-Enhancing Shampoo) با بهره‌گیری از مواد اولیه‌ای بسیار ویژه، مانند سیب سرخ و کمپلکس کاملاً گیاهی دوام رنگ مو، ضمن پاک‌کنندگی ملایم با افزایش دوام رنگ مو مانع از کمرنگ شدن موها شده و رایحه خوشایندی را از خود به‌جا می&zwn..
424,000 تومان 454,000 تومان
کرم موی راز شب فیتو: کرم موی راز شب برای استفاده در طول شب طراحی‌شده است؛ زیرا شب زمانی است که موها کمتر در معرض عوامل آسیب‌رسان محیطی ناشی از زندگی شهری قرار دارند و فرایند طبیعی ترمیم و دفاع در ارگان‌های مختلف بدن فعال‌تر می‌شود. به‌منظور رها شدن تدریجی و..
338,000 تومان
کنسانتره زیبایی مو فیتومیلسیمکنسانتره زیبایی فیتومیلسیم (PHYTOMILLESIME Beauty Concentrate) محصول بعد از حمام این گروه محصولات فیتومیلسیم است که ضمن محافظت و مراقبت از موهای رنگ‌شده باعث تثبیت و افزایش دوام رنگ نیز می‌شود. کنسانتره زیبایی فیتو میلسیم (PHYTOMILLESIME Beauty Concentrate)..
449,000 تومان 488,000 تومان
بالم فیتو دفریزانت فیتو 100 میلی | ضد وزی مو و تقویت کننده ریشه مو بالم فیتو دفریزانت فیتو 100 میلی | ضد وزی مو و تقویت کننده ریشه مو
ناموجود
بالم ضد وزی مو فیتو دفریزانت:بالم فیتو دفریزانت فیتو (Phytodefrisant)‌ یک محصول کاملا گیاهی با قابلیت حالت دهندگی و از بین بردن حالت وز مو می باشد. این محصول حاوی ترکیبات گیاهی، عصاره ریشه ختمی و همچنین عصاره گل بابونه، عصاره برگ مریم گلی، عصاره حبه سیر بی بو شده، عصاره ترب کوهی و عصاره ریشه رازیا..
303,000 تومان
روغن مرطوب کننده موهای خشک و رنگ شده فیتو |  تغذیه کننده، نرم کننده و درخشان کننده مو
ناموجود
روغن مرطوب کننده موهای خشک و رنگ شده فیتوروغن مرطوب کننده موهای خشک و رنگ شده فیتو یک روغن مغذی است که درخشش، صافی و تغذیه عمیق را به موهای خشک و وز شده می بخشد. این روغن به لطف ترکیبات قوی خود می تواند از موها در برابر رادیکال های آزاد محیط که می توانند به موها آسیب برسانند، محافظت کند. جالب است ..
336,000 تومان
روغن مو فیتو الکسیر فیتو 75 میلی | تغذیه کننده قوی موهای خشک روغن مو فیتو الکسیر فیتو 75 میلی | تغذیه کننده قوی موهای خشک
ناموجود
روغن تغذیه کننده موی فیتو الکسیر:روغن تغذیه کننده فیتو الکسیر (Phytoelixir Subtle oil Intense Nutrition) یک محصول قبل از حمام است. استفاده از روغن تغذیه کننده فیتو الکسیر (Phytoelixir Subtle oil Intense Nutrition) که حاوی روغن کاملیا، روغن زرده تخم‌مرغ، روغن جوانه ذرت و روغن کارانجا است برا..
338,000 تومان
سرم فیتودنسیا فیتو 30 میلی | تقویت کننده ریشه مو و حجم دهنده موهای نازک سرم فیتودنسیا فیتو 30 میلی | تقویت کننده ریشه مو و حجم دهنده موهای نازک
ناموجود
سرم موی فیتودنسیا: سرم فیتودنسیا (Phyto Phytodensia Plumping Serum) یک محصول ضد پیری با غلظت بسیار بالا و عملکرد فوق‌العاده است. این محصول تقویت‌کننده از ریشه تا ساقه موها را شاداب می‌کند و به موهای زندگی دوباره می‌بخشد. این سرم مایع با ساختاری غیر چرب و حاوی حداکثر غلظت عصاره ورونیا و عصار..
588,000 تومان
شامپو فیتو سیتروس فیتو 200 میلی | حاوی ترکیبات گیاهی برای محافظت از موهای رنگ شده شامپو فیتو سیتروس فیتو 200 میلی | حاوی ترکیبات گیاهی برای محافظت از موهای رنگ شده
ناموجود
شامپو فیتوسیتروس فیتو:شامپوی فیتوسیتروس پروتکت کالر فیتو Phytocitrus color protect حاوی عصاره گریپ فروت (0/5 درصد)، عصاره گل بابونه (34 درصد)، عصاره گل گلرنگ و روغن ذرت می باشد. این ترکیبات رنگدانه ها را در داخل مو تثبیت و مو را درخشان می نماید. ترکیبات دیگری نیز در این محصول استفاده شده است از ..
298,000 تومان
شامپو فیتوجوبا فیتو | شامپو مرطوب کننده موهای خشک شامپو فیتوجوبا فیتو | شامپو مرطوب کننده موهای خشک
ناموجود
شامپو فیتوجوبا:شامپو فیتو جوبا Phytojoba از برند فیتو فرانسه برای موهای خشک طراحی و تولید شده است. این شامپو مرطوب کننده و درخشان کننده مو بوده و همچنین حاوی روغن جوجوبا و روغن نارگیل برای مرطوب کنندگی هر چه بیشتر موهای خشک است. روغن جوجوبا چربی از دست رفته لایه هیدرولیپدی مو را به خوبی جبران کر..
303,000 تومان
شامپو فیتورام فیتو 200 میلی | تقویت کننده موهای ضعیف شامپو فیتورام فیتو 200 میلی | تقویت کننده موهای ضعیف
ناموجود
شامپو فیتو رام: شامپوی فیتورام فیتو phytorhum یک شامپوی انرژی بخش به مو است. این محصول حاوی ویتامین ب5 برای مرطوب کنندگی مو، زرده تخم مرغ و عصاره نیشکر برای انرژی بخشیدن به مو و تقویت موهای شکننده و ضعیف است. شامپو فیتورام همچنین حاوی عصاره گل گندم برای تامین پروتئین مو می باشد. پروتئین..
260,000 تومان
شامپوی حجم دهنده مو فیتودنسیا فیتو 200 میلی لیتر | تقویت و احیا کننده موهای نازک
ناموجود
شامپوی حجم دهنده مو فیتودنسیا فیتوشامپوی حجم دهنده مو فیتودنسیا فیتو محصولی برای تقویت و افزایش حجم موهای ضعیف است. با بالا رفتن سن موها نازک و بی‌روح می‌شود، همچنین ضعیف و آسیب‌پذیر شده و شاداب به نظر نمی‌آید. از جمله علائم کهولت در موها می‌توان به خشک شدن پوست سر، نازک..
264,000 تومان
ماسک فیتو الکسیر فیتو 200 میلی | تغذیه کننده و رفع خشکی مو ماسک فیتو الکسیر فیتو 200 میلی | تغذیه کننده و رفع خشکی مو
ناموجود
ماسک فیتو الکسیر:ماسک فیتو الکسیر (Phytoelixir Intense Nourishing Mask) یک محصول غنی با قدرت تغذیه‌کنندگی و ترمیم‌کنندگی بالا برای رفع خشکی، زبری و کدری موهای بسیار خشک و ضخیم است. این ماسک حاوی موم گل نرگس (Narcissus Flower Wax) و کرونوسفرهای روغن ماکادمیا (Macadamia Oil Chronospheres) که ذرات ..
448,000 تومان
ماسک مو فیتو میلیسیم | مناسب موهای دکلره و رنگ شده
-4 % ناموجود
ماسک مو فیتو میلیسیمماسک مو فیتو میلیسیم  یا ماسک تثبیت رنگ مو فیتو مدل فیتومیلسیم (Phyto Phytomillesime Color-Enhancing Mask) محصولی ویژه برای مراقبت از موها و استفاده داخل حمام  می باشد. این ماسک با بهره گیری از عصاره های طبیعی و کاملاً گیاهی نظیر: عصاره میوه، شکوفه سیب و عصاره سیب ق..
588,000 تومان 612,500 تومان
کیت رنگ مو فیتو شماره 9D | بلوند طلایی خیلی روشن کیت رنگ مو فیتو شماره 9D | بلوند طلایی خیلی روشن
ناموجود
کیت رنگ مو فیتو شماره 9D بلوند طلایی خیلی روشنفیتوکالر تلفیقی است از تکنولوژی نوین و دانش حاصل از تحقیقات گیاهی که برای دستیابی به موهایی خوش‌رنگ و درخشان با حداکثر پوشانندگی موهای سفید خلق‌شده است. رنگ موهای فیتو حاوی درصد بالایی از عصاره گیاهان رنگی (۵۷ تا ۶۱ درصد فرمولاسیون) حاوی کم..
150,000 تومان
نمايش 1 تا 16 از 16 (1 صفحه)

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات