منو
سبد خرید شما

فشارسنج دیجیتالی بازویی امرن مدل M3

فشارسنج دیجیتالی بازویی امرن مدل M3
فشارسنج دیجیتالی بازویی امرن مدل M3
-5 % ناموجود
فشارسنج دیجیتالی بازویی امرن مدل M3
فشارسنج دیجیتالی بازویی امرن مدل M3
فشارسنج دیجیتالی بازویی امرن مدل M3
 • موجودی: ناموجود
 • مدل: Omron-Blood-Pressure-Monitor-M3
1,686,200 تومان
1,775,000 تومان
اشتراک گذاری در :

فشارسنج دیجیتالی بازویی امرن مدل M3

 

فشارسنج دیجیتالی بازویی امرن مدل M3 محصول کشور ویتنام است. مانیتور فشار خون بالای بازوی OMRON M3 از فناوری ویژه هوشمند OMRON استفاده می کند که در عین حفظ دقت 360 درجه ، کاف را تا حد ایده آل برای هر فرد باد می کند. مدل M3 از نظر بالینی با انجمن استاندارد فشار خون در اروپا، تأیید شده است. این محصول تا فروردین سال 1403   گارانتی دارد .

 

مانیتور فشار خون بالای بازوی OMRON M3 دارای نشانگر فشار خون بالا و همچنین دارای یک ردیاب حرکتی بدن است. این ویژگی خوانایی بهتر و دقیق تری را به شما ارائه می دهد.  مدل M3 می تواند داده ها را برای حداکثر 2 کاربر جداگانه ذخیره کرده و حداکثر 60 خواندن را برای هر کاربر ذخیره کند. علاوه بر موارد ذکر شده امکان ردیابی خواندن ها و روندهای فردی را فراهم می کند.
 

OMRON بخاطر دقت و قابلیت اطمینان بودن خود در مورد دستگاه های اندازه گیری فشار خون بسیار مشهور است. بدین جهت مدل M3 نیز از این قاعده مستثنی نیست. مدل M3 همراه با یک سیستم پیشگیری از سکته مغزی است که به شما در تشخیص خطر ابتلا به سکته مغزی کمک می کند  و این مدل از M3 از یک سیستم LED آسان برای خواندن استفاده می کند که اگر فشار خون بالاتر از حد نرمال باشد ، به شما نشان می دهد.

 

جهت مشاهده دیگر انواع فشارسنج های موجود در سایت بر روی آن کلیک نمایید.

 


 

 

3 مشخصه اصلی فشارسنج دیجیتالی بازویی امرن مدل M3:

    

 •      تشخیص فشار خون
 •      داده ها را برای حداکثر دو نفر ذخیره و ثبت می کند
 •      تشخیص نامنظم ضربان قلب

 

 

فشارسنج دیجیتالی بازویی امرن مدل M3

 

 

 

ویژگی های فشار خون بازویی OMRON M3 :

 

 •     آسان برای خواندن شاخص رنگ فشار خون بالا
 •     دارای گارانتی تا فروردین 1403
 •     راهنمای بسته بندی کاف
 •     به تشخیص و کنترل فشار خون بالا کمک می کند
 •     نشانگر بسته بندی کاف LED
 •     متناسب با اکثر بازوهای بزرگسالان است
 •     مانیتور فشار خون پیشرفته
 •     از فناوری هوشمند استفاده می کند
 •     حداکثر 60 حافظه ذخیره شده برای هر کاربر

 

 

 


 

 

چه چیزی در جعبه فشارسنج دیجیتالی بازویی امرن مدل M3 قرار دارد؟

 

-   یک عدد مانیتور فشار خون

-    یک عدد کاف

-   یک عدد کتابچه راهنمای دستورالعمل

-   یک عدد باتری و جعبه ذخیره سازی

 

 


 

 

مشخصات فنی فشارسنج دیجیتالی بازویی امرن مدل M3 :

 

  -   نوع کاف :    کاف  22-42 سانتی متر
  -   حافظه :       2 کاربر و حداکثر 60 خواندن برای هر کاربر
  -   طول :         12 سانتی متر
  -    قد :            16 سانتی متر
  -   عمق :          2.8 سانتی متر
  -   وزن :          940 گرم

 


 

 

هشدار استفاده فشارسنج دیجیتالی بازویی امرن مدل M3 :

 

 1.  دارو را براساس نتایج اندازه گیری از این دستگاه فشار خون تنظیم نکنید.همیشه طبق تجویز پزشک خود دارو مصرف کنید. فقط یک پزشک واجد شرایط تشخیص و درمان فشار خون است.
 2.  قبل از استفاده از دستگاه برای هر یک از شرایط زیر با پزشک خود مشورت کنید: آریتمی شایع مانند ضربان های زودرس دهلیزی یا بطنی یا فیبریلاسیون دهلیزی ، اسکلروز شریانی ، پرفیوژن ضعیف ، دیابت ، سن ، بارداری ، پره اکلامپسی یا بیماری های کلیوی
 3. تحت درمان پزشکی از دستگاه بر روی بازوی آسیب دیده یا بازو استفاده نکنید.
 4.  استفاده از دستگاه را متوقف کرده و در صورت احساس سوزش پوست یا سایر مشکلات با پزشک خود مشورت کنید.

 

 


 

فشارسنج دیجیتالی بازویی امرن مدل M3

 

 

نحوه استفاده از فشارسنج دیجیتالی بازویی امرن مدل M3 :

 

 1.   قبل از هر نوع اندازه گیری ، لباس های تنگ را از قسمت بالای بازوی خود جدا کنید.  
 2.    ما به شما توصیه می کنیم که روی صندلی بنشینید و پاهای خود را روی زمین بگذارید.
 3.    بازوی چپ خود را از طریق حلقه کاف قرار دهید.
 4.    پایین کاف باید حدود 1-2 سانتی متر بالاتر از آرنج شما باشد.
 5.    کاف را در اطراف بازوی خود تنظیم کنید تا لوله در راستای انگشت وسط شما (کف دست باز و رو به بالا) به پایین بازوی شما برسد.
 6.    با استفاده از بسته شدن پارچه ، کاف را در اطراف بازوی خود محکم کنید و سپس کاف را بکشید، تا لبه های بالا و پایین آن به طور مساوی در اطراف بازو محکم شود.
 7.    کاف باید محکم محکم شود اما خیلی محکم نباشد - فقط به اندازه ای که کشیدن 2 انگشت زیر کاف دشوار باشد. این فضا برای یک قرائت دقیق ضروری است. دستگاه های اندازه گیری فشار خون دیجیتال OMRON از روش اسیلوومتریک اندازه گیری فشار خون استفاده می کنند که حرکت خون شما را از طریق شریان بازویی تشخیص داده و این حرکت را به قرائت دیجیتال تبدیل می کند.
 8. بازوی خود را شل کرده و آرنج خود را روی میز قرار دهید تا دکمه سر دست در همان سطح قلب شما قرار گیرد. کف دست خود را به سمت بالا بچرخانید.
 9.  بررسی کنید که هیچ قوز در لوله هوا وجود ندارد. مراقب باشید هنگام اندازه گیری فشار خون آرنج خود را روی لوله هوا قرار ندهید.
 10.  برای شروع خواندن فشار خون ، دکمه O / I START یا START را فشار دهید.
 11.  برای اطلاعات بیشتر لطفاً به کتابچه راهنمای دستگاه خود مراجعه کنید.

 

 


 

 

فشار خون چیست؟

 

خونی که در هر انقباض عضله قلب از داخل سرخرگها عبور می‌ کند به دیواره آن فشاری وارد می‌ کند که آن را فشار خون می گویند. فشار خون دارای یک میزان ماکزیمم (فشار خون سیستولی) و یک میزان مینیمم (فشار خون دیاستولی) می‌ باشد.

در هنگام تعیین و گزارش فشار خون هر دو میزان باید ذکر شود. این میزان ها بیشتر بر حسب میلیمتر جیوه و گاهی سانتیمتر جیوه گزارش می ‌شود. گزارش فشار خون به صورت عدد کسری است که صورت آن فشار خون سیستولی یا ماکزیمم و مخرج آن فشار خون دیاستولی یا مینیمم می‌باشد.
 

 

 

لزوم اندازه‌گیری فشار خون:

 

اندازه‌گیری فشار خون یکی از مهم ترین معایناتی است که تمام افراد باید هر از گاهی نسبت به انجام آن اقدام کنند. 15% افراد سن بالا دارای فشار خون بالا هستند و خودشان خبر ندارند. به همین علت هر انسانی چه مشکل داشته باشد و چه نداشته باشد، لازم است که حداقل هر 6 ماه یک بار فشار خون خود را اندازه بگیرد تا در صورت بالا یا پایین بودن بیش از حد آن نسبت به درمان اقدام کند. در افرادی که مشکل فشار خون بالا دارند و در حال مصرف داروی ضد فشار خون می‌باشند لازم است که به طور مرتب و ترجیحاً روزانه فشار خون خود را اندازه‌ گیری نمایند تا نسبت به موثر بودن داروها و شدت فشار خون خود آگاهی کامل داشته باشند.
 

 

نحوه اندازه‌گیری فشار خون:

 

 

دستگاه فشار خون شامل ستون یا صفحه مدرج بازوبند و تلمبه می‌ باشد. باید ابتدا بازوبند در بازوی بیمار بسته شود، محل آن نیز بهتر است حدود 3-2 سانتیمتر بالاتر از چین آرنج باشد. سپس بازوبند را باید آنقدر باد کرد تا نبض بیمار قطع شود و 30 میلیمتر جیوه بالاتر از آن مقدار باد کردن را ادامه داد.

میزان این فشار در اشخاص بالغ بین 200_ 150 میلیمتر جیوه می‌باشد. سپس گوشی را از قسمت زنگوله مانند آن (و نه از قسمت مسطح و پرده‌دار) روی نبض آرنج (در ناحیه جلوی چین آرنج قسمت داخل) قرار می‌ دهیم و از فشار دادن آن خودداری می‌کنیم.

 

پس از آن پیچ تلمبه را کمی باز می‌کنیم تا هوای داخل بازوبند بتدریج خالی شود (هر ثانیه 3 میلیمتر جیوه یا هر 3 ثانیه 10 میلیمتر جیوه) و با دقت به صدای شنیده شده از گوشی گوش می‌سپاریم جایی که صدای نبض بیمار شروع شده به عنوان فشار سیستولی در نظر گرفته می‌شود. سپس صدای نبض بیمار ادامه می‌یابد تا کاملاً قطع شود یا خیلی ضعیف شود.

 

لحظه‌ ای که قطع صدای نبض رخ می ‌دهد نیز فشار خون دیاستولی را نشان می‌دهد. به عنوان مثال بازوبند را تا فشار 170 میلیمتر جیوه باد می‌کنیم. هنگام خالی کردن آن ، در فشار 120میلیمتر جیوه ضربان نبض را می‌شنویم و هنگامی که فشار به70 میلیمتر جیوه رسید، صداها کاملاً قطع می‌شود. اصطلاحاً بیان می‌کنیم که فشار خون بیمار 120 روی 70 میلیمتر جیوه یا 12روی 7 است . عدم رعایت مسائل تکنیکی و سالم نبودن دستگاه روی رقم اندازه‌گیری شده تاثیر می‌گذارد.

 


اشتباهات اندازه‌ گیری فشار خون:


چندین کار به اشتباه در اندازه‌گیری فشار خون متداول شده است که ذکر آنها ضروری است :

 

1- اکثر افراد و حتی پزشکان گوشی را زیر بازوبند قرار می‌دهند که این امر فشار خون را بطور کاذب بالا نشان می‌دهد.

2- در مطب ها و بیمارستان ها معمولاً از یک نوع بازوبند برای همه استفاده می‌شود که این امر صحیح نمی‌ باشد. بازوبند افراد چاق باید با افراد لاغر تفاوت داشته باشد.

3- با یک بار اندازه‌گیری فشار خون نمی‌ توان قضاوت صحیح از وضعیت فرد داشت و لازم است که این معاینه در زمان ها و شرایط متفاوت تکرار شود.

4- در نهایت پیش می‌ آید که معاینه کننده در لحظه شنیدن صدای اول شک می ‌کند. همان لحظه بازوبند را دوباره باد می‌کند که این امر نیز فشار خون را بطور دروغین بالاتر از حد واقعی نشان می ‌دهد.
 

 


 

آیا میزان فشار خون تغییر می‌کند؟

 

در طول روز ، میزان فشار خون هر شخصی تغییر می‌کند. صبح ها میزان فشار خون بالاتر و شبها پایین تر است. در حالت طبیعی ، به هنگام نگرانی و استرس و فعالیت فیزیکی بالا می‌رود. برخی افراد هنگام ملاقات با پزشک مضطرب شده و میزان فشار خون آنها بالا می ‌رود. تقریبا میزان فشار خون افراد در نخستین ملاقات با پزشک بالاتر از ملاقاتهای بعدی است. به همین علت پزشکان اندازه گیری فشار خون را در 3-2 نوبت جداگانه و یا به صورت 24 ساعته توصیه می‌ کنند و بعد بطور موثق اعلام می‌ کنند که فرد دچار فشار خون بالا است یا خیر.

چنانچه به دنبال داروخانه آنلاین،داروخانه انلاین،داروخانه ناباروری،داروخانه تخصصی ناباروری،داروخانه نازایی تهران،داروخانه آنلاین تهران،داروخانه اینترنتی،داروخانه اینترنتی تهران،داروخانه انلاین تهران،درمان ناباروری مردان،داروخانه داروهای نازایی،درمان ناباروری زنان، داروخانه ناباروری تهران هستید داروخانه آنلاین داروکالا خدمت رسان شما عزیزان می باشد.

مشخصات کلی
کد بهداشتی1643605167475103
کشور سازندهویتنام

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات