منو
سبد خرید شما

فارمانوترا | PharmaNutra

 مشخصات کپسول سیدرال فارمانوترا : قابل استفاده در موارد کمبود آهن ناشی از از دست دادن خون مانند اهداء خون، زخم و یا تزریق دارای قابلیت جذب بسیار بالا و کمترین عارضه گوارشی پیشگیری و درمان کم خونی فقر آهن با علل مختلف مناسب برای بیماری های گوارشی فاقد گلوتن&nb..
125,000 تومان 130,800 تومان
کپسول سیدرال فورت فارمانوتراسیدرال (مکمل آهن به فرم لیپوزومال) دارای جذب بسیار بالا و همچنین شکل های دارویی متنوع (کپسول، ساشه و قطره) برای افراد با نیازهای مختلف آهن می باشد و هم چنین به دلیل نداشتن گلوتن برای افراد مبتلا به سلیاک مناسب است. سیدرال فورت یک مکمل خوراکی آهن سوکروزومیال (لیپوزومال..
198,000 تومان 261,600 تومان
ساشه بونکال فارمانوترا | استحکام مفاصل و استخوان
ناموجود
مشخصات بونکال فارمانوترا:کمبود کلسیم ، ویتامین د3 ، ویتامین کا2 و یا در موارد افزایش نیاز به آن ها حاوی کلسیم ، ویتامین د3 ، ویتامین کا2 فاقد گلوتن و لاکتوز 20 عدد ساشه ساخت ایتالیاکلسیم استخراج شده از جلبک به دلیل ساختار کندو شکل آن توسط انسان به خوبی تحمل شده ، جذب بالاتری نسبت به سایر..
270,000 تومان
ساشه سیدرال فولیکو 20 عددی | رفع کم خونی
ناموجود
سیدرال فولیکو یک مکمل خوراکی آهن سوکروزومیال (لیپوزومال) به همراه فولیک اسید و سایر ویتامینها می باشد. فرآورده فاقد گلوتن می باشد.سیدرال فولیکو فارمانوترا برای درمان و پیشگیری کم خونی ناشی از فقر آهن مناسب است و خستگی و ضعف ناشی از کم خونی آنمی را برطرف می نماید.  فرمولاسیون سوکروز..
205,000 تومان
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات