منو
سبد خرید شما

فارمانوترا | PharmaNutra

مشخصات کپسول سیدرال فارمانوترا :قابل استفاده در موارد کمبود آهن ناشی از از دست دادن خون مانند اهداء خون، زخم و یا تزریق دارای قابلیت جذب بسیار بالا و کمترین عارضه گوارشی پیشگیری و درمان کم خونی فقر آهن با علل مختلف مناسب برای بیماری های گوارشی فاقد گلوتن کپسول سیدرال ..
111,200 تومان 130,800 تومان
کپسول سیدرال فورت فارمانوتراسیدرال (مکمل آهن به فرم لیپوزومال) دارای جذب بسیار بالا و همچنین شکل های دارویی متنوع (کپسول، ساشه و قطره) برای افراد با نیازهای مختلف آهن می باشد و هم چنین به دلیل نداشتن گلوتن برای افراد مبتلا به سلیاک مناسب است. سیدرال فورت یک مکمل خوراکی آهن سوکروزومیال (لیپوزومال..
198,000 تومان 272,500 تومان
ساشه بونکال فارمانوترا | استحکام مفاصل و استخوان
-29 % ناموجود
مشخصات بونکال فارمانوترا:کمبود کلسیم ، ویتامین د3 ، ویتامین کا2 و یا در موارد افزایش نیاز به آن ها حاوی کلسیم ، ویتامین د3 ، ویتامین کا2 فاقد گلوتن و لاکتوز 20 عدد ساشه ساخت ایتالیاکلسیم استخراج شده از جلبک به دلیل ساختار کندو شکل آن توسط انسان به خوبی تحمل شده ، جذب بالاتری نسبت به سایر..
99,000 تومان 140,000 تومان
ساشه سیدرال فولیکو 20 عددی | رفع کم خونی
ناموجود
سیدرال فولیکو یک مکمل خوراکی آهن سوکروزومیال (لیپوزومال) به همراه فولیک اسید و سایر ویتامینها می باشد. فرآورده فاقد گلوتن می باشد.سیدرال فولیکو فارمانوترا برای درمان و پیشگیری کم خونی ناشی از فقر آهن مناسب است و خستگی و ضعف ناشی از کم خونی آنمی را برطرف می نماید.  فرمولاسیون سوکروز..
205,000 تومان
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات