منو
سبد خرید شما

عبیدی | Abidi

کپسول آیروکپ عبیدی:مکمل آهن آیروکپ عبیدی حاوی فروس گلایسین سولفات، نوعی از آهن است که باعث جلوگیری از کم خونی ناشی از فقر آهن و تامین آهن مورد نیاز بدن می شود. در هر کپسول آیروکپ 30 میلی گرم آهن دو ظرفیتی وجود دارد.   انواع آهن:آهن یک ماده معدنی ضروری برای ه..
55,590 تومان
کپسول فروفورت دئودنال دکتر عبیدی:مکمل فروفورت دئودنال عبیدی Ferro Fort Duodenal حاوی فروس گلایسین سولفات معادل آهن دو ظرفیتی با دوز 80 میلی گرم است و مناسب برای رفع کم خونی ناشی از فقر آهن است. این نوع از مکمل آهن با جذب بهتر باعث تاثیر بیشتر بر بدن و رفع کم خونی در بدن می شود و کمترین عوارض گوا..
98,100 تومان
فروفورت گاین:کپسول فرو فورت گاین از شرکت عبیدی یک مکمل برای پیشگیری و بهبود کم خونی در بدن است. این مکمل حاوی 60 میلی گرم آهن فروس گلایسین سولفات و 0/75 میلی گرم اسید فولیک در هر کپسول می باشد. همانطور که می دانید کم خونی ناشی از از فقر آهن باعث سرگیجه و مشکلات دیگری در بدن می شود. این محصول با ..
95,900 تومان 119,400 تومان
کپسول فروفورت دیلی عبیدی  30 عددی | تامین کننده آهن و اسید فولیک کپسول فروفورت دیلی عبیدی  30 عددی | تامین کننده آهن و اسید فولیک
-14 % ناموجود
مکمل فروفورت دیلی دکتر عبیدی:داروسازی دکتر عبیدی تولید یک مکمل آهن جدید با نام فروفورت روزانه (®Ferro Fort Daily) را برای ارتقای سطح سلامت دختران و بانوان آغاز کرد. ساختار فروفورت به صورتی است که موجب می‌شود علاوه بر داشتن آهن کافی، مشکلات گوارشی به حداقل برسد، طعم فلز در دهان حس نشود و..
77,400 تومان 89,900 تومان
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات