منو
سبد خرید شما

سر سوزن قلم انسولین نووفاین | 100 عدد | 6 میلی متر طول و 32 گیج (ضخامت) معادل 0.23 میلی متر

سر سوزن قلم انسولین نووفاین | 100 عدد | 6 میلی متر طول و 32 گیج (ضخامت) معادل 0.23 میلی متر
ناموجود
شما میتوانید محصول سر سوزن قلم انسولین اینسوپن پیک 100 عددی | سرسوزن بسیار نازک 32 گیج 6 میلی متر را به عنوان محصول جایگزین خریداری نمائید.
سر سوزن قلم انسولین نووفاین | 100 عدد | 6 میلی متر طول و 32 گیج (ضخامت) معادل 0.23 میلی متر
  • موجودی: ناموجود
  • مدل: Novofine Insulin Pen Needle 6 mm Super Flow
  • بارکد: 571224910038
95,000 تومان
اشتراک گذاری در :

قبل از این که بخواهیم با قلم و سر سوزن قلم انسولین آشنا شویم، کمی راجع به بیماری دیابت اطلاعاتی را ارائه می دهیم. گرچه افرادی که نیازمند به استفاده از سر سوزن قلم انسولین و قلم ان هستند تا حدودی با این بیماری آشنایی دارند اما ممکن است با انواع دیگر آن آشنایی نداشته باشند. به هر حال آشنایی با این بیماری و نحوه استفاده از قلم و سر سرسوزن قلم انسولین برای خیلی از افراد ضروری است.

 

قند خون و دیابت:

اگر شما مبتلا به دیابت هستید، و از قلم و سر سوزن قلم انسولین استفاده می کنید، قطعا تنها نیستید. بیش از ۲۹ میلیون نفر در ایالات متحده و حدود ۴۱۵ میلیون نفر در سراسر جهان مبتلا به دیابت هستند. اگر چه دیابت یک تشخیص بسیار رایج دارد، مدیریت بیماری شما یک تجربه شخصی است. یادگیری در مورد دیابت و گزینه های درمان مانند انسولین می تواند به فرد کمک کند. این مورد را نیز بدانید که همه ی انواع مبتلایان نیاز به استفاده از قلم و سر سوزن قلم انسولین نخواهند داشت و این بیماری به مرور مسیر درمانی خود را طی می کند.

 

دیابت بیماری ای است که قند خون شما بالاتر از حد طبیعی می باشد. وقتی دیابت دارید:

پانکراس شما، ممکن است مقدار خیلی کم یا این که اصلا هیچ انسولینی را تولید نکند، و یا بدن شما مانع از کارکرد انسولین شما می شود. در نتیجه، قند نمی تواند به سلول های شما منتقل شود، بنابراین در خون شما باقی مانده و این باعث می شود که قند خون شما بیش از حد بالا برود.

هر دو قند خون بالا و پایین می تواند عوارض جدی ایجاد کند. به همین دلیل کنترل قند خون بخش مهمی از مدیریت دیابت است.

برای بررسی قند خون خود، بهترین زمان روز را که توسط پزشک توصیه می شود، انتخاب کنید. با توجه به شرایط بیمار مثل سن بالای بیمار ، پیش دیابت، تعدد دفعات افت قند خون بدون علامت، دیابت بارداری و بسته به نوع داروهای مصرفی ( انسولین یا قرص ) و موارد دیگر  تعداد و زمان روزانه چک کردن  قند خون متفاوت خواهد بود.

 

سر سوزن قلم انسولین:

حتی اگر دیابت را به خوبی مدیریت کرده باشید، ممکن است، نیاز به اضافه کردن انسولین با استفاده از تزریق از طریق قلم و سر سوزن قلم انسولین به برنامه درمانی خود داشته باشید. حرکت به سمت مصرف انسولین نشانه ای از شکست نیست. حقیقت این است که بسیاری از افراد مبتلا به دیابت نوع ۲ ممکن است نیاز به تزریق انسولین از طریق قلم و سر سوزن قلم انسولین داشته باشند. این پیشرفت طبیعی دیابت است. اگر چه شما همیشه نمی توانید آن را کنترل کنید، می توانید قدم بعدی را که در این مسیر برمیدارید، کنترل کنید.

 

مشخصات سر سوزن قلم انسولین نووفاین:

- نازک ترین سوزن تزریق موجود
- مناسب برای تزریقات انسولین با انواع قلم های تزریق
- طول نوک به اندازه 6 میلیمتر و گیج (ضخامت) سوزن 32
- تزریق بدون درد
- مناسب برای تزریقات انسولین با انواع قلم های تزریق

 

 

نحوه استفاده سر سوزن نووفاین:

شما باید تزریق را در محلی انجام دهید که میزان مناسبی چربی زیر پوست قرار دارد. چهار محل اصلی تزریق انسولین شامل:
1. شکم (اطراف ناف)
2. سطح پشت بازوها
3. سطح جلوی رانها
4. باسن

سرعت جذب انسولین به محل تزریق بستگی دارد . سرعت جذب انسولین در شکم سریع تر است. برای جلوگیری از گود شدن یا سفت و برجسته شدن محل تزریق، در هربار محل تزریق را جابجا کنید. مثلا تزریق اول در بازوی راست بعدی در بازوی چپ بعدی در راست شکم و سپس چپ شکم بعدی ران راست و سپس ران چپ و بعد در باسن یا دوباره در بازوی راست در محلی 2 سانتیمتر پایین تر از محل تزریق قبل می توان انسولین را تزریق کرد.

روش دیگر استفاده از یک ناحیه مشخص در زمان مشخصی از روز است مثلا تزریق صبح در ناحیه شکم و تزریق عصر در بازو ها و ران ها انجام گیرد.

 

* تزریق انسولین توسط خود بیمار:
استفاده از الکل برای تمیز کردن پوست توصیه نمی شود. اما اگر استفاده می کنید اجازه دهید پوست بعد از تمیز کردن با الکل کاملا خشک شود.

- با انگشت اشاره و شست دست چپ(مثل نیشگون گرفتن) پوست را جمع کنید.
- سرنگ را مثل مداد در دست بگیرید.
- سرنگ را بطور عمودی یا با زاویه45 درجه وارد پوست کنید.
- پیستون را تا ته فشار دهید.
- سوزن را از پوست خارج کنید و پنبه را به مدت چند ثانیه روی محل تزریق فشار دهید.

 


پیشنهادات:

یکی از بهترین مکمل های رژیم غذایی افراد دیابتی قرص دیالول والمارک است. جهت خرید و آشنایی بیشتر با این محصول بر روی آن کلیک نمایید.

مشخصات کلی
مقدار 100 عدد
کد بهداشتی 16020024927944223819
کشور سازنده دانمارک
بارکد 5712249100384
سایر توضیحات طول نوک به اندازه 6 میلیمتر و گیج (ضخامت) سوزن 32 با کمترین ضخامت 0.23 میلی متر

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات