منو
سبد خرید شما

کپسول ژلاتینی اینوفولیک کمبی لولی فارما 30 عددی | تقویت قدرت باروری بانوان

کپسول ژلاتینی اینوفولیک کمبی لولی فارما 30 عددی | تقویت قدرت باروری بانوان
کپسول ژلاتینی اینوفولیک کمبی لولی فارما 30 عددی | تقویت قدرت باروری بانوان
ناموجود
کپسول ژلاتینی اینوفولیک کمبی لولی فارما 30 عددی | تقویت قدرت باروری بانوان
کپسول ژلاتینی اینوفولیک کمبی لولی فارما 30 عددی | تقویت قدرت باروری بانوان
کپسول ژلاتینی اینوفولیک کمبی لولی فارما 30 عددی | تقویت قدرت باروری بانوان
 • موجودی: ناموجود
 • مدل: Lo.Li Pharma Inofolic Combi - 30 Softgel Caps
297,500 تومان
اشتراک گذاری در :

سافت ژل اینوفولیک لولی فارما:

کپسول اینوفولیک لولی فارما کمبی (سافت ژل) Inofolic Combi Caps یک مکمل تقویت باروری مخصوص بانوان و حاوی میو اینوزیتول، دی کایرواینوزیتول و اسید فولیک جهت کمک به جبران کمبود این مواد در بدن می باشد. سه ترکیب موجود در کپسول اینوفولیک کمبی از مواد مورد نیاز بدن بانوان برای تقویت قدرت باروری در زنان بوده و کیفیت تخمک را در بانوان تقویت می کند.

 

میو اینوزیتول و دی کایرو اینوزیتول دو ایزومر اینوزیتول هستند که در بدن انسان به صورت فسفولیپید حضور دارند و مهم ترین عملکرد بیولوژیک آنها به عنوان پیام رسان ثانویه است.

 

میو اینوزیتول موجود در سافت ژل اینوفولیک لولی فارما به همراه فولیک اسید زیر نظر متخصص تغذیه و متخصصین زنان و زایمان و غدد، باعث بهبود تخمک گذاری، بهبود فاکتور های متابولیکی ، افزایش میزان باروری زنان، کاهش میزان گنادوتروپین ها در مرحله باروری و همچنین بهبود فاکتور های هورمونی در زنان PCOS  و زنان در سنین باروری شد.

 

تفاوت کپسول اینوفولیک و ساشه اینوفولیک در وجود ترکیب جدیدی به نام دی کایرو اینوزیتول در کپسول اینوفولیک است. در ادامه توضیحات کپسول اینوفولیک لولی فارما به توضیح کاربردها این محصول و ترکیبات آن خواهیم پرداخت.

 

ساشه اینوفولیک را مشاهده کنید.

 

کپسول اینوفولیک لولی فارما

 

ترکیبات اینوفولیک و خواص آنها:

میو اینوزیتول:

نقش کلیدی به عنوان پیام رسان ثانویه چندین هورمون مانند انسولین، FSH و TSH دارد. کمبود میو اینوزیتول منجر به تغییر در سطح پاسخ به این هورمون ها می شود. این ماده، متابولیسم چربی ها و قندها را کنترل کرده و همچنین عملکرد سلولی سیستم عصبی را تنظیم می کند.

مطالعات نشان داده است که غلظت بالای میواینوزیتول در مایع فولیکولی، تضمین کننده کیفیت بالای تخمک و جنین است. در واقع در شرایط پاتوفیزیولوژیک، مانند سندرم تخمدان پلی کیستیک (PCOS)، کمبود قابل توجه میواینوزیتول در مایع فولیکولی مشاهده شده است.

 

دی کایرو اینوزیتول:

این ماده نیز در انتقال پیام های ایجاد شده توسط انسولین نقش دارد. این دو ایزومر نقش های متفاوتی را در بدن ایفا می کنند. هر بافت دارای نسبت خاصی از آنها می باشد و این نسبت به طور اختصاصی توسط هر بافت تنظیم می شود. این نسبت برای عملکرد درست ارگان ها و بافت ها حیاتی است. در واقع فقط فولیکولی که حاوی غلظت بالایی از میو اینوزیتول باشد، می تواند بلوغ مناسب تخمک را حمایت کند. در افراد سالم، نسبت میو اینوزیتول به دی کایرو اینوزیتول در پلاسما 40 به 1 است. جهت حفظ نسبت فیزیولوژیک پلاسمایی این دو ایزومر،‌ میو اینوزیتول و دی کایرو اینوزیتول باید همزمان مصرف شوند.

 

اسید فولیک:

اسید فولیک یک ویتامین محلول در آب و از ویتامین های گروه B است. این ویتامین در سنتز DNA و RNA و پروتئین و همچنین در فرآیند تقسیم سلولی و ترمیم کروموزوم نقش دارد. همچنین این ویتامین باعث رشد طبیعی بافتهای مادر در دوران بارداری شده و کمبود آن منجر به افزایش هموسیستئین داخل فولیکولی و در نتیجه کاهش کیفیت تخمک می شود. به علاوه مطالعات علمی نشان داده است که کمبود اسید فولیک منجر به نقص در رشد جنین می شود. مکمل یاری با اسید فولیک، سطح اسید فولیک در بدن مادر را افزایش می دهد. سطح پایین فولات در بدن مادر یک فاکتور خطر برای ایجاد نقص لوله عصبی NTD در جنین است.

 

اینوفولیک کمبی چیست (Combi):

به دلیل تکنولوژی نوین استفاده شده در کپسول های نرم، اینوفولیک کمبی تجزیه و جذب سریع تری دارد.

 

 


 

ترکیبات کپسول اینوفولیک چگونه عمل می کند؟

اینوزیتول ها مانند myo و d-chiro inositol (DCI) عضو گروه ویتامین B محسوب می شوند ، اما در واقع کربوهیدرات (قند) هستند که دارای خواص آنتی اکسیدانی نیز هستند. اینوزیتول در غذاهای سالم مانند میوه ها ، لوبیا ، غلات و آجیل یافت می شود ، اگرچه توسط بدن نیز ساخته می شود.

Myo و DCI به عنوان پیام رسان های ثانویه سیگنال های دخیل در تنظیم انسولین کار می کنند و مشتقات اینوزیتول هستند. اعتقاد بر این است که زنان مبتلا به PCOS (سندرم تخمدان پلی کیستیک) ممکن است نقصی در توانایی بدن برای تبدیل myo به DCI داشته باشند که در مقاومت به انسولین و ناباروری نقش دارد.

 

در بیماران مبتلا به سندرم تخمدان پلی کیستیک در دهه گذشته اینوزیتول ها برای درمان PCOS معرفی شده اند و بررسی های اخیر نشان می دهد که اینوزیتول می تواند مقاومت به انسولین را کاهش دهد ، عملکرد تخمدان را بهبود بخشد و سطح آندروژن را در زنان مبتلا به PCOS کاهش دهد. دو ایزومر اینوزیتول محبوب myo-inositol (MI) و D-chiro-inositol (DCI) هستند که در اکثر بافتهای سالم اغلب نسبت فیزیولوژیکی 40: 1 دارند.

نکته مهم اینجاست که نسبت MI: DCI بین وضعیت سالم و بیماری متفاوت است.  بنابراین این فرضیه تقویت می شود که اینوزیتول درمانی ممکن است برای حفظ سوخت و ساز بدن ، غدد درون ریز و بهداشت باروری در زنان مبتلا به PCOS مفید باشد.

مکمل های اینوزیتول به خوبی تحمل می شود (هیچ عارضه جانبی دستگاه گوارش مانند آنچه در ارتباط با متفورمین است) و نشان داده شده است که سطح انسولین را بهبود می بخشد و هوس شدید به غذاهای شیرین را کاهش می دهد.

 

 

ترکیب Myos و D-Chiro اینوزیتول:

تحقیقات جدید در مورد اثرات اینوزیتول نشان داده است که اکثر بافتهای بدن نسبت myo به DCI تقریباً 40: 1.5 دارند. مصرف ترکیبی از این دو مکمل در این نسبت به جای اینکه فقط مایو یا DCI مصرف کنید توصیه می شود و  تحقیقات نشان داده است که مصرف ترکیبی مایو و دی کایرو فواید بهتری نسبت به مصرف جداگانه هر کدام دارد.

هنگامی که مصرف myo-inositol به تنهایی در زنان مبتلا به PCOS در مقایسه با استفاده ترکیبی از myo و DCI مورد ارزیابی قرار می گیرد، مزایای بیشتری در رابطه با پارامترهای متابولیک (کاهش انسولین ، کلسترول و نشانگرهای التهابی) در مصرف ترکیبی این مواد دیده می شود.

 

مقایسه myo و DCI با نسبت 1:40 به صورت ترکیبی در مقایسه با متفورمین نتایج قابل توجهی را در رابطه با کاهش وزن، تخمک گذاری بهتر و میزان بارداری بیشتر در افرادی که myo و DCI را مصرف کردند، نشان می دهد. (46.7٪ در مقابل 11.2٪)

 

تحقیقات انجام شده در این زمینه نشان دهنده تاثیر مثبت استفاده از ترکیب اینوزیتول برای بیماری PCOS است. اگر به این بیماری مبتلا هستید ارزش آن را دارد که با پزشک خود صحبت کنید تا ببینید آیا می تواند برای شما مفید باشد یا خیر. استفاده از مکمل اینوزیتول بدون راهنمایی پزشک، به خصوص در هنگام استفاده از ترکیب میو اینوزیتول و DCI توصیه نمی شود. (منبع: verywellhealth)

 

اینوزیتول چیست و چگونه عمل می کند

 


 

مشخصات کپسول ژلاتینی اینوفولیک لولی فارما:

 • جلوگیری از ابتلا به سندرم تخمدان پلی کیستیک PCOS
 • افزایش کیفیت تخمک
 • ترکیب جدید مشتقات اینوزیتول و حاوی مایو اینوزیتول و دی کایرو اینوزیتول
 • حاوی اسید فولیک برای پشتیبانی از قدرت باروری
 • تقویت قدرت باروری در بانوان
 • تامین منابع میو اینوزیتول بدن
 • کنترل متابولیسم چربی و شکر
 • مناسب برای شرایط مقاومت به انسولین و دیابت

 

 


 

نحوه مصرف اینوفولیک کمبی:

روزانه دو کپسول مصرف شود. جهت اطمینان از تامین پایدار اینوزیتول در بدن، بهتر است بین مصرف دو کپسول 12 ساعت فاصله زمانی وجود داشته باشد.

 

 


 

ترکیبات سافت ژل اینوفولیک لولی فارما (در هر سافت ژل)

نام ترکیب

مقدار

Myo-Inositol

1100 mg

D-Chiro-Inositol

27.6 mg

Folic acid

400 mcg

 

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف کپسول اینوفولیک:

 • دور از دسترس کودکان نگهداری شود.
 • بیش از مقدار توصیه شده در روز مصرف نشود.
 • مکمل های تغذیه ای نباید به عنوان جایگزین برای یک رژیم غذایی متنوع و متعادل و یک شیوه زندگی سالم قرار گیرند.
 • در جای خشک و خنک و دور از نور مستقیم نگهداری شود.

کپسول اینوفولیک, سافت ژل کمبی اینوفولیک, خرید اینوفولیک, تفاوت بین کپسول و ساشه اینوفولیک, کپسول کمبی اینوفولیک, اینوزیتول چیست, مایو اینوزیتول چیست, میو اینوزیتول چیست, دی کایرو اینوزیتول چیست, دی کایرو اینوزیتول, اسید فولیک, تقویت قدرت باروری زنان, داروخانه آنلاین داروخانه اینترنتی تهران خرید کپسول اینوفولیک عوارض کپسول اینوفولیک عوارض اینوفولیک سندرم تخمدان بهبود کیفیت تخمدان افزایش باروری درمان ناباروری

مشخصات کلی
مقدارکپسول نرم (کمبی): 30 عدد
سن مصرفبزرگسالان
کد بهداشتی188660996173081
جنسیت مصرفبانوان
کشور سازندهایتالیا

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات