منو
سبد خرید شما

ساشه پرگنازیتول استراژن فارما 60 عدد | پودر پرگنا زیتول برای کمک به بهبود باروری در بانوان

ساشه پرگنازیتول استراژن فارما 60 عدد | پودر پرگنا زیتول برای کمک به بهبود باروری در بانوان
ساشه پرگنازیتول استراژن فارما 60 عدد | پودر پرگنا زیتول برای کمک به بهبود باروری در بانوان
ناموجود
ساشه پرگنازیتول استراژن فارما 60 عدد | پودر پرگنا زیتول برای کمک به بهبود باروری در بانوان
ساشه پرگنازیتول استراژن فارما 60 عدد | پودر پرگنا زیتول برای کمک به بهبود باروری در بانوان
شما میتوانید محصول ساشه اینوفولیک لولی فارما 30 عدد | کمک درمان ناباروری بانوان را به عنوان محصول جایگزین خریداری نمائید.
ساشه پرگنازیتول استراژن فارما 60 عدد | پودر پرگنا زیتول برای کمک به بهبود باروری در بانوان
 • موجودی: ناموجود
 • مدل: Stragen PregnaSitol - 60 Sticks
 • بارکد: 764017504017
300,000 تومان
اشتراک گذاری در :

ساشه پرگنازیتول استراژن:

 

ساشه پرگنا زیتول استراژن فارما ساخت کشور سوئیس، یک مکمل تغذیه ای است که مصرف آن برای تامین دوز روزانه میو اینوزیتول و فولیک اسید (دو عنصر مهم برای باروری در بانوان) مورد نیاز بدن و به منظور آماده کردن بدن برای یک بارداری سالم توصیه می شود. ساشه پرگنازیتول به شکل پودر قابل حل شدن در دهان بدون نیاز به مصرف آب و با طعم طبیعی پرتقال می باشد. در ادامه به بررسی بیشتر این محصول درمان ناباروری خواهیم پرداخت.

امروزه، بیماران نابارور بخش مهمی از مراجعه کنندگان به متخصصین زنان و زایمان هستند. حدود 10 الی 15 درصد از زوجهایی که در سنین باروری قرار دارند دچار مشکل ناباروری می شوند. دلیل و شناخت دلایل ناباروی و انتخاب روش درمانی مناسب از نظر هزینه و زمان برای درمان بیمار یکی از اصلی ترین اولویت های تشخیصی و درمانی بوده و از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

 

جهت مشاهده و خرید دیگر انواع مکمل ناباروری زنان بر روی آن کلیک نمایید.

 

ساشه پرگنا زیتول (PregnaSitol) از شرکت داروسازی استراژن سوئیس یکی از بهترین محصولات برای درمان ناباروری را تولید کرده است. این محصول حاوی میو اینوزیتول و اسید فولیک است. در سیکل های IVF،‌ روش های مختلفی جهت پاسخ تخمدان ها به منظور افزایش میزان بارداری و دستیابی به فولیکول های متعدد انجام می شود. یکی از جدیدترین این روش های جهت پاسخ تخمدان، تجویز میو اینوزیتول است.

 

میواینوزیتول یک الکل حلقوی با 6 گروه هیدروکسیل بوده که شکل فسفریله شده این ترکیب، در انتقال سیگنال های داخل سلولی نقش بسیار مهمی دارد. این طور به نظر می رسد که شکل فعال متابولیکی در میو اینوزیتول، باعث فعالیت های فیزیولوژیکی نظیر شرکت در ساختار و عملکرد غشا ها شده و همچننی فعالیت های حد واسط در پاسخ های سلولی به محرک های خارجی را عهده دار می باشد.

 

نتایج تحقیقات دانشمندان در سال 2009 نشان داده است که مصرف میو اینوزیتول به همراه اسید فولیک به مدت 12 الی 16 هفته باعث بهبود تخمک گذاری، بهبود فاکتورهای متابولیکی، و همچنین بهبود فاکتورهای هورمونی در زنان با تخمدان پلی کیستیک می شود همچنین مطالعات مروری اخیر انجام شده بر تأثیر اینوزیتول در طی IVF ، در سال 2017، نتایج مهمی را مبنی بر تأثیر این دارو بر بهبود عملکرد تخمدان ها، بهبود کیفیت اووسیت، افزایش میزان باروری و نیز کاهش میزان گنادوترپین ها در طی مرحله تحریک گزارش نموده اند. بر طبق این مطالعات شروع مصرف میواینوزیتول از 3 ماه قبل از تحریک تخمدان، باعث پیشرفت چشمگیر در پاسخ هورمونی و کاهش میزان FSH مورد نیاز برای بلوغ فولیکولی می گردد.

 

 

خرید و قیمت ساشه پرگنازیتول در داروخانه آنلاین داروکالا

 

 

 

میو اینوزیتول چیست؟

 

میواینوزیتول یک عنصر کلیدی در مایع فولیکولی تخمک سالم است. بیماران مبتلا به PCOS یا بیماران مسن اغلب فاقد میواینوزیتول هستند و بنابراین تخمک های با کیفیت پایین را تولید می کنند و در نتیجه احتمال ابتلا به بارداری را کاهش می دهند. این روند متابولیسم، روند هورمونی و فولیکولار را در بدن طبیعی می کند. بیماران مبتلا به PCOS اغلب به علت مقاومت به انسولین در هنگام کاهش وزن دچار مشکل می شوند. اینوفولیک نیز به این مسئله کمک خواهد کرد. هورمون های زیر نقش مهمی در چرخه یک زن بازی می کنند:

 

 • استروژن
 • هورمون تحریک فولیکول (FSH)
 • هورمون Luteinizing ) LH)

 

 

برای اینکه یک زن باردار شود، مهم است که هورمون های زن در تعادل باشند. اگر یکی از هورمون های زن در تعادل نباشد، عملکرد یا تولید هورمون های دیگر به خطر می افتد. مهم است که توجه داشته باشید که هورمون های دیگر، مثلا انسولین که هورمون متابولیکی است، ممکن است بر تولید هورمون های دیگر زن تأثیر بگذارد. تولید هورمون های زن در یک چرخه کار می کند و اگر هیچ یک از هورمون ها تولید نشود و یا به طور متوالی تنظیم نشود، چرخه دچار مشکل می شود یا ناپدید می شود. تولید استرادیول در تخمدان برای تنظیم و انتشار موارد زیر مهم است:

 

 • هورمون تحریک کننده فولیکول (FSH) : به یاد داشته باشید FSH مسئول رشد فولیکولها (کیسه ای که در آن تخمک ها تولید می شود) و تخمک ها است.
 •  هورمون Luteinizing ) LH): که مسئول انتشار تخمک های غالب در طی تخمک گذاری است.

 

 

پودر پرگنازیتول استراژن سوئیس جایگزین اینوفولیک در داروخانه آنلاین داروکالا


 

بهترین زمان مصرف پرگنازیتول:

 

پرگنازیتول برای منظم ساختن سیکل های ماهانه و بهبود کیفیت تخمک ها،  روزانه به مدت ۳ ماه مصرف می شود. بنابراین، توصیه می شود پرگنازیتول حداقل برای مدت 3 ماه مصرف شود.

این نکته را فراموش نکنید که در صورت وقوع بارداری، می توانید مصرف پرگنازیتول را متوقف کنید.

 


 

نحوه مصرف ساشه پرگنا زیتول:

 

دور توصیه شده برای مصرف پرگنازیتول، 2 ساشه در روز است که باید مستقیما در دهان ریخته شود یا در یک لیوان آب حل و میل شود.

طول مدت مصرف 3 ماه است.

 


 

ترکیبات پودر پرگنازیتول استراژن فارما (در هر 2 ساشه):

نام ترکیب

مقدار

Myo-inositol

4 g

Folic Acid

400 ug

 

میو اینوزیتول - حجم دهنده: دکتسرین محلول ذرت-  طعم دهنده طبیعی پرتقال- تنظیم کننده اسید: اسید سیتریک - عامل آنتی کیکینگ: سیلیکون دی اکساید- فولیک اسید

 

 

محصولات درمان ناباروری در داروخانه آنلاین داروکالا


 

 

توصیه و هشدار مصرف ساشه پرگنازیتول استراژن فارما 60 عدد:

 

 • در صورت حساسیت به هر یک از ترکیبات موجود در این مکمل از مصرف آن خودداری کنید.
 • بیشتر از میزان توصیه شده روزانه مصرف نکنید.
 • مکمل های تغذیه ای نباید جایگزین یک رژیم متنوع و متعادل غذایی و سبک زندگی سالم شوند
 • دور از دسترس کودکان، در جای خشک خنک و در دمای کمتر از 25 درجه سانتی گراد نگهداری شود
 • این محصول مکمل تغذیه ای بوده و برای تشخیص، پیشگیری و درمان نمی باشد.

 


 

تداخل دارویی ساشه پرگنازیتول استراژن فارما 60 عدد:

 

پرگنازیتول را می توان به همراه بسیاری از مکمل های غذایی یا داروهای تجویز شده مصرف نمود. با این حال بهتر است قبل از مصرف هر گونه دارو، ویتامین یا مکمل، با پزشکتان مشورت کنید.

 

 


 

عوارض جانبی ساشه پرگنازیتول استراژن فارما 60 عدد:

 

مصرف پرگنازیتول با عارضه جانبی همراه نیست. مطالعات نشان داده که میو اینوزیتول بی خطر است و چنانچه بر اساس دوز توصیه شده یعنی ۴ گرم در روز مصرف شود، به خوبی تحمل می شود.

همواره قبل از اقدام به بارداری، با پزشکتان مشورت کنید.

 

 


 

پیشنهادات:

 

از بهترین مکمل های باروری زنان می توان به فرتی بیوتیک و فرتیل اید بانوان اشاره کرد.

 


 

توضیحات:

 

چنانچه به دنبال داروهای ناباروری زنان،مکمل ناباروری زنان،مکمل باروری زنان،داروخانه ناباروری,داروخانه ناباروری تهران,داروخانه تخصصی ناباروری,داروخانه نازایی تهران,داروخانه ناباروری شرق تهران و یا داروخانه آنلاین ناباروری یا نازایی هستید، می توانید به صورت حضوری به داروخانه آنلاین داروکالا (داروخانه دکتر نثار حسینی) به آدرس مندرج در سایت مراجعه فرمایید.

 

مشخصات کلی
مقدارساشه: 60 عدد
کد بهداشتی2244808840006
کشور سازندهسوئیس
بارکد7640175040178
سایر توضیحاتبا طعم پرتقال بدون نیاز به حل کردن پودر در آب

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات