-8% ساشه آندروفرتی کیو فارما | درمان ناباروری آقایان

ساشه آندروفرتی کیو فارما

 

ساشه آندروفرتی کیو فارما یا پودر آندروفرتی تعداد و کیفیت اسپرم را بهبود می بخشد و احتمال بارور شدن را افزایش می دهد. آندروفرتی بر بهبود حرکت اسپرم نیز تأثیر می گذارد. ساشه آندروفرتی یا ساشه اندروفرتی یا به عبارتی دیگر مکمل آندروفرتی (اندروفرتی) یکی از بهترین داروهای ناباروری آقایان است.در این مقاله راجع به قیمت آندروفرتی،خرید آندروفرتی،پودر آندروفرتی چیست و عوارض پودرآندروفرتی توضیحاتی ارائه خواهد شد.androferti عوارض،خرید اینترنتی آندروفرتی،داروی آندروفرتی،دارو آندروفرتی،پودر تقویت اسپرم،آندروفرتی نی نی سایت،پودر آندروفرتی داروکده،ترکیبات اندروفرتی،Androferti از جمله جستجو های شما بوده است.

 

ساشه آندروفرتی

 

ساشه آندروفروتی حاوی انواع مواد معدنی و مغذی مانند ویتامین C، ویتامین E، فولیک اسید، زینک، سلنیوم و … بوده که نیاز بدن را تأمین می کند. ساشه اندروفرتی را با نام مکمل آندروفرتی نیز می شناسند. این محصول در مردان کیفیت اسپرم را بهبود بخشیده و باعث افزایش باروری مردان می شود. همچنین این پودر از بدن در برابر استرس اکسیداتیو محافظت می کند. این محصول حاوی شیرین کننده بوده و استفاده از آن برای یک دوره درمانی ۶ ماهه توصیه می شود.

در این مقاله راجع به ساشه آندروفرتی چیست ،قیمت ساشه آندروفرتی، قیمت مکمل آندروفرتی،قیمت پودر آندروفرتی،قیمت قرص آندروفرتی،ساشه آندروفرتی کیو فارما، کپسول آندروفرتی، عوارض آندروفرتی، داروی اندروفرتی، مکمل اندروفرتی،قرص اندروفرتی،داروی اندروفرتی ، مکمل غذایی آندروفرتی، مکمل تغذیه ای آندروفرتی و داروی آندروفرتی صحبت خواهیم نمود.

 

 

ساشه آندروفرتی

 

 

پودر آندروفرتی یک مکمل تخصصی برای تقویت قوای باروری آقایان است. مکمل آندروفرتی موجب افزایش تعداد و کیفیت اسپرم‌ها می شود. طی تحقیقات کلینیکی اثبات شده ،داروی اندروفرتی پارامترهای کیفیت اسپرم (تمرکز، حرکت، مورفولوژی و حجم) را ارتقاء و احتمال باروری را افزایش می دهد.

 

 

جهت مشاهده و خرید انواع مکمل ناباروری مردان بر روی آن کلیک نمایید.

 

 

 


 

 

آندروفرتی چیست

 

در پاسخ به اینکه آندروفرتی چیست می توان گفت یک مکمل بسیار تاثیرگذار برای درمان ناباروری آقایان می باشد. کپسول آندروفرتی، پودر آندروفرتی، قرص آندروفرتی و ساشه اندروفرتی کیو فارما ساخت کشور اسپانیا می باشد. قیمت ساشه آندروفرتی و قیمت مکمل آندروفرتی به مراتب از دیگر انواع داروهای ناباروری آقایان مناسب تر است.

ناباروری از مشکلاتی است که بسیاری از خانواده ها را تحت تاثیر قرار داده است. راه های زیادی برای درمان ناباروری وجود دارد که پزشکان برخی مکمل های غذایی را به افراد معرفی می کنند. ساشه آندروفرتی کیو فارما یک مکمل مناسب برای رفع اختلالات در اسپرم و بهبود کیفیت اسپرم در مردانی است که با مشکل ناباروری مواجه هستند.

 

آندروفرتی

 


 

مشخصات ساشه آندروفرتی کیو فارما:

 

 1. ساشه اندروفرتی می تواند با استرس اکسیداتیو که عامل اختلال اسپرم هاست مقابل کرده
 2. بهبود کیفیت اسپرم ها و افزایش احتمال بارداری
 3. افزایش دهنده تعداد و کیفیت اسپرم
 4. بهبود مرفولوژی اسپرم
 5. بهبود حرکت اسپرم
 6. افزایش حجم منی
 7. حاوی شیرین کننده

 


 

 

مواد موثر آندروفرتی چیست؟

 

- ال کارنیتین (حرکت اسپرم ها را افزایش داده و متابولیسم انرژی را بالا می برد)

- کوآنزیم Q10

- ویتامین C

- ویتامین E

- ویتامین B12 و CO-Q10 که در ارتقاء کیفیت اسپرم موثر هستند

- سلنیوم که روی حرکت (Motility) اسپرم تاثیرگذار است

- اسید فولیک کیفیت اسپرم را بالا می برد

- روی (Zinc). کاهش روی معمولا باعث نازایی می شود

 


 

نحوه مصرف ساشه آندروفرتی کیو فارما:

 

 • یکی صبح و یکی در زمان عصر روزی 2 مرتبه ساشه اندروفرتی، هربار 1 ساشه ی آندروفرتی را در نصف لیوان آب یا هر نوشیدنی دیگری حل کنید و بلافاصله میل نمایید.
 • استفاده از آندروفرتی برای یک دوره درمانی شش ماهه توصیه می شود، هرچند که ممکن است، نتایج آن بعد از سه ماه مشاهده گردد. چرا که سیکل کامل تولید اسپرم سه ماهه است.

 


 

ترکیبات ساشه آندروفرتی کیو فارما:

 

نام مقدار نیاز روزانه
L-Carnitine ۱۵۰۰ mg *
Vitamin C ۶۰ mg ۷۵ %
Coenzyme Q10 ۲۰ mg *
Vitamin E ۱۰ mg ۸۳ %
Zinc ۱۰ mg ۱۰۰ %
Folic Acid ۲۰۰ mcg ۱۰۰ %
Selenium ۵۰ mcg ۹۱ %
Vitamin B12 ۱ mcg ۴۰ %
Protein ۰ g *
Carbohydrates ۳٫۶ g *
Fat ۰ g *

 


 

شرایط نگهداری مکمل آندروفرتی:

 

مکمل تغذیه ای آندروفرتی  می بایست دور از دسترس کودکان و در جای خشک و خنک نگهداری شود.

 


 

 

توصیه و هشدار مصرف ساشه آندروفرتی:

 

 • در صورت مصرف هرگونه دارو، قبل از مصرف پودر آنروفرتی با پزشک مشورت نمایید.
 • مقدار توصیه شده قرص آندروفرتی را بدون مشورت با پزشک و یا داروساز خود افزایش ندهید.
 • ساشه آندروفرتی مکمل غذایی بوده و برای تشخیص، پیشگیری یا درمان نمی باشد.

 


 

علت ناباروری از مرد است یا زن؟

 

علل ناباروری می‌‌تواند مربوط به مرد یا زن و یا هر دو باشد و یا اینکه توجیه و دلیل مشخصی نداشته باشد که به ان ناباروری با علت نا مشخص می‌‌گویند. حدود 40 درصد از مشکلات بارداری مربوط به مردان می‌‌باشد که از علل آن می‌‌توان به مواردی همچون علل ژنتیکی، ناهنجاری‌‌های ساختمانی و اندامی، بیماری‌‌های عفونی، اختلالات هورمونی، اختلالات مربوط به اسپرم و عوامل محیطی مانند آلودگی‌‌ها و استرس اکسیداتیو اشاره کرد.

اختلالات مربوط به تولید اسپرم سر دسته علل ناباروری در مردان می‌باشد و به همین دلیل درمان ان حائز اهمیت است. جهت ارزیابی باروری مردان از آنالیز اسپرم می‌شود که این آزمایش در چندین نوبت صورت می‌گیرد.

آندروفرتی یک محصول منحصر به فرد با طعم پرتغالی است که روزی 2 بار مصرف می شود. طی تحقیقات کلینیکی اثبات شده،ساشه آندروفرتی پارامترهای کیفیت اسپرم (تمرکز، حرکت، مورفولوژی و حجم) را ارتقاء و احتمال باروری را افزایش می دهد. این مکمل می تواند با استرس اکسیداتیو که عامل اختلال اسپرم هاست مقابل کرده، کیفیت اسپرم ها را بهبود بخشیده و احتمال بارداری را افزایش دهد.

 


 

ساشه آندروفرتی  Androferti sachet را چگونه باید مصرف کنیم؟

 

شما باید ساشه آندروفرتی  Androferti sachet را دو بار در روز ، ترجیحاً با فاصله دوازده ساعت از هم بخورید. محتویات ساشه آندروفرتی را در نصف لیوان آب ، آب میوه یا هر نوشیدنی سرد دیگر حل بکنید  و هم بزنید تا حل شود. از نوشیدنی های گرم خودداری کنید ، زیرا آنها می توانند به مواد اندروفرتی آسیب برسانند. Androferti باید به محض حل شدن مورد استفاده قرار بگیرد. شما باید یک روال روزانه برای استفاده از مکمل آندروفرتی در یک ساعت خاص در صبح و شب ایجاد نمایید. ارتباط زمان های مصرف آن با یک عمل یا عادت روزمره (مانند صبحانه و شام) می تواند کمک کننده باشد.

 


 

چرا باید ساشه آندروفرتی را روزانه دو کیسه مصرف کنم؟

 

یکی از مهمترین ترکیبات پودر آندروفرتی L-carnitine است. پودر اندروفرتی تحرک اسپرم را بهبود می بخشد و متابولیسم انرژی را تقویت می کند. سطح L-carnitine ال کارنتین  بعد از 12 ساعت به حالت اولیه برمی گردد ، بنابراین شما در آن مرحله به مقدار بیشتری احتیاج دارید. با مصرف دو کیسه مکمل تغذیه ای آندروفرتی در روز و فاصله گرفتن از آنها به طوری که آنها را 12 ساعت از هم جدا کنید ، می توانید به بدن خود کمک کنید تا یک سطح سازگارتر از این ماده مهم را حفظ کند.

 


 

چه مدت نیاز دارم که داروی آندروفرتی  Androfertiرا مصرف کنم؟

 

اسپرم به مدت 74 روز بالغ می شود ، اما علاوه بر این ، حداقل 20 مورد بیشتر طول می کشد تا به اندازه کافی بالغ شوند تا تخم را بارور کنند. ما این را چرخه تولید اسپرم می نامیم.مصرف ساشه آندروفرتی از آغاز تا پایان بیش از دو چرخه کامل بر تولید اسپرم تأثیر می گذارد. در حالی که اثرات اول بعد از 30 روز دیده می شود ، برای بهبود قابل توجه شما باید حداقل 3 ماه از ساشه آندروفرتی استفاده کنید. شما در دو چرخه تولید اسپرم به نتایج بهینه خواهید رسید ، از این رو توصیه می کنیم از Androferti به مدت شش ماه استفاده کنید.

آندروفرتی را می توان برای شش ماه مصرف نمود .از آنجایی که سیکل تولید اسپرم سه ماه می باشد برای ضریب اطمینان بیشتر مصرف آن طی دو سیکل یعنی شش ماه توصیه می شود. حداکثر تاثیر داروی آندروفرتی زمانی دیده می شود که دو سیکل تولید اسپرم گذشته باشد. پیشنهاد می شود آندروفرتی دو بار در روز به مدت شش ماه مصرف شود. بعد از شش ماه مصرف ساشه آندروفرتی، اسپرم ها بزرگتر و قوی تر خواهند شد.

 


 

اگرمصرف یک کیسه ساشه آندروفرتی را فراموش کنم چه کاری باید انجام دهم؟

 

طبق معمول باید مصرف آندروفرتی  Androferti را ادامه دهید. همچنین برای جبران کیسه فراموش شده ، دو  کیسه استفاده نکنید.

 


 

چه اتفاقی می افتد اگر چند روز مصرف ساشه آندروفرتی را فراموش کنم؟

 

شما باید به مصرف مکمل آندروفرتی کیوفارما Androferti ادامه دهید. اگر مصرف ساشه اندروفرتی Androferti را برای مدت طولانی تر متوقف کنید ، مزایای آن را برعکس می کنید. با این حال ، اگر شما ساشه آندروفرتی را بیشتر مصرف کرده باشید ، وقفه ایجاد شده تأثیر منفی کمتری خواهد داشت.

 


 

آیا مصرف ساشه آندروفرتی با داروهای دیگر تداخل دارد؟

 

هیچ تعامل مشخصی بین اجزای پودر آندروفرتی و سایر داروها وجود ندارد. با این وجود در صورت مصرف هر داروی دیگری باید با پزشک یا داروساز خود مشورت کنید. همچنین به عنوان داروهای تجویزی ، ذکر هرگونه داروی بدون نسخه که ممکن است اخیراً از آن استفاده کرده باشید ، حائز اهمیت است.

 


 

آیا ساشه آندروفرتی برای گیاهخواران مناسب است؟

 

داروی اندروفرتی حاوی هیچ عنصری نیست که از حیوانات ، تخم مرغ یا لبنیات تهیه شده باشد. بعلاوه ماده آندروفرتی حاوی عناصر تهیه شده از منابع اصلاح شده ژنتیکی نیست. بنابراین گیاهخواران می توانند از آندروفرتی ساشه به عنوان یک مکمل باروری آقایان استفاده نمایند.

 


 

عوارض آندروفرتی یا عوارض مصرف آندروفرتی چیست؟

 

تا به حال عوارض خاصی از مصرف داروی اندروفرتی گزارش نشده است. اگر هم چیزی باشد به ندرت اتفاق می افتد. در کل عوارض جانبی اندروفرتی خفیف است.

 


 

 

چرا باید هر دو نفر از زوجین برای بارداری تحت نظر پزشک باشند؟

 

کمی پیش تر با اینکه عنوان میشد که بخش عمده ای از علل ناباروری را باید در زنان جستجو کرد ، پزشکان امروز اذعان دارند که نقش زوجین در این امر یکسان است. هر کدام از یک از زوجین هم زن و هم مرد هر دو حدود 35 تا 40 درصد از علل ناباروری را شامل می شوند. اگر زوجی در طی تلاش یک ساله خود برای باردار شدن، موفق به این امر نشوند باید قدری جدی تر مشکل خود را پیگیری کنند. جهت پی بردن به علت نازایی لازم است هر دو فرد ( زن و مرد ) از نظر وجود عوامل احتمالی نازایی مورد بررسی قرار بگیرند. از این رو مصرف ساشه آندروفرتی برای بهبود باروری آقایان توصیه می گردد.

 


 

 

مهمترین علل و فاکتور های خطر بارور نشدن آقایان چیست؟

 

 •   وجود سابقه عفونت پروستات یا ناحیه تناسلی
 •   سابقه ضربه بیضه ها یا چرخش بیضه ها
 •   تماس با مواد سمی در حین کار نظیر مس ، کادمیوم و جیوه ، اکسیداتیلن ، کلرید وینیل ، مواد و اشعه رادیواکتیو
 •   داروهای مورد استفاده در دوران زخم ها یا پسوریازیس
 •   سابقه مصرف دی اتیل استیل بسترول توسط مادر در حین بارداری
 •   سابقه ابتلا به اوریون حین بلوغ
 •   مصرف دخانیات -
 •   مصرف الکل به مقدار زیاد
 •   تماس ناحیه تناسلی با دماهای بالا
 •   ترمیم فتق
 •   بیضه نزول نکرده

 


 

بسیاری از افراد هستند که سوالهای متفاوتی راجه به ساشه آندروفرتی دارند. دیابت آندروفرتی چیست؟ آندروفرتی یک محصول منحصر به فرد با طعم پرتغالی است که روزی 2 بار مصرف می شود. مواد موثر آندروفرتی چیست ؟ چه مدت باید آندروفرتی مصرف شود؟آندروفرتی قیمت چقدر است؟ آندروفرتی ساشه چگونه مصرف می شود؟ قرص اندروفرتی، داروی اندروفرتی،قرص آندروفرتی، قیمت ساشه آندروفرتی چقدر است؟ قیمت مکمل آندروفرتی،قیمت قرص آندروفرتی، قیمت مکمل آندروفرتی، عوارض داروی آندروفرتی چیست؟ قیمت ساشه آندروفرتی کیو فارما چقدر است؟ داروی اندروفرتی یا داروی آندروفرتی چگونه تاثیر می گذارد؟ بهترین داروی ناباروری آقایان آندروفرتی است؟

برای پاسخ بهتر به سوالات خود می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید. پودر اندروفرتی نی نی سایت

 


 

توضیحات:

 

چنانچه به دنبال داروهای ناباروری مردان، مکمل ناباروری مردان، مکمل باروری مردان، داروخانه ناباروری,داروخانه ناباروری تهران,داروخانه تخصصی ناباروری,داروخانه ناباروری تهرانپارس,داروخانه ناباروری شرق تهران و یا داروخانه آنلاین ناباروری هستید، می توانید به صورت حضوری به داروخانه آنلاین داروکالا (داروخانه دکتر نثار حسینی) به آدرس مندرج در سایت مراجعه فرمایید.

 

 

مشخصات کلی
مقدار ۶۰ عدد ساشه
کد بهداشتی 7463308746624989
کشور سازنده اسپانیا
بارکد 8437014519037
سایر توضیحات ساشه آندروفرتی یا ساشه اندروفرتی یا همان مکمل آندروفرتی یا مکمل اندروفرتی بهترین داروی ناباروری برای آقایان، تقویت جنسی آقایان و بهترین داروی بارور شدن آقایان می باشد.
محصولات هدیه

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam iaculis egestas laoreet. Etiam faucibus massa sed risus lacinia in vulputate dolor imperdiet. Curabitur pharetra, purus a commodo dignissim, sapien nulla tempus nisi, et varius nulla urna at arcu.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam iaculis egestas laoreet. Etiam faucibus massa sed risus lacinia in vulputate dolor imperdiet. Curabitur pharetra, purus a commodo dignissim, sapien nulla tempus nisi, et varius nulla urna at arcuLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam iaculis egestas laoreet. Etiam faucibus massa sed risus lacinia in vulputate dolor imperdiet. Curabitur pharetra, purus a commodo dignissim, sapien nulla tempus nisi, et varius nulla urna at arcu. 

ساشه آندروفرتی کیو فارما | درمان ناباروری آقایان

71فروخته شده
 • 1,607,000تومان
 • 1,473,000تومان

برچسب ها: درمان ناباروری مردان, باروری آقایان,

کپسول فرتیل سان ام آمیتامین   از میان هر ۲۵ مرد یک نفر اختلال کم بودن تعداد اسپرم‌ها را د..
671,500تومان

در این مقاله در مورد فرتیل اید مردانه، قیمت فرتیل اید آقایان، خرید فرتیل اید آقایان، فرتیل اید مردان..
1,245,800تومان 1,199,000تومان

مشخصات اسپیمن دی اس هیمالیا :   دارای عناصر موثره متشکل از انواع پودر عصاره گیاهان افز..
141,000تومان 138,000تومان

مشخصات قرص اسپریژن نانو حیات دارو :   ایجاد شرایط بهینه جهت باروری آقایان تنظیم فعال..
196,000تومان 176,000تومان

مشخصات رد جینسینگ پاور مولتی ویتامین و مینرال ویتامین لایف: بهبود عملکرد جنسی رفع خستگی تا..
107,000تومان 103,900تومان

آمپول خوراکی رد جنسینگ چوافارم :‌ از جمله مکمل های پرفایده و موثر در حفظ سلامت عمومی بدن می توان ..
108,000تومان

مشخصات ساشه فرتی بیوتیک:   بهبود کیفیت تخمک بهبود عملکرد تخمدان پیشگیری از پیشرفت ..
1,197,900تومان 1,173,000تومان

پد الکلی یونی مد: پد الکلی یونی مد آغشته به الکل 70 درصد می باشد و خاصیت ضد عفونی کنندگی بالایی د..
45,000تومان

کپسول اسکور زینک تسنیم: کپسول اسکور زینک تسنیم Ascor Zink یک مکمل حاوی ویتامین سی و زینک است. اسک..
42,100تومان 30,900تومان