منو
سبد خرید شما

ریما | Rima

ماسک تنفسی نانو FFP3 رسپینانو ریما  Rima Respinano FFP3 Nano Fiber Mask یک ماسک تنفسی ffp3 یا ماسک N99 است و با بیشترین محافظت و کارائی در برابر انواع ذرات از جمله آلاینده های شیمیایی، میکروبی، محیطی، باکتری ها و ویروس ها با قطره 0.3 میکرون عمل می کند.ماسک ffp3 بیشتری حد محافظت یعنی 99 درص..
90,000 تومان
ماسک تنفسی FFP2 نانو تکنولوژی ریما بدون سوپاپ:خرید ماسک FFP2 با محافظت بالا امروزه مورد توجه بسیاری از مردم قرار گرفته شده است. ffp2 یک استاندارد ماسک اروپایی است که هم رده ماسک N95 است که یک استاندارد آمریکایی است. KN95 نیز استاندارد میزان محافظت ماسک در چین است.  ماسک ffp2 نانو الیاف ریما..
15,000 تومان
ماسک تنفسی FFP2 ریما سوپاپ دار:خرید ماسک FFP2 یک مسئله مهم در امروزه روز است. ماسک ffp2 نانو الیاف ریما یک ماسک تنفسی کاملا بهداشتی با فیلتر نانو فیبر است که شما را در برابر آلودگی های شیمیایی و همچنین ذرات گرد و غبار تا 94 درصد محافظت کرده و از ایجاد عفونت در دستگاه تنفسی جلوگیری می کند. فیلتر ..
15,000 تومان
ماسک تنفسی نانو 95 ریما 50 عددی Rima Respinano 95 Surgical Face Mask با کارایی و محافظت 95 درصدی در مقابل آلودگی های شیمیایی، میکروبی، محیطی و همچنین محافظت از انتقال و انتشار باکتری ها و ویروسها می باشد. ماسک تنفسی پزشکی نانو می تواند تا ۹۵ درصد از انتقال این مواد جلوگیری کند. این ماسک به گونه ای ط..
99,000 تومان
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات