منو
سبد خرید شما

دندانگیر کودک

دندانگیر کودک

دندان گیر از آن وسایلی است که معمولا در لیست خرید سیسمونی نوزاد گنجانده می‌شود. از مزیت های دندان گیر این است که نوزاد دندان گیر را روی لثه هایش می کشد و همین باعث می شود که خارش لثه ها کمتر شده و با دندان گیر سرگرم شود. دندان گیرهای رنگی به نوزاد کمک می کند تا با رنگ ها نیز آشنا شود. از فواید استفاده از دندان گیر این است که کودک برای مهار خارش لثه هایش از وسایل دیگر استفاده نخواهد کرد. بنابراین احتمال وارد شدن مواد آلوده به دهان و بدن نوزاد کمتر می شود.

خرید دندانگیر نوزاد

 

دندانگیر آبمیوه خوری سیلیکونی وی کر: دندانگیر آبمیوه خوری سیلیکونی وی کر Wee Care Silicone Gutta Feeder & Soothing teether یک محصول کاربردی و ۲ کاره برای کودکان و نوزادان بیشتر از ۶ ماه است. دندانگیر آبمیوه خوری وی کر مدل T403 به عنوان یک ابزار آرامبخش از 100٪ سیلیکون با کیفیت، نرم و مقاوم و ..
92,000 تومان
دندان گیر سیلیکونی وی کر مدل T402/1: دندانگیر سیلیکونی وی کر طرح لاکپشت Wee Care Silicone Soothing Teether Code T402/1 یک وسیله کاربردی و یک ابزار آرامبخش برای کودکان است که باعث تسکین و ماساژ لثه های ملتهب کودک می شود. دندانگیر سیلیکونی وی کر مدل لاک پشت، از سیلیکون 100٪ و فوق العاده نرم و با گر..
49,000 تومان
دندانگیر مایع وی کر مدل T401/3 | شکل ظاهری جذاب و کاملا نرم برای بیشتر از ۳ ماهگی دندانگیر مایع وی کر مدل T401/3 | شکل ظاهری جذاب و کاملا نرم برای بیشتر از ۳ ماهگی
ناموجود
دندانگیر مایع وی کر طرح قارچ رنگی: دندانگیر مایع وی کر مدل Wee Care Water Soothing Teether T401/3 با طرح زیبای قارچ رنگی یک وسیله جذاب برای کودکان با شکل ظاهری خاص و برای کودکان بیشتر از 3 ماهگی است. دندانگیر یا دندونی کودک وی کر یک ابزار آرامش بخش برای کودکان است که باعث ماساژ لثه های ..
35,000 تومان
دندانگیر مایع وی کر مدل T401/9 | شکل ظاهری جذاب و کاملا نرم برای بیشتر از ۳ ماهگی
ناموجود
دندانگیر مایع وی کر: دندانگیر مایع وی کر مدل Wee Care Water Soothing Teether T401/9 یک وسیله جذاب برای کودکان با شکل ظاهری خاص برای کودکان بیشتر از 3 ماهگی است. دندانگیر یا دندونی کودک وی کر یک ابزار آرامش بخش برای کودکان است که باعث ماساژ لثه های ملتهب کودکان می شود خارش لثه های کودک را برطرف می..
35,000 تومان
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات