منو
سبد خرید شما

درمکس | Dermax

کپسول اگزوتین درمکس Dermax Eczotin Capsules یک مکمل فوق العاده برای حفاظت از پوست و به خصوص پوست های خشک است. کپسول اگزوتین درمکس مناسب برای رطوبت رسانی مناسب به پوست است. اگزوتین درمکس حاوی ترکیباتی موثر برای آبرسانی به پوست و همچنین جلوگیری از چین و چروک بر روی پوست است. کپسول اگزوتی..
144,500 تومان 179,900 تومان
کپسول رجوا درمکس Dermax Rejuva مکمل جدیدی از سری محصولات درمکس است. کپسول درمکس رجوا یک مکمل مولتی ویتامین برای حفظ سلامت پوست مو و ناخن است. کپسول رجوا درمکس حاوی ویتامین ها، مواد معدنی، عصاره های گیاهی و سایر ترکیبات مهم و موثر در حفظ سلامت پوست و جلوگیری از پیری پوست می باشد. همچنین..
96,400 تومان 124,300 تومان
کپسول لاکتوزینک درمکس Dermax Lactozinc یک مکمل پوستی نوآورانه برای حفظ سلامت پوست از سری محصولات برند درمکس است. کپسول لاکتوزینک درمکس حاوی ترکیباتی موثر و ترکیبی از ویتامین ها و عصاره های گیاهی و طبیعی موثر برای حفظ سلامت پوست است. درمکس لاکتوزینک دارای ترکیباتی ویژه جهت پاکسازی پوست ..
154,900 تومان 196,200 تومان
کپسول هلیو برنز درمکس Dermax Helio Boronze یک مکمل ویژه، حاوی ترکیبات موثر در حفاظت پوست  در برابر پرتوهای مضر خورشید است. کپسول هلیو برنز درمکس به افزایش سرعت و کیفیت برنزه شدن پوست توسط نور خورشید و کمک به ماندگاری رنگ برنز پوست کمک می کند. هلیو برنز درمکس در واقع یک مکمل برنز کننده پوست است...
38,900 تومان 83,700 تومان
کپسول پیگمنتا درمکس:کپسول پیگمنتا درمکس Dermax Pigmenta Skin Lightener Capsules یک مکمل جدید و فوق العاده برای روشن کنندگی پوست است. پیگمنتا درمکس یک روشن کننده پوست است که با ترکیبات خاصی باعث درخشندگی پوست و کمک به رفع لکه های تیره پوستی می شود.کپسول پیگمنتا درمکس حاوی ترکیبات ویژه ای از ج..
278,900 تومان 300,800 تومان
نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات