منو
سبد خرید شما

تنظیم خواب

قرص اسلیپ کر گلدن لایف:قرص اسلیپ کر گلدن لایف Golden Life Sleep Care یک داروی خواب آور گیاهی است که با کاهش تنش های عصبی و ایجاد آرامش، به بهبود کیفیت خواب در افراد کمک می کند. ترکیب اصلی مکمل اسلیپ کر گلدن لایف گیاه گل ساعتی است که خواص فراوانی برای آن وجود دارد.  گل ساعتی بر..
119,900 تومان
قرص زیر زبانی ملاتونین 5 میلی گرم نورم لایف:قرص واناتونین سیلور نورم لایف Vanatonin Silver یک قرص خواب آور حاوی 5 میلی گرم ملاتونین (بیشترین دوز مجاز ملاتونین) در هر قرص است. ملاتونین عنصری است که توسط بدن در هنگام خواب ترشح می شود. اما ممکن است با جابه جایی و یا به دلیل مشغله های کاری ساعت خواب..
125,000 تومان 130,800 تومان
قرص واناتونین ملاتونین نورم لایف:محصول واناتونین نورم لایف حاوی ملاتونین است. ملاتونین به شما کمک می کند تا خوابی راحت و عمیق داشته باشید. ملاتونین با تنظیم خواب و ساعت خواب بدن باعث ریکاوری بدن در طول ساعات خواب شبانه می شود. ملاتونین همچنین برای افرادی که مسافرت هایی با مسافت زیاد دارند مناسب..
79,000 تومان 85,000 تومان
قرص ملاتونین رازکقرص ملاتونین ۳ میلی گرم رازک یک محصول مکمل تغذیه‌ای بوده که با تنظیم ساعت بیولوژیکی بدن برای رفع مشکل بی خوابی به کار می‌رود. نقش اصلی ملاتونین تنظیم چرخه شب و روز یا خواب و بیداری است.ملاتونین هورمونی است که در غده صنوبری (پینه آل)، غده کوچکی در مغز، تولی می‌شود،..
31,400 تومان
کپسول دورمیرین فورت:کپسول دورمیرین فورت آدریان سلامت Adrian Dormirin Forte، در واقع یک مکمل خواب آور است که به بهبود کیفیت خواب و افزایش سرعت به خوب رفتن کمک می کند. از ترکیبات موثر کپسول دورمیرین فورت می توان به ملاتونین اشاره کرد. کپسول دورمیرین فورت حاوی 1 میلی گرم ملاتونین است و ملاتونین با ..
34,800 تومان 39,000 تومان
کپسول ملاتونین 5 میلی گرم تردفورما | کمک به تنظیم خواب
ناموجود
سافت ژل ملاتونین 5 ترید فورما:کپسول ژلاتینی ملاتونین ترید فورما Melatonin 5 mg حاوی 5 میلی گرم ملاتونین در هر سافت ژل است. ملاتونین به طور کلی در بدن تولید می شود و  با وجود اینکه می‌دانیم ملاتونین یک ماده‌‌ی شیمیایی است که بدن ما به طور طبیعی در طول خواب آن را تولید می‌..
51,600 تومان
کپسول ملاتونین سوپر نچرال | تنظیم خواب
ناموجود
مشخصات ملاتونین سوپر نچرال :کمک به تنظیم سیکل خواب و بیداری کمک به افزایش زمان خواب و کیفیت خواب کمک به کاهش مدت زمان خواب رفتن در افراد مبتلا به سندروم فاز خواب تاخیری 60 عدد ساخت کانادا مواد مؤثر کپسول ملاتونین سوپر نچرال :ملاتونین حاوی روغن سویا حاوی..
24,000 تومان
کپسول نوتری اسلیپ نوتری سنتری  | تنظیم و بهبود خواب
ناموجود
مشخصات کپسول نوتری اسلیپ نوتری سنتری :مناسب برای نابینایان کمک به تنظیم خواب افزایش خواب در افراد سالم مناسب برای افراد دارای کار شیفتی مناسب برای سندرم تأخیر در فاز خواب (DSPS) رفع اختلالات خواب در کودکان دارای اختلالات عصبی - روانی جلوگیری از بی خوابی در سالمندان (Insomnia in ..
26,000 تومان
نمايش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات