منو
سبد خرید شما

تنظیم خواب

قرص استرس کالم شب Natiris Stress Calm Night یک مکمل آرامش بخش و حاوی ترکیبات گیاهی جهت رفع اختلالات خواب و همچنین بهبود کیفیت خواب است. بی خوابی و کم خوابی اختلالی است که می تواند به طور ادامه دار برای افراد رخ دهد. قرص استرس کالم نایت ناتیریس دارای فرمولاسیون گیاهی به همراه منیزیم بوده تا این اختلا..
142,596 تومان
قرص اسلیپ کر گلدن لایف:قرص اسلیپ کر گلدن لایف Golden Life Sleep Care یک داروی خواب آور گیاهی است که با کاهش تنش های عصبی و ایجاد آرامش، به بهبود کیفیت خواب در افراد کمک می کند. ترکیب اصلی مکمل اسلیپ کر گلدن لایف گیاه گل ساعتی است که خواص فراوانی برای آن وجود دارد.  گل ساعتی بر..
79,900 تومان 118,115 تومان
قرص تگ و نخت (روز و شب) یورو ویتال Eurho Vital Tag & Nacht مکملی جدید از سری محصولات یوروویتال است. قرص تگ و نخت یا روز و شب یوروویتال یک مکمل دو کاره حاوی دو نوع قرص مختلف برای افزایش انرژی و کاهش خستگی در روز و همچنین قرص دیگر برای کمک به تنظیم خواب است. محصول جدید یوروویتال یک مکمل ابتکاری از..
119,900 تومان 174,400 تومان
قرص زیر زبانی ملاتونین 5 میلی گرم نورم لایف:قرص واناتونین سیلور نورم لایف Vanatonin Silver یک قرص خواب آور حاوی 5 میلی گرم ملاتونین (بیشترین دوز مجاز ملاتونین) در هر قرص است. ملاتونین عنصری است که توسط بدن در هنگام خواب ترشح می شود. اما ممکن است با جابه جایی و یا به دلیل مشغله های کاری ساعت خواب..
79,800 تومان 130,800 تومان
قرص واناتونین ملاتونین نورم لایف:محصول واناتونین نورم لایف حاوی ملاتونین است. ملاتونین به شما کمک می کند تا خوابی راحت و عمیق داشته باشید. ملاتونین با تنظیم خواب و ساعت خواب بدن باعث ریکاوری بدن در طول ساعات خواب شبانه می شود. ملاتونین همچنین برای افرادی که مسافرت هایی با مسافت زیاد دارند مناسب..
67,900 تومان 85,000 تومان
قرص ملاتونین رازکقرص ملاتونین ۳ میلی گرم رازک یک محصول مکمل تغذیه‌ای بوده که با تنظیم ساعت بیولوژیکی بدن برای رفع مشکل بی خوابی به کار می‌رود. نقش اصلی ملاتونین تنظیم چرخه شب و روز یا خواب و بیداری است.ملاتونین هورمونی است که در غده صنوبری (پینه آل)، غده کوچکی در مغز، تولی می‌شود،..
31,350 تومان
کپسول دورمیرین فورت:کپسول دورمیرین فورت آدریان سلامت Adrian Dormirin Forte، در واقع یک مکمل خواب آور است که به بهبود کیفیت خواب و افزایش سرعت به خوب رفتن کمک می کند. از ترکیبات موثر کپسول دورمیرین فورت می توان به ملاتونین اشاره کرد. کپسول دورمیرین فورت حاوی 1 میلی گرم ملاتونین است و ملاتونین با ..
35,900 تومان 45,000 تومان
قرص استرس کالم ناتیریس 50 عددی | رفع استرس، خستگی و اختلالات خواب قرص استرس کالم ناتیریس 50 عددی | رفع استرس، خستگی و اختلالات خواب
-37 % ناموجود
قرص استرس کالم ناتیریس Natiris Stress Calm یک قرص آرامبخش و با ترکیبات گیاهی برای کاهش اضطراب و کاهش استرس است. قرص استرس کالم ناتیریس در ترکیبات خود از عصاره ها و مواد طبیعی به همراه برخی ویتامین های موثر در کاهش استرس و اضطراب استفاده کرده است.استرس کالم ناتیریس همانند قرص استرس کالم نایت نات..
99,900 تومان 159,660 تومان
قرص ترانکی وال دینه 30 عددی | قرص گیاهی خواب آور و آرام بخش قرص ترانکی وال دینه 30 عددی | قرص گیاهی خواب آور و آرام بخش
ناموجود
قرص ترانکی وال دینه Dineh Tranquival Herbal Tablets یک قرص گیاهی خواب آور و مکمل آرامبخش از سری محصولات گیاهی دینه است. قرص ترانکی وال دینه حاوی ترکیبات گیاهی برای ایجاد آرامش و همچنین کمک به رفع اختلالات خواب می باشد. قرص ترانکی وال همچنین می تواند به بهبود و کاهش اضطراب، هیجان و بی قراری کمک کند. ..
34,000 تومان
قرص ملاتونین 3 میلی گرم حکیم 30 عددی | کمک به تنظیم و کیفیت خواب قرص ملاتونین 3 میلی گرم حکیم 30 عددی | کمک به تنظیم و کیفیت خواب
ناموجود
قرص ملاتونین ۳ میلی گرم حکیم Hakim Melatonin 3mg یک قرص خواب آور حاوی ملاتونین برای تنظیم خواب و کمک به بهبود کیفیت خواب است. قرص ملاتونین ۳ میلی گرم حکیم به شما کمک می کند تا خوابتان تنظیم شود. عموما اختلالات خواب برای افرادی که سفرهای طولانی دارند و یا مشکلات دیگری نظیر افسردگی یا استرس و یا مصرف ..
39,200 تومان
کپسول ملاتونین 5 میلی گرم تردفورما | کمک به تنظیم خواب
ناموجود
سافت ژل ملاتونین 5 ترید فورما:کپسول ژلاتینی ملاتونین ترید فورما Melatonin 5 mg حاوی 5 میلی گرم ملاتونین در هر سافت ژل است. ملاتونین به طور کلی در بدن تولید می شود و  با وجود اینکه می‌دانیم ملاتونین یک ماده‌‌ی شیمیایی است که بدن ما به طور طبیعی در طول خواب آن را تولید می‌..
51,600 تومان
کپسول ملاتونین سوپر نچرال | تنظیم خواب
ناموجود
مشخصات ملاتونین سوپر نچرال :کمک به تنظیم سیکل خواب و بیداری کمک به افزایش زمان خواب و کیفیت خواب کمک به کاهش مدت زمان خواب رفتن در افراد مبتلا به سندروم فاز خواب تاخیری 60 عدد ساخت کانادا مواد مؤثر کپسول ملاتونین سوپر نچرال :ملاتونین حاوی روغن سویا حاوی..
24,000 تومان
کپسول نوتری اسلیپ نوتری سنتری  | تنظیم و بهبود خواب
ناموجود
مشخصات کپسول نوتری اسلیپ نوتری سنتری :مناسب برای نابینایان کمک به تنظیم خواب افزایش خواب در افراد سالم مناسب برای افراد دارای کار شیفتی مناسب برای سندرم تأخیر در فاز خواب (DSPS) رفع اختلالات خواب در کودکان دارای اختلالات عصبی - روانی جلوگیری از بی خوابی در سالمندان (Insomnia in ..
26,000 تومان
نمايش 1 تا 13 از 13 (1 صفحه)

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات