منو
سبد خرید شما

تروویتال | Truevital

مشخصات شیر خشک تروویتال 1 (مخصوص شیرخواران 0 تا 6 ماه) :افزایش قدرت یادگیری، افزایش حافظه کوتاه مدت و بلند مدت، افزایش هوش و تکامل سیستم عصبی حاوی اسیدهای چربAA وDHA با مقادیر بالا به جهت تکامل سیستم مغزی، بینایی و ایمنی شیرخوار دارای طعم و بوی طبیعی و مطلوب حاوی پره بیوتیک هایFOS وGOS ..
38,100 تومان
مشخصات شیر خشک تروویتال 2 (مخصوص شیرخوران 6 ماه به بعد):حاوی اسیدهای چربAA وDHA با مقادیر بالا به جهت تقویت ضریب هوشی و قدرت حل مسئله در آینده و تکامل بهتر سلول های شبکیه چشم افزایش قدرت یادگیری، افزایش حافظه کوتاه مدت و بلند مدت، افزایش هوش و تکامل سیستم عصبی دارای طعم و بوی طبیعی و مطلو..
44,500 تومان
مشخصات شیر خشک تروویتال 3 (مخصوص شیرخواران از 12 ماهگی به بعد):حاوی اسیدهای چربAA وDHA با مقادیر بالا به جهت تقویت ضریب هوشی و قدرت حل مسئله در آینده و تکامل بهتر سلول های شبکیه چشم افزایش قدرت یادگیری، افزایش حافظه کوتاه مدت و بلند مدت، افزایش هوش و تکامل سیستم عصبی قابل استفاده برای بیم..
44,500 تومان
مشخصات شیرخشک تروکید ترو ویتال:شیر تروکید غنی شده با اسید سیالیک، پری بیوتیک، AA و DHA است چربی و پروتئین های شیر تروکید طوری تنظیم شده که می تواند نیازهای کودک در سنین رشد و وزن گیری را به صورت ایده آل تأمین نماید شیر خشک تروکید مناسب شیرخواران از ۳ سالگی به بعد  ..
53,000 تومان
پودر ترومام:پودر ترومام یک مکـمل غـذایی اسـت و می تواند 25 % از پروتئین ها و 25 % از چربی های مورد نیاز روزانـه جنین و مادر را تامیـن کند. همچنین به دلیل دارا بودن فیبر به جلوگیری از یبوست ناشی از عوارض بارداری کمک می کند. همچنین از مزایای ترومام پیش گیری از مشکلات و عوارض بارداری نظیر افـسردگی ..
76,500 تومان
نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات