منو
سبد خرید شما

تروویتال | Truevital

شیر خشک تروویتال 1 | شیرخشک مخصوص شیرخواران از بدو تولد تا 6 ماهگی
ارسال غیر رایگان
مشخصات شیر خشک تروویتال 1 (مخصوص شیرخواران 0 تا 6 ماه) :افزایش قدرت یادگیری، افزایش حافظه کوتاه مدت و بلند مدت، افزایش هوش و تکامل سیستم عصبی حاوی اسیدهای چربAA وDHA با مقادیر بالا به جهت تکامل سیستم مغزی، بینایی و ایمنی شیرخوار دارای طعم و بوی طبیعی و مطلوب حاوی پره بیوتیک هایFOS وGOS ..
44,500 تومان
شیر خشک تروویتال 3 | شیرخشک مخصوص شیرخواران از 12 ماهگی به بعد
ارسال غیر رایگان
مشخصات شیر خشک تروویتال 3 (مخصوص شیرخواران از 12 ماهگی به بعد):حاوی اسیدهای چربAA وDHA با مقادیر بالا به جهت تقویت ضریب هوشی و قدرت حل مسئله در آینده و تکامل بهتر سلول های شبکیه چشم افزایش قدرت یادگیری، افزایش حافظه کوتاه مدت و بلند مدت، افزایش هوش و تکامل سیستم عصبی قابل استفاده برای بیم..
62,520 تومان
شیر خشک تروویتال ای آر 400 گرم | جلوگیری از بازگشت محتویات معده شیر خشک تروویتال ای آر 400 گرم | جلوگیری از بازگشت محتویات معده
فروش فقط حضوری با ارائه کارت ملی
شیرخشک تروویتال ای آر Truevital AR شیر خشک آنتی رفلاکس تروویتال است که از رفلاکس معده در نوزادان جلوگیری می کند. شیر خشک ترویتال AR (Anti Regurgitation) یک شیر مناسب برای نوزادان از بدو تولد است. شیر خشک تروویتال ای ار همچنین غنی شده با آهن است و از سایر ترکیبات مهم آن می توان به اسیدهای چرب امگا ۳ ..
48,400 تومان
پودر ترومام تروویتال 400 گرمی | مکمل کمکی برای بانوان باردار و شیرده
تماس بگیرید ارسال غیر رایگان
پودر ترومام:پودر ترومام یک مکـمل غـذایی اسـت و می تواند 25 % از پروتئین ها و 25 % از چربی های مورد نیاز روزانـه جنین و مادر را تامیـن کند. همچنین به دلیل دارا بودن فیبر به جلوگیری از یبوست ناشی از عوارض بارداری کمک می کند. همچنین از مزایای ترومام پیش گیری از مشکلات و عوارض بارداری نظیر افـسردگی ..
125,000 تومان
شیر خشک تروویتال 2 | شیرخشک مخصوص شیرخواران از 6 ماهگی به بعد
ارسال غیر رایگان ناموجود
مشخصات شیر خشک تروویتال 2 (مخصوص شیرخوران 6 ماه به بعد):حاوی اسیدهای چربAA وDHA با مقادیر بالا به جهت تقویت ضریب هوشی و قدرت حل مسئله در آینده و تکامل بهتر سلول های شبکیه چشم افزایش قدرت یادگیری، افزایش حافظه کوتاه مدت و بلند مدت، افزایش هوش و تکامل سیستم عصبی دارای طعم و بوی طبیعی و مطلو..
44,500 تومان
شیر خشک تروکید شکلاتی تروویتال 400 گرمی | شیرخشک مخصوص برای کودکان 3 تا 8 سال
ارسال غیر رایگان ناموجود
مشخصات شیرخشک تروکید ترو ویتال:شیر تروکید غنی شده با اسید سیالیک، پری بیوتیک، AA و DHA است چربی و پروتئین های شیر تروکید طوری تنظیم شده که می تواند نیازهای کودک در سنین رشد و وزن گیری را به صورت ایده آل تأمین نماید شیر خشک تروکید مناسب شیرخواران از ۳ سالگی به بعد  ..
53,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 12 (1 صفحه)

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات