منو
سبد خرید شما

تجهیزات پزشکی بانوان

تجهیزات پزشکی بانوان
آی یو دی مونالیزا مدل CuT 380A QL:آی یو دی مونالیزا مدل CuT 380A QL مخصوص بانوانی است که زایمان داشته اند و دوره مصرف این دستگاه 10 ساله می باشد.گرچه بیش از ۲۵ درصد از زنان به قرص پیشگیری از بارداری اعتماد می‌کنند، برخی از زنان نمی‌خواهند قرص مصرف کنند و یا سختی به خاطر آوردن مصرف آن را داشته با..
805,000 تومان
آی یو دی مونالیزا مدل NT Cu380:آی یو دی مونالیزا مدل NT Cu380 مخصوص خانم هایی که زایمان داشته اند و دوره استفاده این محصول پنج ساله است. گرچه بیش از ۲۵ درصد از زنان به قرص پیشگیری از بارداری اعتماد می‌کنند، برخی از زنان نمی‌خواهند قرص مصرف کنند و یا سختی به خاطر آوردن مصرف آن را داشته باشند. برا..
690,000 تومان
آی یو دی مونالیزا مدل ST Cu300:آی یو دی مونالیزا مدل ST Cu300 مخصوص بانوانی است که زایمان نداشته اند مخصوصا به صورت طبیعی، دوره مصرف این دستگاه 5 ساله است. گرچه بیش از ۲۵ درصد از زنان به قرص پیشگیری از بارداری اعتماد می‌کنند، برخی از زنان نمی‌خواهند قرص مصرف کنند و یا سختی به خاطر آوردن مصرف آن ..
690,000 تومان
آی یو دی میرنا IUD MIRENA آیودی میرنا IUD MIRENA  تاثیر گذاری و ضریب اطمینان آن نسبت به سایر روش ها در حدود 99.3% است. برخلاف سایر کنترل کنندگان هورمونی ، آی یو دی میرنا تخمک گذاری را به طور کامل خنثی نمی کند. ماندگاری این آیودی در بدن 5 ساله می باشد. آی یو دی میرنا جریان خون قائدگ..
3,811,900 تومان
بیبی چک مدیکور مدل Midstream:برای انجام تست بارداری در خانه بهترین و سریع‌ترین روش استفاده از بی بی چک است. با استفاده از این وسیله کاربردی و البته ارزان قیمت می‌توانید یک آزمایش سریع انجام داده و از اینکه باردار هستید یا نه مطمئن شوید. بیبی چک‌ها از طریق بررسی هورمونی در ادرار به نام HCG این وضعی..
9,500 تومان
مشخصات دیلاپن اس کاردان اکسیر :یک دیلاتور هیگروسکوپیک اسموتیک است که از یک هیدروژل آکواکریل با ثبات عمل تضمین شده، ساخته شده است. این وسیله یک میله ژلاتینی سفت و محکم است که در اثر جذب مایعات افزایش حجم پیدا کرده در نتیجه به تدریج موجب دیلاتاسیون سرویکس میشود. پس از ۶-۲ساعت ، میله سه میلی متری ..
143,000 تومان
مشخصات پساری مدل hodge/folding برند MILEX :بدون نیاز به بیهوشی ساخته شده از جنس سیلیکون ( بدون لاتکس ) قابل جایگذاری در درمانگاه و مطب بدون نیاز به بستری در بیمارستان در سایزهای 1 و 2 ساخت آمریکاجهت درمان غیر جراحی مؤثر و بدون عارضه و با مناسب ترین هزینهپساری مایلکس یک و..
1,998,000 تومان
 مشخصات کیت تست امنی شور (آمینو شور) کاردان اکسیر : تست آمینو شور آزمایشی غیر تهاجمی است که برای زنان بارداری که علامت و نشانه هایی از پارگی کیسه آب جنینی دارند بسیار کمک کننده است. این تست، تشخیص دقیق و به موقع و ساده را میسر می سازد و به پزشکان اجازه می دهد تا با تصمیمات به م..
185,000 تومان
آی یو دی مونالیزا مدل Cu375 | جلوگیری مطمئن از بارداری در بانوان
ناموجود
آی یو دی مونالیزا مدل Cu375:آی یو دی مونالیزا مدل Cu375 مخصوص بانوانی است که زایمان داشته اند و دوره مصرف این دستگاه 5 ساله است. گرچه بیش از ۲۵ درصد از زنان به قرص پیشگیری از بارداری اعتماد می‌کنند، برخی از زنان نمی‌خواهند قرص مصرف کنند و یا سختی به خاطر آوردن مصرف آن را داشته باشند. برای بسیاری..
310,000 تومان
بی بی چک وی ور | تست دقیق و سریع بارداری بی بی چک وی ور | تست دقیق و سریع بارداری
ناموجود
بیبی چک ویور:یکی از روش های تست بارداری معمول و ساده، استفاده از بی بی چک هاست. این محصولات به دلیل استفاده آسان و ثبت نتیجه با درصد بالا امروزه بین خانم ها بسیار رایج است. بی بی چک وی ور نیز با عملکردی ساده، سریع و حساس یکی از بی بی چک های مطرح در محصولات تست بارداری است.   ..
7,500 تومان
بیبی چک abon | ضریب اطمینان بالا
ناموجود
 بیبی چک abonبیبی چک ایبون دقت تشخیص و ضرب اطمینان  بسیار بالایی دارد.  نحوه مصرف  بیبی چک Abon:     بخش مشبك موجود در سر كاست را حداقل 15-10 ثانيه زير جريان ميانه ادرار قراردهيد.      مي توانيد ميانه ادرار را در ظرفي خش..
8,000 تومان
کاور دوربین لاپاراسکوپی -CAMERA SLEEVE
ناموجود
کاور دوربین لاپاراسکوپی -CAMERA SLEEVEکاور دوربین لاپاراسکوپی ( کاور لنز ) در عمل لاپاراسکوپی به منظور استریل نگه داشتن لنز دوربین ( Camera) مورد استفاده قرار می گیرد. کاربرد کاور دوربین لاپاراسکوپی -CAMERA SLEEVEکاربرد دوربین لاپاراسکوپی -CAMERA SLEEVE استریل نگه داشتن لنز دو..
15,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 12 (1 صفحه)

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات