منو
سبد خرید شما

تجهیزات پزشکی بانوان

تجهیزات پزشکی بانوان
آی یو دی مونالیزا مدل NT Cu380:آی یو دی مونالیزا مدل NT Cu380 مخصوص خانم هایی که زایمان داشته اند و دوره استفاده این محصول پنج ساله است. گرچه بیش از ۲۵ درصد از زنان به قرص پیشگیری از بارداری اعتماد می‌کنند، برخی از زنان نمی‌خواهند قرص مصرف کنند و یا سختی به خاطر آوردن مصرف آن را داشته باشند. برا..
690,000 تومان
آی یو دی میرنا IUD MIRENA آیودی میرنا IUD MIRENA  تاثیر گذاری و ضریب اطمینان آن نسبت به سایر روش ها در حدود 99.3% است. برخلاف سایر کنترل کنندگان هورمونی ، آی یو دی میرنا تخمک گذاری را به طور کامل خنثی نمی کند. ماندگاری این آیودی در بدن 5 ساله می باشد. آی یو دی میرنا جریان خون قائدگ..
3,811,900 تومان
بیبی چک مدیکور مدل Midstream:برای انجام تست بارداری در خانه بهترین و سریع‌ترین روش استفاده از بی بی چک است. با استفاده از این وسیله کاربردی و البته ارزان قیمت می‌توانید یک آزمایش سریع انجام داده و از اینکه باردار هستید یا نه مطمئن شوید. بیبی چک‌ها از طریق بررسی هورمونی در ادرار به..
10,000 تومان
مشخصات پساری مدل hodge/folding برند MILEX :بدون نیاز به بیهوشی ساخته شده از جنس سیلیکون ( بدون لاتکس ) قابل جایگذاری در درمانگاه و مطب بدون نیاز به بستری در بیمارستان در سایزهای 1 و 2 ساخت آمریکاجهت درمان غیر جراحی مؤثر و بدون عارضه و با مناسب ترین هزینهپساری مایلکس یک و..
1,998,000 تومان
کاتتر ورد کوپر سرجیکال Cooper surgical Word Bartholin Gland Catheter یک بادکنک است که توسط پزشک در غده بارتولن قرار می گیرد تا امکان تخلیه مداوم و اپیتلیالیزاسیون مجدد مجاری برای زهکشی بعدی فراهم شود. این مبحث روش برش ، تخلیه و قرار دادن یک سوند ورد را برای درمان کیست بارتولین یا آبسه بررسی می کند. ..
420,000 تومان
 مشخصات کیت تست امنی شور (آمینو شور) کاردان اکسیر : تست آمینو شور آزمایشی غیر تهاجمی است که برای زنان بارداری که علامت و نشانه هایی از پارگی کیسه آب جنینی دارند بسیار کمک کننده است. این تست، تشخیص دقیق و به موقع و ساده را میسر می سازد و به پزشکان اجازه می دهد تا با تصمیمات به م..
185,000 تومان
آی یو دی مونالیزا مدل Cu375 | جلوگیری مطمئن از بارداری در بانوان
ناموجود
آی یو دی مونالیزا مدل Cu375:آی یو دی مونالیزا مدل Cu375 مخصوص بانوانی است که زایمان داشته اند و دوره مصرف این دستگاه 5 ساله است. گرچه بیش از ۲۵ درصد از زنان به قرص پیشگیری از بارداری اعتماد می‌کنند، برخی از زنان نمی‌خواهند قرص مصرف کنند و یا سختی به خاطر آوردن مصرف آن را داشته باشند. برای بسیاری..
310,000 تومان
آی یو دی مونالیزا مدل CuT 380A QL | پیشگیری از بارداری در بانوان
ناموجود
آی یو دی مونالیزا مدل CuT 380A QL:آی یو دی مونالیزا مدل CuT 380A QL مخصوص بانوانی است که زایمان داشته اند و دوره مصرف این دستگاه 10 ساله می باشد.گرچه بیش از ۲۵ درصد از زنان به قرص پیشگیری از بارداری اعتماد می‌کنند، برخی از زنان نمی‌خواهند قرص مصرف کنند و یا سختی به خاطر آوردن مصرف آن را داشته با..
805,000 تومان
آی یو دی مونالیزا مدل ST Cu300 | جلوگیری از بارداری در بانوان
ناموجود
آی یو دی مونالیزا مدل ST Cu300:آی یو دی مونالیزا مدل ST Cu300 مخصوص بانوانی است که زایمان نداشته اند مخصوصا به صورت طبیعی، دوره مصرف این دستگاه 5 ساله است. گرچه بیش از ۲۵ درصد از زنان به قرص پیشگیری از بارداری اعتماد می‌کنند، برخی از زنان نمی‌خواهند قرص مصرف کنند و یا سختی به خاطر آوردن مصرف آن ..
690,000 تومان
بی بی چک وی ور | تست دقیق و سریع بارداری بی بی چک وی ور | تست دقیق و سریع بارداری
ناموجود
بیبی چک ویور:یکی از روش های تست بارداری معمول و ساده، استفاده از بی بی چک هاست. این محصولات به دلیل استفاده آسان و ثبت نتیجه با درصد بالا امروزه بین خانم ها بسیار رایج است. بی بی چک وی ور نیز با عملکردی ساده، سریع و حساس یکی از بی بی چک های مطرح در محصولات تست بارداری است.   ..
7,500 تومان
بیبی چک abon | ضریب اطمینان بالا
ناموجود
 بیبی چک abonبیبی چک ایبون دقت تشخیص و ضرب اطمینان  بسیار بالایی دارد.  نحوه مصرف  بیبی چک Abon:     بخش مشبك موجود در سر كاست را حداقل 15-10 ثانيه زير جريان ميانه ادرار قراردهيد.      مي توانيد ميانه ادرار را در ظرفي خش..
8,000 تومان
دیلاپن اس کاردان اکسیر | نرم کردن سرویکس قبل از القای زایمان
ناموجود
مشخصات دیلاپن اس کاردان اکسیر :یک دیلاتور هیگروسکوپیک اسموتیک است که از یک هیدروژل آکواکریل با ثبات عمل تضمین شده، ساخته شده است. این وسیله یک میله ژلاتینی سفت و محکم است که در اثر جذب مایعات افزایش حجم پیدا کرده در نتیجه به تدریج موجب دیلاتاسیون سرویکس میشود. پس از ۶-۲ساعت ، میله سه میلی متری ..
143,000 تومان
کاور دوربین لاپاراسکوپی -CAMERA SLEEVE
ناموجود
کاور دوربین لاپاراسکوپی -CAMERA SLEEVEکاور دوربین لاپاراسکوپی ( کاور لنز ) در عمل لاپاراسکوپی به منظور استریل نگه داشتن لنز دوربین ( Camera) مورد استفاده قرار می گیرد. کاربرد کاور دوربین لاپاراسکوپی -CAMERA SLEEVEکاربرد دوربین لاپاراسکوپی -CAMERA SLEEVE استریل نگه داشتن لنز دو..
15,000 تومان
نمايش 1 تا 13 از 13 (1 صفحه)

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات