منو
سبد خرید شما

بیونوریکا | Bionorica

شربت برونشی پرت سافت بیونوریکابرونشی پرت یک داروی گیاهی است که در درمان سرماخوردگی هایی که دستگاه تنفسی تحتانی را تحت تاثیر قرار می دهند استفاده می شود. همچنین برای درمان علائم برونشیت حاد و جلوگیری از برونشیت مزمن همراه با سرفه و سرما خوردگی هایی با موکوس و خلط غلیظ کاربرد دارد. بر..
126,000 تومان
مشخصات شربت سینوپرت سافت بیونوریکا :شربت سینوپرت مایعی به رنگ قهوه ای روشن ، شفاف و ویسکوز است برطرف کننده درد و رفع التهابات حاد سینوس های پارانازال برطرف کننده علائم رینوسینوزیت حاد مانند رفع گرفتگی مجاری بینی و نرم کننده ترشحات بینی برطرف کننده علائم سینوزیت و درد و التهاب سینوس ها ..
117,000 تومان
قرص ایموپرت بیونوریکاایموپرت یک داروی گیاهی است که در درمان علائم اولیه سرماخوردگی و علائم در طی دوره سرماخوردگی، نظیر خارش گلو، گلو درد، دشواری در بلع و سرفه استفاده می شود.  Imupret® N با قدرت مواد موثره گیاهی موجود در خود ، مدافعی قوی برای سیستم ایمنی بدن می باشد.اگر سیستم ایمنی ..
156,400 تومان 190,000 تومان
مشخصات قرص برونشی پرت بیونوریکا :نرم کننده خلط، خلط آور و تسکین دهنده سرفه برونشی پرت یک داروی گیاهی است که در درمان سرماخوردگی هایی که دستگاه تنفس را تحت تاثیر قرار می دهند استفاده می شود. همچنین برای درمان علائم برونشیت حاد همراه با سرفه و سرما خوردگی هایی با موکوس و خلط غلیظ کاربرد دارد...
148,000 تومان
قرص کانفرون بیونوریکا 60 عددکانفرون یک فرآورده دارویی گیاهی سنتی است که به عنوان درمان کمکی در مشکلات حاد مرتبط با بیماری های التهابی مجاری ادراری استفاده می شود. این دارو با تاثیری که بر افزایش قدرت خروج ادرار دارد، می تواند به پیشگیری از رسوب شن های کلیوی کمک کند. التهاب مثانه یا ..
244,000 تومان
 مشخصات قرص کلیمادینون بیونوریکا :بهبود مشکلات دوران یائسگی، اختلالات و تغییرات روحی. کلیمادینون یک فرآورده دارویی گیاهی است که برای درمان مشکلات دوران یائسگی نظیر گر گرفتگی و تعریق بیش از حد استفاده می شود. 90 عدد قرص در یک بسته ساخت آلمان  مواد مؤثر ..
239,000 تومان 280,000 تومان
قرص اگنوکاستون بیونوریکا 30 عددی | بهبود مشکلات قاعدگی
ناموجود
مشخصات قرص اگنوکاستون بیونوریکا:اگنوکاستون، یک فرآورده دارویی گیاهی است که برای درمان مشکلات دوران قاعدگی استفاده می شود بهبود مشکلات دوران قاعدگی و سندرم پیش از قاعدگی اختلالات ریتم سیکل قاعدگی (قاعدگی غیرطبیعی) مشکلات ماهانه تکرارشونده پیش از شروع قاعدگی (مشکلات پیش قاعدگی) احساس فش..
140,000 تومان
قرص سینوپرت اکسترکت بیونوریکا | برطرف کننده علائم رینو سینوزیت حاد مانند رفع گرفتگی مجاری بینی
ناموجود
مشخصات قرص سینوپرت اکسترکت بیونوریکا :برطرف کننده علائم رینو سینوزیت حاد مانند رفع گرفتگی مجاری بینی سینوپرت اکسترکت دارویی گیاهی است که برای رفع التهابات سینوس های پارانازال استفاده می شود. این فرآورده دارویی حاوی قندهایی نظیر گلوکز و ساکارز است، بنابراین در صورتی که می دانید دچار عدم تح..
183,000 تومان
قرص ماستودینون بیونوریکا 60 عددی | بهبود درد سینه در دوران قاعدگی قرص ماستودینون بیونوریکا 60 عددی | بهبود درد سینه در دوران قاعدگی
-5 % ناموجود
ماستودینون چیست؟بسیاری از خانم ها قبل از سیکل قاعدگی دچار درد و تورم سینه می شوند. در این وضعیت سینه ها به لمس حساس می شوند و از نظر سایز نیز کمی بزرگتر می شوند. این حالت در پزشکی ماستودینی Mastodynia نامیده می شود . علت آن در اغلب موارد عدم تنظیم هورمونهای بدن می باشد. علت ماستالژی یا درد وتورم..
204,000 تومان 215,000 تومان
نمايش 1 تا 9 از 9 (1 صفحه)

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات