منو
سبد خرید شما

ایرشا | Irsha

دهانشویه آنتی سپتیک ایرشا Irsha Anti Septic Mouthwash دهان شویه ضد میکروب از سری محصولات ایرشا است. دهان شویه آنتی سپتیک ایرشا در واقع به رفع میکروب های مولد بوی دهان کمک می کند که این کار باعث رفع بوی بدن دهان می شود. سلامت عمومی برای سلامت کلی شما بسیار مهم است. دهانشویه آنتی سپتیک ایرشا در صورت م..
26,300 تومان
دهانشویه روغن چای و آلوئه ورا ایرشا | محافظ و التیام بخش لثه دهانشویه روغن چای و آلوئه ورا ایرشا | محافظ و التیام بخش لثه
جدید -36 %
دهانشویه روغن درخت چای و آلوئه ورا ایرشا Irsha Tree Oil & Aloevera Mouthwash یک دهانشویه مناسب برای محافظت از لثه های و حفظ بهداشت دهان و دندان است. دهانشویه ایرشا یک محافظ و التیام بخش لثه به دلیل وجود دو عنصر مهم گیاهی یعنی روغن درخت چای و عصاره آلوئه ورا می باشد. دهان شویه ایرشا..
19,300 تومان 30,000 تومان
دهانشویه پاک کننده پلاک و جرم دندان ایرشا Irsha Anti Plaque Mouthwash یک دهانشویه مناسب برای کمک به کاهش پوسیدگی دندان از محصولات ایرشا می باشد. ایرشا از جمله برندهای تخصصی در حفظ سلامت دهان و دندان است و اکنون محصول جدیدی برای کاهش پوسیدگی دندان تولید کرده است. دهان شویه ضد پلاک ایرشا..
26,700 تومان
دهانشویه کودک ایرشا 250 میلی | بدون الکل و مناسب برای کودکان ۶ تا ۱۲ سال دهانشویه کودک ایرشا 250 میلی | بدون الکل و مناسب برای کودکان ۶ تا ۱۲ سال
جدید -36 %
دهانشویه کودک ایرشا Irsha Kids Mouthwash یک دهان شویه مناسب برای کودکان ۶ تا ۱۲ سال برای پاکیزگی و حفظ سلامت دهان و دندان است. استفاده از دهانشویه در کودکان از اهمیت بسیاری برخوردار است چرا که کودکان چندان از مسواک زدن خوششان نمی آید و دهانشویه به ارتقای سلامت دهان و دندان آنها کمک می کند. دهانشویه ..
14,900 تومان 23,200 تومان
دهانشویه آنتی تارتار ایرشا | ضدعفونی کننده، خوشبو کننده دهان و مناسب افراد سیگاری
ناموجود
دهان شویه آنتی تارتار ایرشا:دهانشویه آنتی تار تار ایرشا مخصوص افراد سیگاری تولید شده است. این دهانشویه با خاصیت ضد عفونی کننده و ضد پلاک، یک سفید کننده قوی برای دندان است. دهانشویه آنتی تارتار ایرشا حاوی زینک کلراید است که باعث کاهش رسوب های دندانی می شود و همچنین این محصول با خاصیت خوشبو کننده ..
22,900 تومان
نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات